Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ondřej Ilinčev > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Ondřej Ilinčev — specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů

Zobrazuji č. 110 z celkem 28 doporučení prezentace Ing. arch. Ondřej Ilinčev:
JUDr. Jindřiška Šulcová
S Ondřejem spolupracuji moc ráda. Patří mezi ty, kteří se snaží opravdu pomoct, když za ním přijdete s problémem. Je rychlý a spolehlivý a co se mi na něm líbí snad nejvíc, je jeho kritičnost. Přijdu-li se špatným nápadem, hned to vím. Žádné mazání medu kolem pusy ani řeči okolo, dál se jede jen směrem, který dává smysl. Díky, Ondřeji!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Lukáš Pítra
UX je pro mne dlouhodobě tak trochu blackbox. Už léta je pro mne obtížné zorientovat se v tom, co je dobrá práce a co špatná, proč by se něco mělo dělat, jaká stojí hodnota za nekonečnými analýzami a stohy nesrozumitelných PDFek. Alespoň taková byla moje zkušenost s českými UXáky, než jsem si vyzkoušel spolupráci s Ondrou. Budu stejně přímý a k věci, jako bývá Ondra a nabídnu vám 5 slov: lidskost, srozumitelnost, spolehlivost, praktičnost, účinnost. Zkrátka plně doporučuji pro projekty drobné a zdánlivě banální i pro ty velké a složité. Zkusili jsme si spolu obojí a máme výsledky.

Lukáš Pítra

expert na marketing webových projektů
Martin Matějka
Ondra je jeden z mála UX konzultantů, u kterých krom perfektních znalostí svého oboru, empatie a nadhledu, vnímám ještě jednu důležitou vlastnost – pokoru. I proto za ním chodím konzultovat jak své vlastní, tak klientské projekty a vždycky mám uši nastražené, protože mi vždycky předává cenné rady podložené roky zkušeností. Kdykoli bych ho doporučil ostatním, kteří chtějí svůj web posunout dál.

Martin Matějka

SEO konzultant a online marketér
Robert Vlach
Viděl jsem řadu Ondrových výstupů a myslím, že ve svém oboru patří v Česku ke špičce. Znám také osobně pár jeho klientů (některým jsem jej doporučil) a nemohou si jej vynachválit. Rozhodně umí posouvat web k lepším výsledkům a jako profík překonává očekávání.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pokaždé, když jsem pracoval s Ondřejem, jeho pracovní postoj byl vysoce profesionální a odrážel všechny požadavky a potřeby. Čím více svobody ve svých rozhodnutích dostane, tím lepší výsledky můžete očekávat. Jeho osobnostní kvality zaručují profesionální a obohacující spolupráci.

Josef Jelínek

Software Engineer at Google
Ondra je prostě boží. Je totálně systematický a dodržuje co slíbí. Na první dobrou jsme si úplně nepadli, ale pak jsem si ho zamiloval :) Doufám, že spolu budeme moci v blízké budoucnosti zase něco dělat.

Pavel Doležal

keboola.com ~ pavel@dolezal.cz ~ 602 654 654
Na UX a CRO reportu od Ondry Ilinčeva oceňuji stručnost, grafickou jednoduchost a hlavně komplexní přístup.

Jan Rudinský

Senior User Experience Researcher, Dobrý web s.r.o.
www.dobryweb.cz
Jsem rád, že Ondřej tráví tolik času psaním článků. Jsou pro mne často velmi inspirativní, stejně jako naše osobní setkání.

Mgr. Michal Krutiš

online marketingový stratég
www.krutis.com
Chci poděkovat za velmi přínosné konzultace při výběru grafiky pro náš nový e-shop. Při jeho přípravě nebylo moc času, po dokončení z nás spadl stres a já si až teď uvědomil, že bez Ondřeje by e-shop nebyl zdaleka tak dobrý, jak je. Takže ještě jednou díky!

Ivo Minařík

Redesignovali jsme náš web a přestože jsme byli spokojeni s jeho vzhledem a uživatelským dojmem, nevěděli jsme, jak vhodně uspořádat domovskou stránku. Pozvali jsme Ondřeje na konzultaci a krok po kroku nám poskytl cenné rady ohledně priorit. Jeho rady jsou neocenitelné, neváháme ho proto doporučit dále.

Jake Keeler

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS