Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Myšák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Myšák — PPC specialista a SEO konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Bc. Petr Myšák:
Spolupráce jak s p. Myšákem, tak s celým jeho týmem společnosti Next Vision je nadstandardní a opravdu velice profesionální. Rozhodnutí spolupracovat s p. Myšákem s ohledem na skoro 10letou spolupráci hodnotíme zpětně velice pozitivně a jsme rádi, že nám vždy pomohl posunout naše podnikání dál a to v kontextu hledání řešení funkčního řešení s dlouhodobou udržitelností, která zjednodušila celkovou administraci.

Tomáš Horvát

www.top-crystal.cz ~ horvatt13@gmail.com
S realizací reklamních kampaní od Petra Myšáka jsem velmi spokojený. Již během několika dnů se nám podstatně zvedly tržby z e-shopu díky kampaním na Googlu a Facebooku. Kapacita našeho cyklo servisu je prakticky zaplněna.

Vladimír Bědajanek

www.cyklovb.cz ~ info@cyklovb.cz
Firmu Petra Myšáka doporučujeme všem, kteří hledají partnera pro rychle, spolehlivě a kvalitně odvedenou práci. Petr Myšák a jeho tým odvedli výbornou práci při tvorbě a správě stránek, jejich optimalizaci pro vyhledávače, a to i ve chvílích, kdy bylo potřebné adekvátně reagovat na nastalou situaci.

MVDr. Eva Šmídová

www.svetgranulek.cz ~ svetgranulek@seznam.cz
Se službami pana Myšáka jsme byli vždy v maximální míře spokojeni. Především oceňujeme spolehlivost, rychlost, nápaditost a profesionální přístup při řešení problémů. Díky skvěle provedené optimalizaci pro vyhledávače si nás vždy potenciální zákazník najde. Služby pana Myšáka mohu jen doporučit.

Ing. Petr Kaštyl

i-puzzle.cz ~ petr.kastyl@seznam.cz
Při hledání partnera, který by splnil naše zadání a požadavky multioborový e-shop podle našich představ, jsme měli velice šťastnou ruku. Vybrali jsme si tým pana Petra Myšáka. Jejich cenová nabídka byla velice příznivá a rychlost při řešení problémů byla bezkonkurenční. Dodnes s Petrem spolupracujeme na marketingu. Stará se nám o PPC kampaně, SEO a celkovou internetovou strategii. Mohu jen doporučit.

Jana Pilátová

www.wellmall.cz ~ prodejna@wellmall.cz ~ 777 633 902
Společnost Next Vision v čele s panem Myšákem pro náš e-shop aktuálně zajišťuje komplexní služby v oblasti marketingové podpory. Přístup pana Myšáka a jeho týmu byl milým překvapením. Nejenže se plně zhostil úkolů dle vzájemných dohod, ale i vlastní aktivitou přináší další podněty a nápady, které nás vzájemně posouvají dál. Spolupráci mohu jen doporučit.

Petr Brandtl

www.fajnzviratka.cz ~ info@fajnzviratka.cz
Petra Myšáka jsem poznal již před mnoha lety a od té doby využíváme každý měsíc jeho služeb. Velice si cením jeho vstřícného jednání, navrhování vlastních řešení a kvalitně odvedené práce. Petr Myšák a jeho tým již pro nás dělal několik webových stránek a internetových obchodů. Tyto projekty také neustále vylepšuje a rozvíjí. Zajišťuje pro nás komplexní služby internetového marketingu již mnoho let. Vřele doporučuji!

Lukáš Štursa

www.levna-koupelna.cz ~ stursa.lukas@seznam.cz ~ 773 874 222
Pana Myšáka jsme oslovili s požadavkem na vytvoření internetového obchodu. Byli jsme velmi mile překvapeni jeho rychlostí a profesionalitou. Spolupracovali jsme s ním i na dalších marketingových aktivitách a vždy jsme byli spokojeni. Spolupráci můžeme upřímně doporučit.

Miroslav Němeček

www.hezkakoupelna.cz
Next Vision jsme oslovili, aby nám pomohli s akvizicí nových studentů. Petr Myšák se se mnou sešel, vyslechl mě a na základě toho učinil několik opatření. Už první den po spuštění kampaně mi začali psát noví zájemci a já byl naprosto nadšen. Spolupráce dle mých představ.

Ing. Tomáš Vrbický

škola Da Vinci
www.skoladavinci.cz ~ tvrbicky@gmail.com
Chtěl bych Vám tímto poděkovat za skvěle odvedenou práci. Pochvala a velké díky patří týmu Next Vision, s jehož prací jsme byli velmi spokojeni – výborná, rychlá komunikace, profesionální přístup a zpracování, vše v dohodnutém termínu. Díky! Budeme se těšit na další spolupráci.

Petr Ptáček

Pelotony.com
www.pelotony.com ~ petr.ptacek@citybikes.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS