Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Pichler — tvůrce cestovního ruchu a eventů


Zobrazuji všech 10 doporučení

Pavel je skvělý spolupracovník a vyniká svými manažerskými a organizačními schopnosti. Organizoval a stále organizuje festivaly Expediční kamera a Snow Film Fest (t.č. Filmový festival zimních sportů) v Brně a dalších městech na Moravě. Akce byly pod jeho vedením nejúspěšnější v České republice, čímž potvrzuje své organizační i marketingové zkušenosti a dovednosti. Jako týmový hráč je naprosto výborný. Projekty, na kterých pracuje, bere za své, čímž do nich vkládá obrovské úsilí a energii a ta se pak právem bohatě vrací. Pokud máte tu čest být s ním v pracovních vztahu, vaše práce bude radost.

Michaela Kofrová
IMS Health

S Pavlem se znám asi pět let a po celou dobu spolupracujeme na zajištění a realizaci různých zimních aktivit v netradičních oblastech Evropy s důrazem na hory Balkánského poloostrova. Po celou tuto dobu je spolupráce s Pavlem nadstandardně dobrá – od celkového organizačního zajištění (doprava, ubytování, zálohy, informace pro účastníky) až po jeho osobní angažovanost při večerních společenských programech na místě. Na základě těchto zkušeností mohu Pavla doporučit nejenom na všestranné zajištění volnočasových a sportovně laděných aktivit v rámci České republiky a Slovenska, ale také pro komplexní zajištění takovýchto aktivit v netradičních zahraničních oblastech. Během pětileté spolupráce opakovaně dokázal svou erudici při vyjednávání se zahraničními i českými subjekty, organizaci programu a jeho zajištění, stejně jako při řešení problémů, jež se vyskytly v průběhu realizace těchto akcí. Jeho organizační schopnosti se dostatečně prokázaly při zajištění festivalů jako Snow Film Fest, Expediční kamera apod., na nichž jsem se mnohokrát jako přednášející také aktivně podílel.

Jan Pala
šéfredaktor portálu Tulení pásy.cz
www.tulenipasy.cz

S Pavlem dlouhodobě spolupracujeme v oblasti volnočasových akcí pro veřejnost, zaměřených na cestovní ruch, pořádání festivalů, cestopisné přednášky apod. Je výborný organizátor se smyslem pro detail a je na něj absolutní spolehnutí. Jeho akce se trvale těší velké oblibě a návštěvnosti.

David Švejnoha
lektor a pořadatel cestovatelských akcí
www.svejnoha.cz svejnoha@gmail.com

S Pavlem jsem spolupracovala na projektu Edenu – turistického centra v Bystřici nad Pernštejnem. Ocenila jsem zejména jeho rychlou a konstruktivní zpětnou vazbu k námi vytvářeným materiálům pro návštěvníky, široký rozhled a aktivní přístup. Přišel také s řadou dobrých nápadů, které jsme využili. Naše spolupráce pro mne byla velmi obohacující a přínosná.

Bára Dvořáková
projektová manažerka ve společnosti Centre for Modern Education
www.cfme.net barapeskova@centrum.cz 774 173 447

S Pavlem jsem absolvovala několik cestovatelských akcí v terénu i v přednáškových sálech, které vždy organizoval s nadšením, invencí a skvělým pořadatelským umem. Pavlovy outdoorové kurzy, výlety na kolech, pěšky či za kulturou jsou vždy perfektně naplánované a plné zážitků, probíhají ve velmi pohodovém duchu a jsou všeobecně oblíbené. Jeho aktivní a energetický přístup je pro všechny, kdo s ním spolupracují, velmi inspirativní. Pavel je vždy plný nápadů a doporučení, dokáže dát relevantní zpětnou vazbu. Jakožto schopný marketingový mág umí své akce vymyslet a prezentovat tak, aby se líbily, důkazem budiž letošní festival pro milovníky sněhu a adrenalinu Snow film fest, který vyprodal Univerzitní kino Scala.

Eliška Fikarová
projektový manažer v JŠ Ypothesis
www.ypothesis.cz
Mgr. Jitka Kitner

S Pavlem a jeho Travelbakers jsem se pracovně protla při pečení neKonference Travelevolution a byla to souhra už od sestavování úvodního receptu. Líbí se mi, jak i pro veřejné instituce dokáže péct program s hravostí, pohodově a nebojí se jít na hranu (a když to aspoň trochu jde, i lehce přes ni). Je to osvěžující přístup!

Mgr. Jitka Kitner
copywriterka a reklamní textařka

S Pavlem jsem absolvovala Kurz time managementu. Ten by měl absolvovat každý pracovník cestovního ruchu. Byl veden velmi lidsky a pochopitelně a bylo nám představeno to, co všichni víme, že máme dělat, ale máme spoustu výmluv, proč to neděláme. Jednoduchá pravidla, která pomohou každému z nás v plánování pracovních aktivit se dají pochopit i naplánovat a .. funguje to!

Eva Oubělická
ředitelka DMO Brněnsko
gofrombrno.cz

Myslíte si, že váš nový produkt komunikujete dobře na zvolenou cílovou skupinu? No jo, ale myslet znamená houby vědět. Pavel mě naučil domněnky ověřit a případně celý projekt adekvátně upravit.

Radka Tobolková
vedoucí IC Jičín

Jsme přesvědčeni, že kontinuální vzdělávání je klíčem k rozvoji a udržitelnému cestovnímu ruchu. Od prvního momentu bylo zřejmé, že Travelbakers a Pavel Pichler jsou opravdoví profesionálové ve svém oboru. Důkladně připravené materiály, interaktivní přístup a hluboké znalosti lektorů nás nejen naučily nové dovednosti, ale také nás inspirovaly k dalšímu rozvoji naší úžasné destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn.

David Štěpánek
ředitel DMO Koruna Vysočiny
korunavysociny.cz

S Travelbakers a Pavlem spolupracujeme již delší dobu, největší přidanou hodnotou je znalost prostřední cestovního ruchu a přenesení této znalosti do osnovy workshopů, které nikdy nebyly pouze informativní, ale inspirativní a motivující, často s aktivním zapojením účastníků. Pozitivně hodnotím vysokou míru profesionality, přípravy ve smyslu zjištění informací o destinaci, o složení posluchačů. Z nabídky jsme využili např. realizaci workshopu zaměřeného na zpracování profilů person našich návštěvníků, školení na téma time management v cestovním ruchu, love brand v cestovním ruchu, základy copywritingu, nové metody a postupy v cestovním ruchu. Služby Pavla můžeme vřele doporučit😊

Eva Šulcová
ředitelka DMO Krkonoše
krkonose.eu