Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Pavla Vomastková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. et Mgr. Pavla Vomastková — lifestyle produktová fotografka, social media manažerka a správkyně sociálních sítí

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. et Mgr. Pavla Vomastková:
Spolupráce s Pavlou posunula naši prezentaci na Facebooku o několik úrovní výš. Krásné fotky, provedené s citem, vkusem a pochopením pro naše produkty a hlavně jednotný koncept, který jsme už dlouho hledali. Kromě fotografických kvalit velmi oceňuji i profesionální přístup, zájem o celek našeho e-shopu a přesah do jiných oborů – znalost sociálních sítí a marketingu.

Jana Berková

Liftea
Spolupráce snů. Jednoduché, ale výstižné, když je práce pro člověka zároveň radostí a vkládá do ní všechna vaše očekávání a ještě víc. Profesionalita, kreativita a velké cítění, jak značku úspěšně vést a komunikovat její tvář na sociálních sítích. Velké díky Pavle Vomastkové za její celistvý přístup a skvělou práci. Mohu ji jen doporučit.

Veronika Ptáčková

Bohocosmetics
Od prvního focení je radost s Pavlou spolupracovat. Oceňujeme kvalitu, originální nápady nad rámec zadání a rychlost dodání fotografií.

Michaela Knappeová

www.ketolife.cz
Pája zachytila naši svatbu tak, že když na fotky koukáme, máme pocit, jako bychom tam zase byli. Dokáže v nich zprostředkovat atmosféru místa, lásku, osobitost. A v každé fotce je vždycky trochu něco víc než jen zrcadlení skutečnosti. Ke všemu má velmi vytříbený estetický styl, neuvěřitelný cit pro světlo a má všechno pod kontrolou ❤️

Klára Schovánková

V den focení mi bylo trochu trapně, protože jsem se nestihla moc připravit. Zvládla jsem jen rychlý makeup, vlasy vůbec, neměla jsem připravené ani oblečení a na to, že se mělo fotit u nás doma, nebylo ani uklizeno. Neměla jsem ani páru, v jaké části domu fotky nafotíme, natož představu, jak by měly vypadat. Věděla jsem jen, jak nechci aby vypadaly. Pavla se ale projevila jako neskutečný profesionál. S úsměvem v naší ložnici vytvořila fotogenický koutek z věcí, které ponacházela v obýváku a kuchyni, pomohla mi s výběrem oblečení, ve kterém jsem se cítila dobře a vlastně mi celkově pomohla k tomu, abych se během focení cítila fajn. Věděla jsem, že fotky dopadnou dobře, Pavla nic špatného nevytvoří. Má vkus a cit pro krásu.

Iva Vašková

www.madeofstarsandlove.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS