Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Máj > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Máj — soudní překladatel a tlumočník pro německý a francouzský jazyk

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Petr Máj:
Potvrzuji tímto, že překladatel a tlumočník Mgr. Petr Máj pro Státní úřad inspekce práce v minulých letech vypracovával překlady důležitých dokumentů velkého rozsahu. Překlady byly vždy provedeny bezchybně, přesně a ve stanovených termínech. S překlady Mgr. Petra Máje jsem byl vždy velmi spokojen.

Mgr. Ing. Rudolf Hahn

generální inspektor Státního úřadu inspekce práce
www.suip.cz
Vřele doporučuji tohoto překladatele. Dala jsem vypracovat překlady opravdu složitých soudních rozhodnutí a několika rodných listů vydaných francouzskými úřady. Jelikož bydlím ve Francii, jednala jsem s panem Májem telefonicky a emailem. Komunikace byla velice příjemná, cena služeb příznivá. Po obdržení překladů do vlastních rukou jsem byla velmi překvapená jejich formou a precizností. Tohoto předkladatele mohu pouze doporučit, jsem opravdu ráda, že jsem se obrátila právě na něj. Maximální profesionalita a kvalitní práce! Pokud hledáte překladatele, pan Máj je váš člověk.

Negru Vladimira

státní zaměstnanec na mateřské dovolené
ararat.fasch@seznam.cz ~ 0033 / 0652411910
Petr Máj mi dělal překlad z češtiny do francouzštiny. Kvalitní práce, spolehlivost, domluvený termín splněn, vše jednoduše řečeno, velmi dobrá práce za příznivou cenu. Doporučuji.

Ing. Vladimír Kotrla

soukromá osoba
Velice vám děkuji za vaši službu, překlad byl velmi dobře provedený. Pan Máj trpělivě odpovídal na moje otázky a nabídl mi možnosti platby, které celý proces usnadnily. Doporučuji!

Yang Lu

soukromá osoba
yanglucergy@gmail.com ~ +8618721146454
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS