Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Schiller > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petr Schiller — vývojář webových stránek, mobilních a mapových aplikací

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Petr Schiller:
Webovou mapovou aplikaci od mfox využívá společnost LSHK zejména k optimalizaci procesů údržby letiště Hradec Králové. Společnost vnímá aplikaci jako neocenitelného pomocníka při realizaci oprav a kontrole jejich provádění. Dalším pozitivem aplikace je archivace dat, která velice významně napomáhá analyzovat místa s častým výskytem poruch, a díky tomu lze včas aplikovat preventivní opatření k zamezení jejich výskytu.

Ing. Pavel Rind

Letecké služby Hradec Králové
S mfox spolupracujeme na řadě zajímavých projektů. Co se týče mapových aplikací se jedná o naprosté profesionály a lidi na svém místě. Pravidelná jednání jak na osobní, tak elektronické bázi dopomáhají efektivnímu, věcnému řešení dílčích úkonů, což pouze přispívá k dosažení stanovených cílů. Určitě doporučujeme.

Ing. Radek Michlik

FIRA Media
Našim svatebním přáním bylo vysázet nový les. Pánové z mfoxu byli našim nápadem nadšeni a celý svatební web přizpůsobili interaktivní mapové aplikaci, kde každý z hostů mohl vysázet jako dar libovolný počet stromů. Jsou to profíci, kteří své práci opravdu rozumí.

Francesco Kinský dal Borgo

Společnosti mfox musím poděkovat. Přes mé složité požadavky se jim podařilo vytvořit přátelské prostředí aplikace, které kolegové kvitují pro svou uživatelskou jednoduchost. Díky!

František Vogel

společnost Plynsensor
Mfox si poradila s požadavky jednotlivých sportovních asociací, a díky jejímu řešení sportmap.cz denně vykresluje nad mapou tisíce sportovních akcí a zápasů pro celou ČR. Současně mfox drží ruku nad plnou funkčností aplikace.

Zuzana Vaníčková

www.sportmap.cz
It's fun to work with the Mfox team. Mr. Schiller was able to understand our initial idea of a load maps for civil engineers without exhausting discussions and transfers it into usable geodata. The collaboration made it clear that he understands his craft and also sends further development impulses. With almost blind communication, we were able, among other things, to place a successful interactive map project on the web with the help of his expertise.

Andreas Niemeier

Dlubal Software s.r.o.
www.mfox.cz/reference/mapy-zatizeni/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS