Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Jančárek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Jančárek — grafik a logotvůrce

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Petr Jančárek:
Zapůsobili jste na mě stylem práce, který jste mj. prezentovali ve Vašem úvodním videu na webu. Tam říkáte, že při spolupráci s klientem nejprve analyzujete, zjišťujete požadavky klienta apod., což pro mě byl hlavní impuls k tomu si vás vybrat. Při natáčení vládla velmi příjemná a přátelská atmosféra. Kameraman byl velmi ochotný, měl velký osobní zápal a hlavně zájem na tom, aby bylo natočené video co nejlepší, čehož si velice vážím. Následnou komunikaci ohledně úpravy videa hodnotím taktéž velmi pozitivně. Rychlé a vstřícné jednání, dodržování dohod, bezproblémová komunikace. Za mě super. Rád spolupracuji s lidmi, na které je spolehnutí a kteří odvádějí dobrou práci. Což je přesně deviza Wolfway.

Ondřej Vališík

Maxima Reality
Díky Petrově pomoci jsem rozjel firmu Úklidomat v Karlových Varech. Vytvořil mi logo, firemní identitu, webové stránky s kalendářem, kde si lidé mohou rezervovat moje služby. Pomocí placené reklamy se o službě dozvědělo hodně lidí a vybudovalo mi to důvěryhodnost na trhu.

Lukáš Krása

Úklidomat
Jsem rád, že se dnes nemusím starat o obsazování svých kurzů Feng Shui, protože mi celý tento proces obstarává automatický systém. Neustále běží nějaká reklama, která mi do databáze přivádí tisíce kontaktů, které pravidelně obesílám, a startuji tak nové projekty.

Robert Haluska

Feng Shui 168
Potřeboval jsem udělat rychle webovou vizitku, kde si budu moct doplňovat texty a měnit fotky. Moc mě překvapilo, že byl web za týden hotový a všechno bylo vyřešené online bez jediné schůzky. Doporučuji tedy Petra Jančárka, protože ví, co dělá, a dodržel vše, na čem jsme se domluvili.

Jaromír Prášek

osobní trenér
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS