Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Císař > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Císař — grafik, webový designér a vývojář

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Petr Císař:
Děkuji panu Císařovi za jeho péči a kreativitu. Je odborníkem na svém místě. Vždy nám se vším ochotně a rychle pomohl a výsledek vždy předčil očekávání. Všem vřele doporučuji.

Petr Skuček

majitel firmy TopLux
www.toplux.cz
Naše spolupráce s Petrem Císařem a společností Císař Design trvá již dlouhá léta. Maximální spokojenost s vysokou mírou profesionality, kreativity, flexibility a zejména ochotou a trpělivostí při náročných přípravách webových stránek na odborné akce, konference, sjezdy. Velké poděkování a za Meritis můžeme jen doporučit. Císař Design je sázka na jistotu!

Alžběta Matějovská

Meritis
Naše spolupráce je dlouhodobá a já jsem maximálně spokojená. Empatie a kreativita jdou ruku v ruce a já nechávám volnost, protože vím, že to dopadne skvěle. Žádné zbytečné varianty, žádné zbytečné schůzky. Tento efektivní způsob mi vyhovuje a hlavně, vizuály sklízí úspěch!

Iva Bastlová

designérka a vydavatelka časopisu Interiéry
V CÍSAŘ DESIGN vyšli vstříc mým představám o webu. Byli trpěliví a návrh webu udělali dle mých požadavků. Jejich znalost SEO napomohla mému webu být na viditelných místech ve vyhledávačích. Mohu je vřele doporučit.

Jindřich Radič

Naše společnost navázala spolupráci s grafikem Petrem Císařem již před několika roky. Na všechna zadání reaguje obratem, všechny připomínky vždy zapracuje ke spokojenosti obou stran. Co mi ovšem nejvíce vyhovuje je osobní přístup a nezměrná kreativita, která mě u každé další spolupráce mile překvapí. Ke spokojenosti rozhodně přispívá i znalost našeho prostředí a perfektní cílení připravovaných podkladů pro naši propagaci. Spolupráci mohu vřele doporučit.

Sára Maletičová

Delta Light Czech
Po referencích od spolupracovníků jsem se obrátil na grafika Petra Císaře. Nechal jsem mu při tvorbě zcela volnou ruku a výsledek mne velice mile překvapil. Mým potřebám vyšel maximálně vstříc, vymyslel a vytvořil nejen logo a webové stránky, ale i název produktu.

Jaromír Zeman

ARCHEUS CONSTRUCTION
S panem Císařem spolupracuji několik let. Když jsem se před rokem rozhodla jít svou vlastní cestou, požádala jsem ho o sazbu vizitky. Probrali jsme společně moje plány a představy a do týdne byl na světě podklad pro tisk vizitky i logo. Jednoduché, čisté, se skvěle vymyšleným detailem. Webové stránky se rodily za letních horkých dnů trochu déle, ale výsledek stojí za to.

Ivana Mašková

livefordetails
Obrátit se s tvorbou webových stránek, e-shopu, letáků, reklamních bannerů apod. na Petra z CÍSAŘ DESIGN, byl nejlepší tah, který jsem mohla udělat. Design odpovídá přesně mé představě, neobvyklá přání dopadla vždy nad mé očekávání. Vřele doporučuji spolupráci a již teď se těším na tu budoucí.

Andrea Smolová

HEXART
Velice děkuji panu Císaři za osobní, pružný přístup a kreativní tvorbu našich stránek www.luxusniled.cz. Zadání bylo splněno nad naše očekávání a s výsledku jsme naprosto nadšeni. Spolupráce byla velmi příjemná a komunikace vždy na velmi profesionální úrovni. Také oceňuji dodržení všech termínů včetně realizace. S klidným svědomím mohu doporučit a těším se na další společný projekt.

Michal Růža

jednatel MRC-Group
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS