Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kříž > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Kříž — expert na automatizace a integrace v podnikání

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Petr Kříž:
Spolupráce s firmou CreatiCom a hlavně Petrem Křížem nám pomohla zautomatizovat většinu opakujících se procesů v našem digitálním projektu MasterMind klub. Spolupráce je velmi agilní a rychlá. Můžeme se spolehnout na rychlé řešení téměř 24/7. Děkujeme.

David Kolář

Founder, Mastermindklub.cz
S Petrem spolupracujeme dlouhodobě a jsme velice spokojeni. Je perfektní pro vedení týmu a spravuje nám automatizace. Pokud chcete někoho pro jednoduchou, ale zároveň kvalitní spolupráci, doporučujeme Petra.

Markéta Bartová

CEO, EduMeets
Petr je správný člověk do týmu. Komunikativní, cílevědomý, spolehlivý a přátelský s tahem na branku. Pomáhá nám zoptimalizovat naše účetnictví a obchod. Díky jeho práci už nyní řešíme jen reálné poptávky, které mi automaticky přistanou na e-mail a LinkedIn. Můžu jedině doporučit.

Jana Rejmonová

CEO, DeLivi
S Petrem spolupracuji již delší dobu. Vždy k práci přistupuje profesionálně a s lidským přístupem. Komunikace, přístup, reakční doba – vše je na skvělé úrovni.

Šimon Brož

Key account manager, CreatiCom
Petr pracuje velmi spolehlivě a k projektům přistupuje velmi svědomitě. S klienty se snaží navázat přátelský přístup, aby konečný výsledek spolupráce byl „win-win“.

Max Kozlov

CEO, AmazeThem
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS