Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Pavlína Doležalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

PhDr. Pavlína Doležalová — psycholog a kouč pro dospělé děti alkoholiků

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace PhDr. Pavlína Doležalová:
Jsem velmi rád, že jsem v nouzi poznal právě ji. Pavlína je milá, empatická a upřímná osoba, která dokáže dobře nasměrovat a povzbudit. Velmi se mi líbí např. závěrečná samostatná cvičení k zamyšlení. Po rozhovoru s Pavlínou je mi vždy lépe a dokážu pak vidět světlo na konci tunelu. Pavlína si zaslouží mé díky.

Martin Sležka

www.linkedin.com/in/martin-sle%C5%BEka-b…
Koučování s Pavlínou bylo vůbec mým prvním krokem do světa koučinku a jsem velmi vděčná, že jsem do toho s ní šla. Posunula jsem se díky ní ve své vlastní koučovací praxi. Každé koučování s ní mě nakoplo a povzbudilo i v oblasti osobního růstu. Jsem rozhodně spokojený klient a ráda se budu k Pavlíně vracet.

Noemi Follerová

https://www.linkedin.com/in/noemifoller/
Pavlína mi vždycky pomohla v hromadě věcí. Ať už se jednalo jen o špatné období, nebo vyrovnávání se s osobními nedostatky. Z každého sezení jsem vždy odcházel plný pozitivní energie. Z mé osobní zkušenosti ji můžu vřele doporučit. Sám nevím, co bych bez ní v některých situacích dělal.

Kryštof Bodlák

www.linkedin.com/in/kry%C5%A1tof-bodl%C3…
Díky paní Doležalové jsem zjistila, že na své problémy nemusím být sama, že na světě existují i lidé, kteří mě vyslechnou a nebudou mé starosti zlehčovat. Během sezení jsem se cítila uvolněně, byla jsem přijata taková, jaká jsem, a tak jsem se nemusela obávat, že bych byla za něco odsouzena. Paní Doležalová mi pomohla projít nelehkým životním obdobím, za což jsem jí velmi vděčná. Určitě bych ji doporučila.

Hana Brandová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS