Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Pohůdka — copywriter a redaktor


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Petrem v rámci Skupiny Srovnejto spolupracujeme od roku 2021 a dosud jsme společně vytvořili desítky blogových článků a dalších stránek. Naší spolupráce si vážíme nejen kvůli kvalitním textům, ale také bezproblémové komunikaci, dodržování domluvených deadlinů nebo schopnosti detailní rešerše. I složitá témata z oblasti technologií Petr dokáže čtenářům představit přehledně a srozumitelně.

Michaela Pavlisová
Content Executive, Srovnejto.cz
michaela.pavlisova@srovnejto.cz 724 394 807

Hledali jsme někoho, kdo by nám přetextoval webové stránky a důvěru jsme vložili do Petra. S výsledkem jsme byli maximálně spokojeni. Petr věcně reagoval na naše požadavky a sám přicházel s mnoha novými nápady, často i nad rámec samotného textování. Vždy navíc dodržel domluvené termíny, což v této branži není samozřejmostí.

Marek Plašil
jednatel společnosti, JK - EU Invest s.r.o.
mplasil@jk-euinvest.cz 602 364 114

S Petrem je radost spolupracovat. Je velice pečlivý a maximálně spolehlivý, nikdy nepropásl deadline, naopak často posílá články v předstihu. Maximální pozornost věnuje obsahu i formě.

Jakub Žežule
SEO Specialista, E15
jakub.zezule@cncenter.cz

Petr se ukázal jako klíčový hráč našeho týmu. Bez ohledu na zadané téma doručil kvalitní texty. Objektivními, srozumitelně podanými informacemi branku nikdy neminul. Komunikace byla vždy bezproblémová, stejně tak dodržování termínů. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Vojtěch Poleno
Content Manager, Seznam.cz
vojtech.poleno@firma.seznam.cz 601 086 878

Ve Sportisimu jsme hledali osvědčeného hráče na post copywritera pro blog a do týmu jsme vybrali Petra. Už při výběrku nás oslovil výborným driblinkem se slovy a tahem na branku. Bez problému si poradí i s těžkými přihrávkami z různých témat a takzvaně „z jedničky“ rychle vrací super texty. Jednoduše řečeno, hned pochopil, kudy běží zajíc, jestli jako rozumíte. Spoluprací s Petrem jsme trefili čistou šibenici a jsme s ním moc spokojení.

Daniel Černý
Content Marketing Manager, Sportisimo
daniel.cerny@sportisimo.cz 725 611 134