Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Jasinski > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Jasinski — lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností

Zobrazuji č. 4150 z celkem 51 doporučení prezentace Petr Jasinski:
Na Petrových školeních jsem si ověřil, že většina dovedností, které s přednášením souvisí (gestikulace, tón a barva hlasu, sebevědomý projev…), se dá naučit, případně hodně zdokonalit. Nejenže jsem se jako účastník jeho kurzů dozvěděl vše podstatné, ale také jsem si je přímo na kurzech prakticky vyzkoušel a zažil. To vede k velmi rychlým změnám a k okamžitému zdokonalení v komunikaci při obchodních schůzkách i při přednášení širšímu publiku. Petře, děkuji!

Aleš Trnka

oblastní ředitel Golden Gate CZ, a.s.
Kurz „Zaujmi a získej si každé publikum“ byl neuvěřitelně výživný, plný informací, ale nikoli teoretických. Všechno jsme si zkusili hned, na místě, naživo a s okamžitou zpětnou vazbou. Petr je profesionál, který skutečně umí zaujmout, ale především umí předat tuto dovednost dál. Skutečně dovednost – ne jen informace. Díky!

Ivana Birtová

Business Unit Manager, Asseco Solutions a.s.
Jasně a efektivně shrnuje to podstatné pro úspěšné a přesvědčivé argumentování. Obsah byl, vzhledem k času vymezenému na kurz, maximální, a přesto srozumitelný. Dobře se mi v jeho struktuře orientovalo, musím ocenit praktická cvičení a příklady. Petr působil velice živě. Vystupování před publikem má zmáknuté. Zprvu jsem nevěděl, co od něj čekat, ale zhruba po prvních 5 minutách si mě získal svými postřehy a obsahem prezentace.

Václav Javorský

Analytik, Unicorn a.s.
Naprosto jasná struktura, praktická cvičení, přidaná hodnota z téměř každé věty. Tento kurz byl opravdu vyladěný a neobsahoval žádnou nadbytečnou výplň. Pokud to myslíte s předáváním vědomostí (ať už jako lektor, speaker nebo třeba horský vůdce) vážně, tento kurz by ve vašem portfoliu neměl chybět. Petr je profesionál každým coulem a zároveň zůstává přátelský.

Roman Loník

Team manager, JetBrains
Velmi pozitivně hodnotím koncepci a strukturu každého kurzu. Téměř si nemusíte dělat poznámky, protože kurz je prakticky laděný a danou tematiku si okamžitě vyzkoušíte. A také snadno zapamatujete. Díky vzájemnému hodnocení každého výstupu pod profesionálním vedením Petra je progres vidět téměř okamžitě. Prostředí je otevřené, přátelské, ale profesionální. Nechybí prostor pro konzultace. Kurz je vhodný nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené lektory. Vřele Doporučuji.

Čestmír Kadlec

Digital Project Manager, OgilvyOne
Petr je vynikající lektor a zajímavý člověk. Hodně jsem se od něj naučila a plánuji v tom pokračovat. Pokud chcete pomoci s komunikací, prezentací či zbavením se trémy, tak neváhejte a ozvěte se mu. Děkuji.

Monika Janoušková

majitelka firmy Chci Ti říct
Petra znám již mnoho let a vždy jsem jej považoval za jednoho z nejlepších prezentátorů, které jsem ve své kariéře potkal. Proto jsem ho oslovil s přípravou na důležité investorské pitche v rámci Mobile World Congressu v Barceloně. Připravili jsme spolu stručný, jasný a silný pitch, který jsme následně několik hodin v angličtině cvičili a pilovali. Výsledkem byla absolutně pozitivní zpětná vazba od významných investorů, obchodníků i od lidí z governmentu. Spolupráce s Petrem je pro mě zárukou dokonalého sdělení důležitých informaci. Má mou absolutní důvěru a při dalších důležitých prezentacích se na něj opět obrátím se žádostí o spolupráci. Totéž doporučuji i všem ostatním.

Jan Šimík

CBO, BlindShell
Kurz „Staň se skvělým lektorem“ byl dobrá zábava s přiměřeným množstvím informací, vzhledem k délce kurzu. Dařilo se mi držet pozornost u tématu – což je pochvala, zaujalo mě to :-) Vzhledem k šířce tématu by se jistě ujal i delší formát, třeba celý den s větším trénováním a ještě širší zpětnou vazbou.

Ivana Vinšová

České vysoké učební technické v Praze
Konzultace s Petrem mi poskytla možnost urovnat si myšlenky a poznat mé silné stránky. Díky tomu je mohu rozvinout a pevně uchopit. Výsledek nepřijde hned, ale stojí za něj bojovat.

Tomáš Cvrk

projektový manažer ve společnosti Striker Digital s.r.o.
Měl jsem možnost zopakovat si klíčové věci z již dříve absolvovaných kurzů, ovšem použité v jiném kontextu. Přestože mám zkušenosti s vystupováním před lidmi, pozoruji, že poměrně velká část publika mi odchází. Věřím, že tohle se po dnešku zásadně změní! Petr a ostatní účastníci kurzu mi pomohli odhalit slabiny, kterých jsem si nebyl vědom. Neznám jiného člověka, který by mě dokázal za tak krátkou dobu tak výrazně posunout. Kurz rozhodně doporučuji, budete nadšeni!

Mirek Černý

Futurelytics Inc.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS