Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Pichler — tvůrce cestovního ruchu a eventů


Zobrazuji všech 8 doporučení

Pavel je skvělý spolupracovník a vyniká svými manažerskými a organizačními schopnosti. Organizoval a stále organizuje festivaly Expediční kamera a Snow Film Fest (t.č. Filmový festival zimních sportů) v Brně a dalších městech na Moravě. Akce byly pod jeho vedením nejúspěšnější v České republice, čímž potvrzuje své organizační i marketingové zkušenosti a dovednosti. Jako týmový hráč je naprosto výborný. Projekty, na kterých pracuje, bere za své, čímž do nich vkládá obrovské úsilí a energii a ta se pak právem bohatě vrací. Pokud máte tu čest být s ním v pracovních vztahu, vaše práce bude radost.

Michaela Kofrová
IMS Health

S Pavlem se znám asi pět let a po celou dobu spolupracujeme na zajištění a realizaci různých zimních aktivit v netradičních oblastech Evropy s důrazem na hory Balkánského poloostrova. Po celou tuto dobu je spolupráce s Pavlem nadstandardně dobrá – od celkového organizačního zajištění (doprava, ubytování, zálohy, informace pro účastníky) až po jeho osobní angažovanost při večerních společenských programech na místě. Na základě těchto zkušeností mohu Pavla doporučit nejenom na všestranné zajištění volnočasových a sportovně laděných aktivit v rámci České republiky a Slovenska, ale také pro komplexní zajištění takovýchto aktivit v netradičních zahraničních oblastech. Během pětileté spolupráce opakovaně dokázal svou erudici při vyjednávání se zahraničními i českými subjekty, organizaci programu a jeho zajištění, stejně jako při řešení problémů, jež se vyskytly v průběhu realizace těchto akcí. Jeho organizační schopnosti se dostatečně prokázaly při zajištění festivalů jako Snow Film Fest, Expediční kamera apod., na nichž jsem se mnohokrát jako přednášející také aktivně podílel.

Jan Pala
šéfredaktor portálu Tulení pásy.cz
www.tulenipasy.cz

Pan Pichler je velmi inteligentní a příjemný člověk, osobně jsem s ním absolvoval 2 zájezdy, na kterých panovala vždy velmi vyrovnaná, profesionální a přesto přátelská nálada a troufám si tvrdit, že ještě pár takových kurzů pod jeho taktovkou absolvuji. Pan Pichler dovedl vždy s úsměvem a vtipem vše zařídit, sjednat a postarat se o plynulý chod i vícehlavé skupiny účastníků. Na emailovou i telefonickou konverzaci odepisuje velmi svižně, je ochotný vyjít vstříc. Díky tomu všemu ho zde můžu jen a jen doporučit.

Jan Pernický

S Pavlem dlouhodobě spolupracujeme v oblasti volnočasových akcí pro veřejnost, zaměřených na cestovní ruch, pořádání festivalů, cestopisné přednášky apod. Je výborný organizátor se smyslem pro detail a je na něj absolutní spolehnutí. Jeho akce se trvale těší velké oblibě a návštěvnosti.

David Švejnoha
lektor a pořadatel cestovatelských akcí
www.svejnoha.cz svejnoha@gmail.com

S Pavlem jsem spolupracovala na projektu Edenu – turistického centra v Bystřici nad Pernštejnem. Ocenila jsem zejména jeho rychlou a konstruktivní zpětnou vazbu k námi vytvářeným materiálům pro návštěvníky, široký rozhled a aktivní přístup. Přišel také s řadou dobrých nápadů, které jsme využili. Naše spolupráce pro mne byla velmi obohacující a přínosná.

Bára Dvořáková
projektová manažerka ve společnosti Centre for Modern Education
www.cfme.net barapeskova@centrum.cz 774 173 447

S Pavlem jsem absolvovala několik cestovatelských akcí v terénu i v přednáškových sálech, které vždy organizoval s nadšením, invencí a skvělým pořadatelským umem. Pavlovy outdoorové kurzy, výlety na kolech, pěšky či za kulturou jsou vždy perfektně naplánované a plné zážitků, probíhají ve velmi pohodovém duchu a jsou všeobecně oblíbené. Jeho aktivní a energetický přístup je pro všechny, kdo s ním spolupracují, velmi inspirativní. Pavel je vždy plný nápadů a doporučení, dokáže dát relevantní zpětnou vazbu. Jakožto schopný marketingový mág umí své akce vymyslet a prezentovat tak, aby se líbily, důkazem budiž letošní festival pro milovníky sněhu a adrenalinu Snow film fest, který vyprodal Univerzitní kino Scala.

Eliška Fikarová
projektový manažer v JŠ Ypothesis
www.ypothesis.cz

Pavla doporučuji všemi deseti! Za posledních deset let jsem se osobně účastnil alespoň 30 událostí a akcí, organizovaných Pavlem. Vždycky jsem byl spokojen a pokud jsem měl výhrady, byl jsem vyslechnut. Pavel dokáže věci skvěle vymyslet, dobře připravit a zorganizovat a v případě nutnosti zaimprovizovat a přijít s plánem „B“.

Antonín Moravec

Na akce organizované Pavlem Pichlerem jezdím poslední tři roky, a to zejména na gastrofestivaly, kde je v doprovodném programu soutěž jedlíků. Všechny akce jsou vždy profesionálně organizovány a je kladen důraz na kvalitní doprovodný program.

Jaroslav Němec
maxijedlík – účastník pojídačských soutěží po celé ČR
nemec.bystre@seznam.cz 605 740 344