Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Olga Pohl > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Olga Pohl — copywriterka, konzultantka obsahu a lektorka psaní

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Olga Pohl:
Při textování našeho webu šla Olga do hloubky, snažila se pochopit podstatu naší práce a vedla mě k zamyšlení, jak budou informace z webu chápat nově příchozí. Na výsledku je to vidět. Celek hraje dohromady a dává smysl. Navíc přicházela i s vlastními nápady, například kvízem pro potenciální zákazníky. To mi přišlo hodně přínosné.

Jana Neuwerthová

zakladatelka, SimpleLink
Olga pro nás textovala nový web fotobanky a promo letáky. Také psala texty do knihy 1ookamžiků. Na její práci nejvíc oceňuji stručnost, výstižnost a talent odstranit balast, který se zdá z pohledu klienta neodstranitelný. Olga dodává výstupy, které jako klient požaduji a potřebuji, což je pro mě ideální spolupráce.

Petr Mlch

šéfredaktor fotobanky ČTK
Olga zpracovávala tiskové zprávy, newslettery, identitu značky SOOLISTA a zejména pak texty o kolekcích a jednotlivých modelech. Vyzdvihla bych její ochotu a snahu vyjít vždy vstříc a velkou kreativitu při tvorbě textů. Olga naslouchá a snaží se správně vystihnout myšlenku kolekce. Zároveň přichází s vlastními podněty a nápady na to, jak obsahově a stylově texty zpracovat. Její texty jsou jedinečné a originální. Pobaví, navnadí a jsou neotřelé.

Zuzana Basterrech

oděvní značka SOOLISTA
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS