Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Máj — soudní překladatel a tlumočník pro německý a francouzský jazyk


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Potvrzuji tímto, že překladatel a tlumočník Mgr. Petr Máj pro Státní úřad inspekce práce v minulých letech vypracovával překlady důležitých dokumentů velkého rozsahu. Překlady byly vždy provedeny bezchybně, přesně a ve stanovených termínech. S překlady Mgr. Petra Máje jsem byl vždy velmi spokojen.

Mgr. Ing. Rudolf Hahn
generální inspektor Státního úřadu inspekce práce
www.suip.cz

Vřele doporučuji tohoto překladatele. Dala jsem vypracovat překlady opravdu složitých soudních rozhodnutí a několika rodných listů vydaných francouzskými úřady. Jelikož bydlím ve Francii, jednala jsem s panem Májem telefonicky a emailem. Komunikace byla velice příjemná, cena služeb příznivá. Po obdržení překladů do vlastních rukou jsem byla velmi překvapená jejich formou a precizností. Tohoto předkladatele mohu pouze doporučit, jsem opravdu ráda, že jsem se obrátila právě na něj. Maximální profesionalita a kvalitní práce! Pokud hledáte překladatele, pan Máj je váš člověk.

Negru Vladimira
státní zaměstnanec na mateřské dovolené
ararat.fasch@seznam.cz 0033 / 0652411910

Petr Máj mi dělal překlad z češtiny do francouzštiny. Kvalitní práce, spolehlivost, domluvený termín splněn, vše jednoduše řečeno, velmi dobrá práce za příznivou cenu. Doporučuji.

Ing. Vladimír Kotrla
soukromá osoba

Velice vám děkuji za vaši službu, překlad byl velmi dobře provedený. Pan Máj trpělivě odpovídal na moje otázky a nabídl mi možnosti platby, které celý proces usnadnily. Doporučuji!

Yang Lu
soukromá osoba
yanglucergy@gmail.com +8618721146454