Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Jasinski > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Jasinski — lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností

Zobrazuji č. 1120 z celkem 51 doporučení prezentace Petr Jasinski:
Obsah kurzu „Staň se skvělým lektorem“ pokrývá všechna důležitá témata. Všechno, co Petr učí, zároveň sám praktikuje, takže účastníci si na vlastní kůži ověřují, jak jeho rady fungují. Líbilo se mi, že kurz byl hodně interaktivní a součástí byla i cvičení. Petr vytvořil dobrou atmosféru a energii.

Eva Vejvodová

marketingová konzultantka a lektorka
Nečekala bych, že mě tříhodinový prezentační kurs, ještě k tomu večer po práci, bude bavit. A stalo se. Ostatní účastníci kursu byli všechno lidé, kteří měli co říci - byť jsme se všichni učili, jak :) Petrův přístup je skvělý v tom, jak je technický: nejdřív váš dosavadní způsob komunikace úplně zničí, aby ho potom celý postavil znovu. Jenže na jiné, lepší úrovni :)

Tereza Zavadilová

redaktorka, E15
Kurz „Nauč se přesvědčivě argumentovat“ je perfektně zorganizovaný, připravený, zábavný a obohacující. Spíše než o kurz se jedná o workshop – vše si aktivně vyzkoušíte. Zlepšení uvidíte sami na sobě na konci kurzu. Petr je asi nejlepší lektor, kterého jsem poznala.

Eva Pešková

PR specialistka, Unipetrol
Kurz „Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla“ je perfektní v tom, že je v podstatě celý praktický. Žádné nudné bloky teorie, prostě se jde na věc :-) Petr je zkušený lektor, který má hodně co předat, podle mého názoru lidem na všech možných úrovních pokročilosti :-) Líbilo se mi, že umí s každým pracovat individuálně, ale zároveň má program spád, ani chvíli se nenudíte.

Aneta Fialová

zakladatelka webu Jsemzenou.cz
V neděli po kurzu jsem měl pocit, že lítám. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal a přišel. Bylo to přesně to, co jsem potřeboval, protože mě už dlouho v hlavě vrtal strach z komunikace před více lidmi. Uvažuji, že budu pokračovat těmi komunikačními úterky. Jinak poctivě trénuji pauzování i s psaným textem, abych si to osvojil automaticky. Předčítám přítelkyni, ale i jen tak do větru. Strašně moc mě to baví. Ještě jednou díky, maximálně jsem si to užil a moc tento kurz doporučuji každému, kdo si není před lidmi jistý.

Tomáš Hladík

Kurz „Staň se skvělým lektorem“ byl skvěle uspořádaný. Lektor Petr všechny vědomosti a tipy, které nám předával, rovnou na kurzu přímo na nás aplikoval. To bylo super.

Šárka Hanzlíková

Celý týden na sobě cítím, že mi těch našich několik nedělních hodin dodalo přesně to, co jsem potřeboval – sebevědomí. Hrozně si teď užívám, že klidně stojím a dokáži se u toho bavit s lidmi. Pomáhá mi, když se v komunikaci otevřu tělem k druhému, naváži oční kontakt a dodávám do diskuze více informací ze své strany. Současně i vnímám na lidech kolem sebe, jak moc by jim pomohlo, kdyby těch několik rad implementovali do svého projevu. Třeba jen kdyby stáli rovně – vypadá to o tolik lépe. Nebo člověk kolem sebe vidí lidi, jejichž sebevědomí (a pouze to) jim brání být lepšími komunikačními partnery. Jaká to škoda. Takovýto kurz pro každého!

Michal Donát

Test manager, SAP
Z kurzu „Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla“ jsem odcházela nadšená, doma jsem hned zkoušela vše praktikovat :-) Líbilo se mi, že lekce byla hodně praktická, postupně se přidávaly nové techniky, které jsme si okamžitě zkusili. Petr je sympaťák, je vidět, že má za sebou spoustu praxe, nejen v prezentování, ale i v učení, jak na to.

Jana Ulrychová

Protože s lektorskou činností teprve začínám, přišel jsem si udělat obrázek o tom, co práce lektora obnáší. Místo toho jsem však pochopil, že se nejedná o lektorskou práci, ale řemeslo, které má sice svá pravidla, ale každý člověk ho může vykonávat svým osobitým způsobem. Stejně osobitě ho vykonával i Petr a pozorovat ho během kurzu byla radost. Z jeho vystupování, způsobu komunikace a celkového uchopení kurzu jsem si spolu s tím, co jsem se dozvěděl po obsahové stránce, odnesl ucelený pohled na věc a chuť se lektorskému řemeslu začít věnovat.

Michal Komárek

kouč z OakConsulting.cz
Kurz „Otevřená komunikace ve vztazích“ určitě velmi doporučuji, dozvěděl jsem se plno zajímavých informací, nad kterými člověk většinou nepřemýšlí, a věřím tomu, že dokážou komunikaci usnadnit, obohatit, získat jiný pohled a tím člověku zpříjemnit život.

Martin Kopřiva

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS