Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Kropáček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kropáček — advokát a právní poradce pro podnikatele

Zobrazuji č. 110 z celkem 32 doporučení prezentace Mgr. Pavel Kropáček:
Obchodní podmínky, které jsme potřebovali připravit, byly dodány včas a ve formě, která nás velmi potěšila. Jednotlivé části dokumentu byly řádně okomentovány a vyladěny tak, že jsme je ihned mohli vzít a použít.

Ing. Mário Roženský

OLYMPIC s.r.o., provozovatel AffilBox
Služby advokátní kanceláře Kropáček LEGAL využívám již delší dobu. Velmi oceňuji rychlé jednání, které je pro mě a moji práci prioritou, stejně tak on-line komunikaci a znalost digitálních médií. Nejedná se o zkostnatělou advokátní kancelář, ale dynamickou skupinu. Ve svých krocích se snaží být napřed a myslet za vás po právní stránce s přesahem do situací, které vás nikdy nenapadnou. Typicky to poznáte třeba u kontrol a zpracování smluv v obchodním styku.

Mgr. Petra Mikulášková

konzultant pro e-shopy
Spolupracovali jsme se společností PravoProPodnikatele v rámci přípravy Obchodních podmínek a Zásad ochrany osobních údajů pro nově zavedený e-shop v České republice. Společnost je velmi spolehlivá a komunikace je na vysoké úrovni, stejně jako připravené dokumenty, které byly upraveny dle právních předpisů lokálního trhu. Rozhodně budeme i nadále s touto společností spolupracovat v případě jakýchkoliv právních otázek, které mohou v budoucnu vyvstat.

Agnieszka Janowicz

e-commerce specialista Orsay
Se službou PravoProPodnikatele jsem maximálně spokojen. Rychlé dodání, profesionální komunikace a na poměry právnických služeb velmi slušná cena.

František Szabó

provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.
PravoProPodnikatele.cz jsem si vybral kvůli zaměření na internetové projekty. Potřebovali jsme smlouvu do nové affiliate sítě a z důvodu specifických požadavků jsme hledali právníky, kteří s tím mají zkušenosti. Musím říct, že portál PravoProPodnikatele.cz mě nezklamal. Smlouva obsahovala úplně vše potřebné a nebylo třeba dělat žádné dodatečné změny nebo úpravy. Důležité části smlouvy byly okomentované, čímž nám ulehčili pochopení přesného významu. Jestli máte jakýkoliv internetový projekt, pro který potřebujete právní nebo advokátní služby, jste na správné adrese.

Peter Chodelka, MSc.

internetový podnikatel
Ke spuštění e-shopu jsem potřebovala veškerou dokumentaci. Sama jsem v tom hodně tápala. Po oslovení firmy Právo pro podnikatele jsem měla do dvou dnů přesnou nabídku. Žádné zbytečné průtahy, vše stručně a věcně. Bez problémů upraveno na míru, komunikace super. Tak by to mělo v obchodování fungovat.

Andrea Mohauptová

www.dvere1.cz ~ info@dvere1.cz
Nechal jsem zpracovat obchodní podmínky touto firmou, vše proběhlo v pořádku a dle mých představ. Důležitou roli pro rozhodování, u koho si nechám pro mé 2 e-shopy obchodní podmínky zpracovat bylo to, že mě písemně napsali toto: „Pokud byste platil jakoukoliv pokutu od kterékoliv instituce za chybu, neúplnost či špatné údaje v obchodních podmínkách, tuto pokutu vám v plné výši uhradíme.“ Tudíž pro mě jistota a také věřím, že obchodní podmínky jsou zpracovány opravdu na 100 %, protože konkurenční zpracovatelé obchodních podmínek mně buďto na můj dotaz ohledně nějakých záruk ani neodpověděli nebo napsali, že případné pokuty neuhradí.

Ing. Karel Kolínek

výrobce a zpracovatel včelích produktů
www.vceli-produkty.eu ~ info@vceli-produkty.eu ~ 605 751 994
Se spoluprací s firmou Právo pro podnikatele jsme spokojení, rychle a za odpovídající cenu nám pomohli vytvořit obchodní podmínky pro náš e-shop. Rovněž komunikace s nimi je příjemná. Doporučujeme.

Ivan Dvořák

velkoobchod a maloobchod se zámky a kováním
www.klicevodnany.cz ~ 608 776 680
Jako majitel eshopu občas potřebuji radu, úpravu obchodních podmínek atd. Naprosto mi vyhovuje styl komunikace pomocí emailu a také samostatnost s jakou kancelář pracuje. Líbí se mi informace o nových povinnostech s konkrétním návrhem řešení a ceny. Těší mne i ekologická verze elektronické faktury a platby kartou. Tato kancelář je důstojný partner v online bussinesu.

Mgr. Tomáš Nohejl

www.sosexy.cz ~ info@sosexy.cz
Profesionální kvalita ve všech směrech. 100% spokojenost se zpracovaným zadáním. Těšíme se na další spolupráci.

Libor Hanyáš

provozovatel e-shopu s netradičním zbožím / dekorace, jak je ještě neznáte
www.duetart.cz ~ duetart@seznam.cz ~ -724328031
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS