Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Otakar Svitavský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Otakar Svitavský — překladatel a tlumočník angličtiny a španělštiny se zaměřením na technické překlady

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Otakar Svitavský:
S panem Svitavským spolupracujeme již třetím rokem především na překladech technických textů z oblasti strojírenství a zemědělské techniky. Komunikace je vždy efektivní a překlady zdařilé. Dohodnuté termíny pan Svitavský vždy dodržel, i v tomto je na něj spolehnutí. Spolupráci tedy hodnotíme jako úspěšnou a můžeme jej proto jako překladatele doporučit.

Mgr. Rudolf Cvrkal

Cvrkal-překlady s.r.o.
Otakar Svitavský mi jednou překládal policejní záznam. Jeho angličtina je vynikající. Také jsem byla velmi spokojena s jeho profesionálním přístupem. Jeho služby doporučuji každému, kdo hledá spolehlivého překladatele.

Bc. Dagmar Treial

Potvrzuji tímto, že pan Otakar Svitavský je autorem anglického znění webových stránek Hanáckého skanzenu ve správě Národního památkového ústavu. Jeho kvalitní práce nám umožnila velmi účinně rozšířit dosah naší prezentace do mnoha cizojazyčných sfér. Práci odevzdal v řádném termínu a v kvalitě přesahující očekávanou, a proto jej doporučujeme pro další podobné aktivity nejen kulturním institucím.

Ing. Vilém Švec

kastelán, Hanácký skanzen, Národní památkový ústav
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS