Doporučení z první ruky

Petra Vachová — provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 52 doporučení

Po osobní zkušenosti mohu říci, že Petra Vachová patří ke špičkám ve svém oboru. Má velice obsáhlé znalosti jak praktické, tak teoretické alternativní medicíny a velice profesionální přístup ke klientovi. Vždy mi dovedla pomoci s mými fyziologickými problémy a díky její vrozené empatií byly její návštěvy také prospěšné mé myslí. Její služby mohu vřele a s čistým svědomím doporučit každému, kdo hledá tu správnou pomoc.

Adam Kožaný

Děkuji touto cestou terapeutce a masérce Petře Vachové, která svým citlivým a osobitým přístupem a zejména svými profesními znalostmi mi nejen pomohla zbavit se zdravotních problémů, ale doslova dokázala svými léčivými postupy obrátit mou psychiku do pohody a klidu. Pokud řešíte nějaký zdravotní či jiný problém, svěřte se s důvěrou do její péče.

Mirka Tydlačková

Petra Vachová je výborná masérka, která jako jedna z mála dokáže skutečně pomoci s bolestí zad a krční páteře. Vzhledem k mému sedavému zaměstnání vyhledávám služby masérů často. Nějakou dobu jsem na Petru Vachovou neměla kontakt a navštěvovala jiné maséry. Bohužel jsem s žádnou návštěvou nebyla nikdy tak spokojená, abych se tam znovu vrátila. K paní Vachové jsem se vrátila po letech a bylo milé si připomenout její zlaté ruce, které přesně vědí kam sáhnout, aby uvolnily zablokované místo. Určitě doporučuji, nejen pokud máte konkrétní problém, ale i pokud chcete třeba jen dobít energii.

Lucie Plačková
lplackova@centrum.cz

Vřele doporučuji lymfatické masáže, které Petra opravdu umí! Podle mne nejlepší lymfomasáže v Ostravě.

Mgr. Petra Kudělková
soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka francouzštiny, jazyková poradkyně pro obchod s Francií
www.francouzstina.info petra.kubinyiova@centrum.cz 724 689 114

Petru mohu jen a jen doporučit. Jak už psal někdo přede mnou, navštívíte více masérů a zase se k Petře vrátíte. Velmi přesně ví, kam sáhnout a co pomůže. Pomáhá nejen mně, ale i synovi, který se jako sportovec potřeboval srovnat s psychikou a v době růstu i se svým tělem. Péče o zdraví nakonec mezi námi přerostla v přátelství. Pokud opravdu věříte spíše přírodě a síle dotyku, Petra je se svými znalostmi a přístupem ta pravá.

Leona Pavlíková

Petru mohu vřele doporučit. Je mi 19 let, pravidelně sportuji a intensivně posiluji. V zimě jsem si natáhl dolní zádový a mezilopatkový sval. Zkusil jsem postižená místa mazat mastmi a udělat pauzu od tréninků. K ničemu to nevedlo. Vzhledem k tomu, že celá rodina chodí k Petře, měl jsem dobré reference. Zkusil jsem ji navštívit, nezklamala a pomohla mi. Během několika dnů bolest zmizela a do 10 dnů jsem mohl zase trénovat.

Vaclav Gregor

Pokud hledáte masáž, která vám opravdu pomůže, jděte k Petře Vachové. Ať už vás trápí zablokovaná záda, krk nebo nedostatek energie, rozhodně budete s výsledkem více než spokojeni. Se svým neuvěřitelným spektrem vhodných typů masáží a podobných technik, pro vás určitě najde to pravé. A jestli to bude vaše první masáž u Petry, pak věřím, že rozhodně ne poslední.

Kateřina Wenglarzyová

Podle mého názoru je Petra Vachová skvělá masérka i terapeut. Díky jejímu celostnímu přístupu, obsáhlým znalostem čínské medicíny, různých doplňkových terapií a zlatým rukám ji mohu všem vřele doporučit, protože dokáže klientovi pomoci s různými zdravotními obtížemi. Pomohla mi srovnat mé tělo a hlavně na naší dlouhé cestě za vytouženým miminkem. Kdykoliv jsem měla problémy se zády či bolestmi hlavy, po jejím ošetření odezněly, nadchla mě pro alternativní medicínu a v neposlední řadě mě vždy hodila do naprosté psychické pohody. Peti, díky moc!

Petra Ballová

Pokud máte problém, se kterým Vám může pomoci masér a nevíte, do kterých rukou se svěřit, tak věřte, že ruce Petry Vachové jsou tou nejlepší, nejbezpečnější a nejjistější volbou.

Magdaléna Skřídlovská

Práce Petry Vachové je jejím životním posláním. Je skvělou masérkou a současně terapeutkou vysokých kvalit s profesionálním přístupem ke klientovi. Překvapí vás vlídné jednání, osobní přístup a příjemná atmosféra, která vám dává zapomenout na vaše každodenní starosti. Budete si moct užít luxusu perfektně provedené masáže, která je určena jen vám. Proto rádi vypnete mobilní telefon a na chvíli odplujete z tohoto uspěchaného světa někam do prostoru bez času, který je určen jen vám. Budete odcházet jako znovuzrození a jen se budete divit, jak je to možné. Nesnažte se na to přijít, protože to je téměř nemožné. Obrovské úsilí, celoživotní studium a s láskou vykonávaná práce se prostě projeví.

Petr Kudělka
projektant
kudelka.petr@seznam.cz