Doporučení z první ruky

Bc. Petr Kohoutek (Vadlejch) — lektor Microsoft Office


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 34 doporučení

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Petru Vadlejchovi za zajištění a realizaci školení Excelu a školení Excelu pro pokročilé. Všichni zúčastnění zaměstnanci vyhodnotili obě školení jako přínosná a umožňující lepší využití funkčnosti Excelu v praktickém kancelářském fungování. Během přípravy školení se osvědčila debata o způsobech využití Excelu v běžném pracovním dni a školení tak ve výsledku mohlo mít praktický dopad.

Martina Laštovková
Account Director, Axamit, s.r.o

Tímto potvrzujeme, že pan Bc. Petr Vadlejch provedl jednodenní školení našich zaměstnanců na téma MS Excel pro pokročilé. Účastníci kurzu si velmi chválili jeho dovednosti a znalosti. Předmětný kurz byl šitý na míru potřebám naší organizace – výuka byla velmi inspirativní a praktická. Účastníci kurzu ocenili jeho lektorské dovednosti a vysokou znalost MS Office. Na základě vynikajících zkušeností s výukou se na pana Bc. Petra Vadlejcha určitě zase obrátíme.

Mgr. Markéta Králová
vedoucí HR a interní komunikace Bohemia Sekt, s.r.o.

Touto cestou bych Vám ráda poděkovala za odvedenou práci pro naše účetní oddělení v rámci školení. Bylo to pro nás pro všechny velmi přínosné. Lépe se nám teď bude pracovat např. s kontingenčními tabulkami, formátováním buněk a budeme si umět nastavit naší evidenci, aby nedocházelo k duplicitám. Myslím, že využijeme i další funkce, které v sobě Excel skrývá, a my jsme o nich neměli ponětí. Pevně věřím, že v budoucnu budeme mít příležitost opět využít Vašich služeb.

Barbora Horáková
účetní, Fresenius Kabi

S Petrem Vadlejchem intenzivně spolupracujeme na školeních v PC dovednostech, především v oblasti MS Office. V současné době je, na základě naší skvělé zkušenosti s ním, naším výhradním dodavatelem v této oblasti. Účastníci tréninků si opakovaně chválí jeho erudici, zkušenosti, znalosti a zároveň jeho schopnost umět se přizpůsobit potřebám lidí, jeho umění navázat vztah s posluchači, jeho trpělivost a zároveň náročnost. Jeho tréninky jsou praktické, interaktivní, strukturované a zároveň otevřené směrem k tomu, co po něm jednotliví účastníci potřebují a očekávají.

Petr Hošek
Training & Development Manager, GlaxoSmithKline, s.r.o.

Tímto potvrzujeme, že pan Bc. Petr Vadlejch provedl jednodenní školení našich zaměstnanců na téma práce s MS Excel 2010 pro pokročilé (hlavní témata: kontingenční tabulky, práce s jednoduchými makry, databázové funkce, maticové vzorce a další dle individuálních potřeb účastníků). Během přípravy i realizace školení jsme se setkali s maximální vstřícností a profesionalitou. Účastníci hodnotili tento kurz jako dynamický, efektivní, účelný a velmi přínosný pro jejich práci. Určitě se v budoucnu s důvěrou opět na pana Bc. Petra Vadlejcha obrátíme.

Ing. Lenka Janoušková
HR Generalist, Mota-Engil, a.s.

V listopadu minulého roku jsem pod Vaším vedením absolvoval intenzivní kurz k programu Microsoft Access pro pokročilé. Od počátku naší kooperace oceňuji Váš pozitivní a na zákazníka orientovaný přístup. Vaše odborné znalosti a praktické dovednosti přispěly k tomu, že jsem byl schopen si osvojit práci s Microsoft Access ve velmi krátké době. Vaše osobní tipy a triky rovněž celkově zefektivnily moji práci v programu, se kterým dnes pracuji nejenom samostatně, ale současně využívám i jeho veškerých nástrojů. Jsem přesvědčen, že jsme společně v úvodu vytyčeného cíle dosáhli, a proto mi dovolte, abych Vám tímto poděkoval za dosavadní spolupráci a popřál mnoho dalších spokojených zákazníků.

Milan Navrátil
marketingový manažer, Hotel Olšanka, s.r.o.

Účastníci kurzu si velmi chválí jeho kurzy na PC dovednosti, šité na míru potřebám naší organizace, ochotu a trpělivost, empatii a lidský přístup a zejména a skvělé lektorské kompetence. Jeho tréninky jsou inspirativní, velmi praktické a forma výuky interaktivní. Posluchači oceňují jeho lektorské dovednosti a vysokou znalost v oblasti MS Office. Vždy dokáže najít řešení a poradit užitečné triky k simplifikaci práce s PC. Na základě vynikajících zkušeností s tréninkem na MS Office se Petr Vadlejch stal naším dodavatelem služeb týkající se této oblasti.

Eleni Sarulaki
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o.

Školení s názvem „Excel 2010 pro pokročilé“ se účastnilo několik zaměstnanců finančního oddělení naší firmy. Školení bylo připraveno na míru pro potřeby a dle výše úrovně jednotlivců. Vše proběhlo v přátelské atmosféře a k plné spokojenosti našich zaměstnanců. Děkujeme.

Alena Klinerová
TK Czech Operations s.r.o.

Pan Vadlejch pro naši společnost připravil a realizoval v průběhu ledna – dubna 2015 18 MS Office školení. Konkrétně se jednalo o Excel, PowerPoint a Outlook. Školení se zúčastnilo 47 zaměstnanců. Všichni zaměstnanci vyhodnotili školení jako velmi přínosná. Zároveň ocenili profesionální, věcný, systematický a velmi trpělivý přístup. Všechny kurzy se nesly v uvolněné a přátelské atmosféře. Pan Vadlejch byl vždy připraven reagovat na aktuální potřeby školených zaměstnanců, což bylo pro jednotlivé účastníky velmi důležité. V případě, že bychom do budoucna uvažovali o dalších školeních MS Office, případně o jakémsi „oprášení“ znalostí, bez váhání bychom opět využili služeb pana Vadlejcha. Děkuji za skvělou spolupráci!

Irena Pangrácová
HR manager, AVNET s.r.o.

Rádi bychom poděkovali panu Petru Vadlejchovi za realizaci kurzů pro náš úřad. Pan Vadlejch pro nás připravil školení MS Excel a PowerPoint, účastníci kurzů shledali školení přínosnými. Pan lektor je velice ochotný, trpělivý s příjemným projevem a zároveň náročný.

Mgr. Jan Kozlík
garant IT kurzů, Český statistický úřad