Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Prof. Martin Oscar Trump > Doporučení

Doporučení z první ruky

Prof. Martin Oscar Trump — mentor osobnostního růstu a mentální kouč pro řešení problémů

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Prof. Martin Oscar Trump:
Martin Oscar Trump je renesanční člověk a v současné době píše a dokončuje vědeckou práci a publikaci, která vyjde na podzim 2019. Jsem rád, že práci píšete, pane profesore. Jste přemýšlivý člověk a jdete správným směrem.

doc. MUDr. Ilja Žukov, CSc.

psychiatr, 1. LFUK
Cítím, že jsme na podobný vlně úspěchu. Martin Oscar je fajn týpek. To, že se známe, považuji za přidanou hodnotu.

David Paulson

tenista, trenér II. třídy a rozhodčí třídy A
První moment našeho setkání byl, že jsi se mě dotknul slovně v pozitivním slova smyslu. Přinesl jsi mi do života optimismus. Působíš jako člověk, který má pozitivní vůdčí schopnosti.

Iveta Schmitzová

účetní
Martin mi doporučil techniku na nespavost pro zdravý spánek, která zabrala hned první noc, z mého pohledu mantru. Od té doby, co jsem techniku poprvé použil, spím velmi dobře celou noc. Jsem rád, že se můžu setkávat s takovými lidmi jako je Martin, kteří jsou sami sebou a nepřetvařují se.

Ing. Miloš Síbek

soudní znalec z oboru výbušnin
Při mém prvním setkání s Oscarem jsem měla pocit, že se známe několik let. Je to človíček, který má neskutečné charisma a náš první celovečerní dvouhodinový rozhovor plynul na vlně souznění a porozumění. Pocitově jsem se cítila jako v sedmém nebi a přineslo mi to uvolnění a klid v duši. Setkali jsme se v době, kdy prožívám složité životní období a těžkou životní situaci, a to, že jsem potkala Oscara sluníčko člověka, mě uvedlo do mé osobní rovnováhy.

Dana Kubíková

Profesora Martina Oscara Trumpa vnímám jako váženou, vzdělanou a důvěryhodnou osobu se smyslem pro spravedlnost a fair play. Od počátku naší komunikace jsem osobně zažil jeho lidský přístup, díky kterému se mi zlepšil zrak a celkový zdravotní stav. Přestože může působit autoritativně, přísně, má osobní zkušenost je, že jedná čistě, s dobrými úmysly. Což potvrzuje svým etickým jednáním a chováním, vyrovnanou osobností i získanými oceněními mezinárodní úrovně v profesních oblastech, ať jde o mentoring nebo umění. Své nadání a talent dokáže citlivě projevit v přesném vyjadřování a konstruktivní komunikaci, jak na osobní, tak i profesní úrovni, stejně jako při malování obrazů.

Jakub Došek

Děkuji profesoru Martinu Trumpovi za podporu a vedení při mém vzdělávání, napsání mé bakalářské práce a plnění mých snů... Děkuji dlouholetému vzácnému příteli, úžasnému člověku a skvělému profesionálnímu mentorovi.

Veronika Žílová

majitelka chovné stanice královských výstavních pudlů
Na společné konzultaci jste předčil mé očekávání. Bylo vidět, že máte velký přehled a dokážete věci spojovat dohromady, vnímat souvislosti. Oceňuji Vaše hluboké znalosti a dovednosti jak ze světa psychologie, tak ze světa ekonomiky, byznysu a podnikatelského prostředí. Vaši osobnost a profesionalitu v konzultacích, mentoringu i koučinku dokresluje Vaše lidskost, autenticita, absolutní otevřenost, upřímnost, vřelost, individuální přístup a zaměření na přítomný okamžik. Díky společnému setkání jsem přišla na nové myšlenky a nápady, objevila pole nových netušených možností a získala mnohá doporučení. Rovněž z profesionálního úhlu pohledu oceňuji to, že jste mi kladl ty správné otázky a navrhoval rozmanitá řešení. Byla to dobrá kombinace brainstormingu, koučinku a mentoringu. Šel jste pěkně do hloubky, na rozdíl od jiných konzultantů. Jedinečnost, přínos a velkou přidanou hodnotu Vašich konzultací spatřuji ve Vašem opravdovém, upřímném záměru objevovat nové možnosti, hledat neobvyklá řešení k růstu a rozvoji člověka a odemykání lidského potenciálu. Je na Vás vidět, že máte svou práci rád, že Vás baví to, co děláte, naplňuje Vás to a dává Vám to hlubší smysl. Děkuji Vám za to. Při setkání s Vámi jsem zachytila výjimečné okamžiky. Děkuji Vám za ně a Váš čas, který je tak nadmíru cenný. Vážím si toho.

Ing. Monika Součková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS