Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Macků > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Macků — konzultant, lektor a specialista na sociální sítě

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Ondřej Macků:
Jenda Žáček
S Ondrou se dobře spolupracuje, vždy se snaží být nápomocný a pohotově reaguje. Ať už to bylo při spolupráci pro Aspen Institute, kde pomáhal se sociálními sítěmi, nebo na volné noze, kde na něj mohu odkázat, když potřebuji v rámci tvorby strategie komunikace doporučit někoho, kdo pomůže třeba s exekucí, správou stránek nebo cílením reklamy na Facebooku.

Jenda Žáček

konzultant a lektor ve strategické komunikaci, strategii organizací a business developmentu
S Ondřejem Macků je velmi dobrá domluva i trpělivá spolupráce. Sociální sítě jsou nyní většími kamarády. Těšíme se na další společné projekty.

Michal Koubský

creative director
www.papirna.cz ~ michal.koubsky@gmail.com ~ 775 128 331
Ondra je opravdový profík, po několika hodinách vysvětlování (nejsem už nejmladší, takže jsem spoustu věcí chápal poněkud pomaleji) jsem si odnesl z jeho školení na téma Facebooku spoustu velmi užitečných informací, které mně posunuli kupředu. Ondro, díky!

Marek Neuman

www.phmladaboleslav.cz
S Ondrou jsem se seznámil na workshopu Facebook efektivně. Jeho výklad je klidný a srozumitelný a vystupuje opravdu jako profesionál. Zároveň s ním spolupracuji několikrát za měsíc formou Skype konzultací. Za hodinu konzultace dostanu neuvěřitelné množství informací. Spolupráci si užívám a dává mi smysl. Mohu jen doporučit.

Marek Lustyk

ředitel útvaru informačních technologií
www.ergotep.cz ~ lustyk.m@ergotep.cz
Výborné školení podložené reálnými daty a případovkami. Super hodnota i pro pokročilejší uživatele. Na Ondrovi jdou vidět zkušenosti, které přijdou vhod především při tvorbě strategií pro komunikaci na sociálních sítích. V kombinaci s přátelským a pozitivním přístupem jedno z nejlepších školení na sociální sítě, které jsem absolvoval.

Dalibor Šimek

businessgate.cz ~ simek@businessgate.cz
Zúčastnila jsem se kurzu „Jak zábavně a efektivně na firemní sociální sítě“ pod Ondry vedením a byla jsem s kurzem velmi spokojená. Dozvěděla jsem spoustu nových informací a tipů z praxe i ze správy Facebooku pro větší firmy, které však můžu sama uplatnit v mém podnikání. Kurz nabízel mnoho možností pro dotazy a mohli jsme se zabývat radami v souvislosti s našimi konkrétními projekty a firmami. Kurz můžu jedině doporučit.

Pavlína Veselá

catering, kurzy vaření, dobroty ve skleničkách
pulpamen.cz ~ info@pulpamen.cz ~ 736 152 242
Školení s Ondrou bylo velmi přínosné – šité na míru potřebám nás posluchačů, velmi interaktivní, plné praktických rad. Oceňuji, že Ondřej má zkušenosti z praxe, které dokáže předat dále. Doporučuji!

Václav Bacovský

fotograf na volné noze
www.krasnesvetlo.cz
Zúčastnila jsem se školení o Sociálních sítích. Lektor Ondřej Macků byl velice ochotný a trpělivý. Velice mi pomohly praktické ukázky. Dozvěděla jsem se spoustu nového a nyní jen doufám, že to budu schopna převést do praxe.

Jana Joostenová Žučková

obchodní manažer
www.lowlands.cz
Ondra mi pomohl pochopit Facebook do posledního detailu. Předal mi spoustu užitečných a hlavně efektivních nástrojů, abych s ním mohla úspěšně pracovat. Jako profesionála z oblasti sociálních sítí ho rozhodně doporučuji. Je spolehlivý, má přehled a dokáže své know-how předávat dál :-)

Renata Pitrová

zakladatelka projektu Odvážné ženy
www.odvaznezeny.cz ~ renata@odvaznezeny.cz ~ 602 611 050
Absolvovala jsem kurz Jak zábavně a efektivně na sociální sítě a jsem nadšená. Již dříve jsem navštívila podobné kurzy, ale žádný mi nedal ani zdaleka tolik, jako tento. Kurz byl plný důležitých informací i praktických příkladů. Lektor opravdu rozumí tomu, co vyučuje a dokáže to vysvětlit i předvést. Kurz byl obsahově vyvážený, srozumitelný a velmi dobře strukturovaný. Vřele doporučuji.

Veronika Jurásková

majitelka firem Koření od Davídka s.r.o. a Davídkovo koření Slovakia s.r.o.
www.davidkovokoreni.com ~ veronika@davidkovokoreni.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS