Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Krauz > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Krauz — konzultant online marketingu

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Petr Krauz:
Spolupráce s Petrem probíhá skvěle. Jeho zkušenosti často využívám pro rozmanité práce pro své klienty. Oceňuji jeho skvělou komunikaci a znalost svého oboru. Maximálně doporučuji a děkuji!

Adrien Fajfr

FALA media
Spolupráce s Petrem je vždy laděná na příjemné vlně. Vždycky se bude snažit svým klientům předat jen ty nejlepší informace a poradit jen ty nejověřenější fígle. Nikdy nebudu váhat a doporučím Petra a jeho služby dále.

Terez Pechová

TerezPech.cz
www.terezpech.cz
Petr je odborník na slovo vzatý. A co je důležité – s Petrem se dá komunikovat jako s člověkem, příjemně a otevřeně. Díky!

Jirka Viták

Digitální architekti
digitalniarchitekti.cz
S Petrem jsem spolupracoval již na několika projektech pro klienty, kteří potřebovali pomoci s propagací ve vyhledávačích a marketingem. Vždy vše proběhlo na jedničku a s Petrem byla vždy skvělá domluva.

Jakub Pešek

www.jakubpesek.com
Spolupráci s Petrem velmi ráda doporučuji. Komunikace příjemná. Report a analýza klíčových slov byla profesionálně zpracována, dotazy, které jsme měli, byly zodpovězeny. Podklady pro novou www stránku pro nás měly důležitou hodnotu a pomohly nám k dalšímu nasměrování v našich obchodních a marketingových aktivitách. Do budoucna určitě dalších služeb využiji.

Radka Telyčková

Pomáháme hoteliérům
Petr opravdu rozumí tomu, co dělá. A výsledky jeho práce mluví za vše. Mimo jiné má Petr perfektní systém výkazu prací, máte tak o všem dokonalý přehled. Spolupráci s ním rád doporučím!

Štěpán Miksa

Dekorant (CZ, SK, HU, PL)
www.dekorant.cz
Petr nám pomáhá s drobnými úpravami na e-shopu. Začínáme řešit PPC reklamu, SEO a připravuje nám technické zadání na úpravy. Spolupráce si moc vážíme a můžeme jen doporučit.

Jan Lédl

4Dent.cz
www.4dent.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS