Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Petra Nandrážiová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Petra Nandrážiová — copywriterka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace MgA. Petra Nandrážiová:
S Petrou jsme započali spolupráci v roce 2016, byla součástí mnoha našich projektů – od lokálních značek po velké korporátní společnosti. Pokud hledáte velmi talentovaného a šikovného copywritera, který se orientuje v oblasti obsahu sociálních médií, je Petra člověkem pro vás.

Ondřej Pavelek

Managing Director ve společnosti Bistro Social
Petra je perfektní pro psaní kreativních textů a hraní si se slovy. To se hodí i v delším textu, ale vynikne to zejména u marketingových hesel, sloganů, nejvíce pak u sociálních sítí, kde Petra umí připravit nejen konkrétní obsah, ale i celou koncepci a identitu.

Ondřej Micka

Client Service Manager ve společnosti EMC Public Relations
S Petrou jsme spolupracovali na spuštění eshopu Lískový oříšek a jeho propagaci především na sociálních sítích. Petra nám skvěle otextovala celé webové stránky eshopu a dokázala do slov perfektně dostat identitu naší originální dárkové služby a sdělit její podstatu našim zákazníkům kreativně, hravě a zároveň jasně. Nejvíce jsme ocenili její originální nápady na příspěvky na sociální sítě včetně celkového tématu a chytrého textu, který v pár řádcích zaujal na první pohled, zákazníky pobavil nebo přesně vystihl, čím si procházejí. Málokdy najdete u copywritera takový talent pro umění se slovy, který je ideální pro budování lovebrandu a engagementu na sociálních sítích.

Zuzana Buchalcevová

CEO ve společnosti Lískovýoříšek.cz
www.liskovyorisek.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS