Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Jasinski > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Jasinski — lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností

Zobrazuji č. 3140 z celkem 51 doporučení prezentace Petr Jasinski:
Kurz „Staň se skvělým lektorem“ byl pro mě jednoznačně přínos. Wikipedia, Khan Academy a další vzdělávací portály jsou skvělé, avšak dosud neumí nenahradit živého lektora, který vám umí dát okamžitou zpětnou vazbu. Petr je příjemný a pohodový chlapík, který ví, jak zaujmout.

Josef Stárek

učitel a střihač TV Prima
Absolvovala jsem první tři kurzy prezentačních dovedností a prezentování se pro mě ze stresující situace stalo pohodovou aktivitou. Začínám se na něho i těšit. Příjemně mě překvapilo, že Petrovy jednoduché techniky, které se může naučit každý, přináší tak skvělé výsledky. Zlepšení se projevilo hned na kurzu a s tréninkem se prohlubuje. Petr čerpá ze své vlastní zkušenosti a svou práci dělá výborně a s chutí. Potěšila mě i jeho empatie, díky níž umí podat zpětnou vazbu věcně a zároveň citlivě a v pravý čas podpořit. Přátelská a otevřená atmosféra na kurzech už jen doplňuje mou celkovou spokojenost.

Gabriela Brodacká

personalistka, Kooperativa
Absolvoval jsem s Petrem většinu základních prezentačních kurzů. Každá tříhodinovka byla nabitá a každá mě posunula o kilometry kupředu. Pokaždé jsem zažil „aha efekt“. Dokonce i několikrát za kurz. Kurzy jsou postavené tak, že postupujete od lehkého a základního ke složitějšímu. Kurzy na sebe zdánlivě nenavazují, ale pokud je projdete postupně, „aha efekt“ přichází častěji a už bez Petra jsem v průběhu kurzu nacházel nová uplatnění. Série je vhodná úplně pro každého – tomu kdo má strach z lidí a z prezentací, nebo i tomu, kdo se chce jen zdokonalit. Díky Petře!

Jan Zemek

Key Account Manager, Cleverlance
Na Petrův kurz jsem přicházela s poměrně velkým komunikačním blokem. Za necelé 2 hodiny byl blok odstraněn do takové míry, že se mě následující den při oslavě narozenin kamarádky mí přátelé ptali, kde jsem znenadání získala tak skvělé rétorické schopnosti :-)

Marta Macháčková

marketingový specialista
Petře, s tebou je to jako CrossFit. V průběhu nadáváš, jaká je to dřina, ale po něm chodíš nadšenej a už se těšíš na další nálož a trénink.

Přemysl Pernica

obchodní manažer Asseco Solutions, a.s.
Dnes a denně trénuji používání zásad a doporučení a cítím, že se má komunikace opravdu zlepšila. Například práce s hlasem mi v obchodě velmi pomáhá, nebo také metoda „3 prsty“. Prostě výborné. Srdečně doporučuji tvé kurzy všem kolegům, jsem hluboce přesvědčen, že by pomohly každému z nich. Zvláště lídrům, kteří prezentují před více lidmi.

Jiří Skobla

oblastní vedoucí, Golden Gate a.s.
Petr mi pomohl zmírnit strach z koukání do kamery a navíc mě upozornil na zbytečná slova, kterými jsem oslabovala své sdělení. S jeho pomocí jsem se naučila být stručnější a údernější. A troufnu si říct, že i energičtější, byť mám pořád kam růst :-)

Michaela Mužíková

copywriterka na volné noze, autorka 365copytriku.cz
Z kurzu „Nauč se přesvědčivě argumentovat“ jsem si odnesla velice cenné rady, které se mi budou hodit do pracovní i osobní sféry. Lektor byl moc příjemný a motivující. Ještě jednou moc děkuju! :-)

Eva Barešová

Advis consulting s.r.o.
Petr je člověk, který sám prošel přeměnou z nekomunikativního introverta na člověka, jehož komunikační dovednosti jsou na vysoké úrovni, a umí pomocí své metodologie tyto dovednosti naučit každého. Dodnes používám jeho techniky a doporučuji každému tímto kurzem si projít.

Lucie Cieslarová

vedoucí obchodního týmu v GoldenGate a.s., blogerka na Rozvijej.cz​​
Po každém kurzu jsem vnímala vlastní posun vpřed. Díky prvnímu kurzu jsem se začala zbavovat trémy při vystupování před větší skupinou lidí. Trénovala jsem doma před zrcadlem postoj a gestikulaci a při posledním manažerském školení jsem stála u flipchartu bez trémy. Vědomosti z dalších kurzů jsem využila při oslovování cizích lidí. Podařilo se mi takto vzbudit zájem a domluvit si první schůzku s pěti potencionálními klienty. Plánuji navštívit i Petrův kurz argumentace, který pro sebe vidím jako užitečný.

Marcela Grösslová

konzultantka, Golden Gate CZ, a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS