Doporučení z první ruky

Petr Krauz — konzultant online marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Spolupráce s Petrem probíhá skvěle. Jeho zkušenosti často využívám pro rozmanité práce pro své klienty. Oceňuji jeho skvělou komunikaci a znalost svého oboru. Maximálně doporučuji a děkuji!

Adrien Fajfr
FALA media
www.falamedia.cz

Spolupráce s Petrem je vždy laděná na příjemné vlně. Vždycky se bude snažit svým klientům předat jen ty nejlepší informace a poradit jen ty nejověřenější fígle. Nikdy nebudu váhat a doporučím Petra a jeho služby dále.

Terez Pechová
TerezPech.cz
www.terezpech.cz

Petr je odborník na slovo vzatý. A co je důležité – s Petrem se dá komunikovat jako s člověkem, příjemně a otevřeně. Díky!

Jirka Viták
Digitální architekti
digitalniarchitekti.cz

S Petrem jsem spolupracoval již na několika projektech pro klienty, kteří potřebovali pomoci s propagací ve vyhledávačích a marketingem. Vždy vše proběhlo na jedničku a s Petrem byla vždy skvělá domluva.

Jakub Pešek
www.jakubpesek.com

Spolupráci s Petrem velmi ráda doporučuji. Komunikace příjemná. Report a analýza klíčových slov byla profesionálně zpracována, dotazy, které jsme měli, byly zodpovězeny. Podklady pro novou www stránku pro nás měly důležitou hodnotu a pomohly nám k dalšímu nasměrování v našich obchodních a marketingových aktivitách. Do budoucna určitě dalších služeb využiji.

Radka Telyčková
Pomáháme hoteliérům

Petr opravdu rozumí tomu, co dělá. A výsledky jeho práce mluví za vše. Mimo jiné má Petr perfektní systém výkazu prací, máte tak o všem dokonalý přehled. Spolupráci s ním rád doporučím!

Štěpán Miksa
Dekorant (CZ, SK, HU, PL)
www.dekorant.cz

Petr nám pomáhá s drobnými úpravami na e-shopu. Začínáme řešit PPC reklamu, SEO a připravuje nám technické zadání na úpravy. Spolupráce si moc vážíme a můžeme jen doporučit.

Jan Lédl
4Dent.cz
www.4dent.cz

Služby p. Krauze jsme začali využívat na doporučení našeho PPC specialisty a jsme rádi, že nám byl doporučen. Návrhy a řešení jdou nad rámec zadání a dovolím si vyzdvihnout i skvělou komunikaci a dodržení stanovených termínů. Vážím si naší nové spolupráce a těšíme se na další rozvoj našeho brandu Fotbalky.eu. Za nás DOPORUČUJEME!!!

S Petrem spolupracujeme na správě větších online kampaní a projektů. Kromě výsledků si velice ceníme především jeho přístupu – je velice flexibilní, vše ohlídá, problémy řeší ihned, přizpůsobí se našim požadavkům a dokáže vše vysvětlit i lidem v týmu, kteří jsou v tomto prostředí laiky. Na rozdíl od některých agentur je vše transparentní a zároveň nás správa stojí rozumné peníze. Můžeme jedině doporučit.

Visit Plzeň
www.visitplzen.eu

Petr je výborný SEO specialista a fajn kolega z oboru. Velmi rychle mi dokázal poradit s konkrétním problémem, nad kterým jsem si lámal hlavu. Od Petra mi jako výstup přišel hezký dokument zakončený to-do listem úkolů, které by za sebe doporučil. Během několika hodin jsem vše implementoval a budu čekat na výsledky. Děkuji a doporučuji!

Lukáš Konečný
marketér v nanoSPACE
www.nanospace.cz