Doporučení z první ruky

Pavel Bodnár — grafický designér a tvůrce WordPress webů


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S Pavlem spolupracuji už delší dobu a jako úplný amatér předhodím nápad a návrh a Pavel to dá profesionálně dohromady. Sám přihodí mnohá vylepšení a finální produkt má kladné ohlasy – hlavně díky skvělé grafice Za mne určitě doporučuji.

David Simonek
games creator
www.flyindream.com

Pokud chcete šlápnout do designu a skvělé vizuální komunikace, Pavel je správnou volbou. Pracovali jsme společně na koordinačně i časově náročných projektech pro klienty jako Microsoft, Konica Minolta či Lidl. Pavel vždy dodal skvělou práci, která zvýšila dynamiku a celkovou úroveň. To vše s velmi rychlou komunikací. To z něj dělá top dodavatele, kterého chcete.

Lukáš Hrdlička
Trainer, Pitch Coach & TEDx Speaker
www.lukashrdlicka.com

Potřeboval jsem vytvořit přehledné webové stránky k budoucím rybářským závodům. Na Pavla jsem dostal doporučení a nelituji rozhodnutí, nechat si zhotovit webové stránky právě od něj. Kvalitní a rychlá práce, skvělá komunikace, ochota a dobré nápady. Děkuji za skvělou práci a rozhodně doporučuji dál.

David Dolák
pořadatel rybářských závodů
www.matyldacup.cz david.dolak@seznam.cz 601 210 548

S Pavlem dlouhodobě spolupracujeme na převádění centrálních vizuálů do lokálních variant, připravujeme grafické podklady nejen pro nás, ale i pro naše partnery, což je následně klíčové v dlouhodobé komunikaci směrem k zákazníkovi. Jeho nápady přináší svěží vítr ve visibilitě brandu a já si nemůžu stěžovat za přínos, který nám přináší.

Jiří Pacovský
Marketing Manager, Logitech Gaming, CZ/SK/HU