Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Jasinski > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Jasinski — lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností

Zobrazuji č. 2130 z celkem 51 doporučení prezentace Petr Jasinski:
Petra jsem oslovil, jestli by nebyl schopen dát našim lektorům pár praktických tipů jak efektivně komunikovat na video. Jeho workshop splnil moje očekávání. Nebylo to pouze o teorii, ale procházeli jsme si i praktické tipy a ukázky jak efektivně prezentovat na video. Hned po workshopu jsme s týmem tyto tipy sepsali a budeme je používat jako jednu z důležitých pomůcek, které lektorům mohou pomoci komunikovat na video a vypadat jako profesionál.

Ing. Ivo Prax

manažer VímVíc.cz
Nikdy bych nevěřil, že budu schopen říci všechno v angličtině, spatra, přirozeně a najednou. Petr je v tomto oboru naprostý profesionál. Má kvalitní techniku a dobré zázemí. Udělali jsme společně přípravu obsahu i jeho nacvičení a vše krásně klaplo. Výsledek předčil má očekávání a musím říct, že jsem se i hodně naučil. Zároveň jsem měl možnost na výsledném videu detailně poznat svůj projev a teď vím, na které drobnosti si od teď budu dávat větší pozor, abych jej ještě zlepšil. Mockrát díky!

Mirek Černý, CTO

Futurelytics Inc.
„Co si neprožiješ, to nepochopíš, to nedokážeš předat dál.“ Přesně takto bych vystihl Petrova školení. Petr je jedinečný lektor, který vychází ze své letité zkušenosti. Neřídí se obecně rozšířenými názory. Ke školení používá vlastní principy, které vycházejí z jeho zážitků. A tyto principy opravdu fungují! Jeho školení jsou zajímavá, zábavná a mají opravdový význam pro všechny, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.

Martin Molnar

Senior training specialist, Stora Enso Corporation
Petr jako lektor vystupuje mile a poutavě, je zábavný a vnímavý. Umí pracovat s konkrétní situací, jeho lekce jsou plné praktických ukázek a návodných cviků. Stoprocentně doporučuji komukoli, kdo chce vylepšit své prezentační schopnosti nebo se naučit pracovat s hlasem či řečí těla. Já osobně bych šla ráda znovu.

Veronika Mikulová

Co-host a PR, Impact Hub Ostrava
Díky Petrovi jsem se posunul o velký krok dále a překonal období stagnace. Petr mi pomohl se strukturou našich firemních videí a naučil mě jak velmi čtivě videa pojmenovávat a dát celý náš YouTube kanál do nového, mnohem hezčího kabátu.

Adam Wojnar

majitel firmy Hurá do světa
Dalo mi to praktickou zkušenost s prezentováním a výhoda okamžité zpětné vazby mi hodně dala. Nejvíce mi pomohlo získání schopnosti uvědomovat si svou neverbální stránku komunikace, kterou dělám, ale vlastně jsem o ní dříve nevěděl. Doporučuji to každému, kdo chce nebo potřebuje vystupovat před lidmi.

Petr Magula

Senior consultant, Microsoft
Myslel jsem si, že telefonování zvládám. Přeci jen, praxe už mám za 20 let dost. Jak já se mýlil. Za desítky let špatně naučené postupy se mi budou těžce odnaučovat, ale alespoň už vím jak na to. Neotřelé postupy výuky a znovu, jako vždy, velký důraz na praxi a vlastní vyzkoušení si postupů. Kurz telefonování byl pro mě vyvrcholením spolupráce s Petrem a jsem rád, že jsem si prošel celou sérií jeho kurzů od začátku až po tento vrchol. Je potřeba přiznat, že kurz telefonování už předpokládá zvládnutou práci s hlasem a s argumentací. Tím pádem doporučuji začínat od začátku a ne od prostředka. Bylo mi velkou ctí, že jsem byl na jednom z posledních veřejných termínů tohoto kurzu a těším se na jeho provedení v novém formátu.

Jan Zemek

Senior Sales Manager, Cleverlance
Kurzy vedu více než osm let, v posledních letech je spíše tvořím, ale stejně jsem získala na svou práci nový, svěže jednoduchý náhled a odnesla si několik rad. Bonusem je, že na kurzu potkáte skvělé a zajímavé lidi, určitě tak nebudete litovat. Petr je velmi akční lektor a dokáže svým přístupem nakazit ostatní. K tomu má dar vysvětlovat složité věci přístupným a jednoduchým způsobem, kurz u něj proto doporučuji nejen začátečníkům, ale i ostříleným lektorům, kteří se chtějí na svou práci podívat jiným, novým způsobem.

Ema Michaela Beitlová

Globus ČR
Líbí se mi způsob: Praxe, praxe, praxe. Tedy nejvíce si cením, že se nejedená o teoretické školení, ale o nácvik praktických situací. Těžce na cvičišti, lehce na bojišti :) Rozhodně bych Petrovo školení doporučil začínajícím obchodníkům a lidem, kteří musí komunikovat při své práci. Myslím, že jim to pomůže do začátku získat sebedůvěru.

Petr Zajíček

produktový manažer, Asseco Solutions a.s.
Dozvěděla jsem se mnoho užitečných drobností i větší zásady, které se teď učím dodržovat. Líbilo se mi konkrétní zkoušení školených dovedností i zrevidování našich vlastních prezentací. Překvapilo mě, že v prezentaci málo může být často více. Některé techniky jsou spíš vhodnější pro prezentace typu konference než pro naše prezentace potenciálním zákazníkům, ale většinu se snažím používat.

Olga Koupilová

produktová manažerka, Asseco Solutions a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS