Doporučení z první ruky

Petra Vachová — provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 52 doporučení

Petru Vachovou znám devět let. Od prvního setkání mi ve svém oboru poskytuje absolutně profesionální služby na vysoké úrovni. První rok byla naše setkání jen terapeutická, ale časem jsem se dostala do takové fyzické a psychické pohody, že stávající setkání jsou již spíše relaxační. Dříve jsem byla nucena vyhledávat rehabilitační a masérské služby ve zdravotnickém i soukromém sektoru, a proto plně oceňuji její znalosti a zručnost. Je mi více než padesát let a třicet let pracuji ve zdravotnictví. Není běžné, že se mladý člověk neustále vzdělává v oboru a velmi si toho cením. Vítám, že se Petra po krátké přestávce opět vrací do práce.

Jana Daňhelová

Petřiny služby bych doporučil všem, kteří chtějí jak klasickou masáž, tak i těm, kteří chtějí navodit celkovou tělesnou a duševní pohodu. Petra svým přístupem i znalostmi dokáže pomoci opravdu s každým problémem.

Josef Schreiber

Stejně tak jako ti, kdo Petru znají, i já ji mohu všem doporučit. Znám se s Petrou už téměř deset let. Mám sedavé zaměstnání a často trpím bolestmi zad. Navštívila jsem řadu masérů a terapeutů, absolvovala rehabilitace, ale s nevalným výsledkem. Hledala jsem proto dál. Na doporučení své kamarádky jsem se dostala k Petře a u ní už zůstala. Musím říct, že Petra je opravdu odborník na svém místě. I přes své dlouholeté zkušenosti se dále vzdělává a nabídka jejich služeb je velmi široká. Kromě toho je Petra velmi pozitivní člověk. Odcházím od ní vždycky uvolněná, odpočatá a dobře naladěná. Jenom škoda, že ta hodinka a půl tak rychle uběhne.

Vřele terapeutku paní Petru Vachovou doporučuji! V roce 2004 mne již několik let trápily nesnesitelné bolesti hlavy (jako když Vám uvnitř hlavy někdo buší kladivem), nastávající pravidelně na počátku pracovního týdne. Pomoc jsem hledal u lékařů a masérů jen s krátkodobým úspěchem. Po počáteční úlevě jsem si stejně dříve či později opět musel vzít fialovou pilulku proti bolestem. V té době jsem byl již smířen s tím, že to jinak nebude. Tehdy mi známý doporučil paní Vachovou. Po třech nebo čtyřech návštěvách jsem se této nepříjemné obtíže zbavil natrvalo. Letos na podzim jsem po letech Paní Vachovu opět vyhledal. Měl jsem silné bolesti v oblasti břicha. Potíže způsobené slinivkou břišní a také nesprávnou funkcí žlučníku mi diagnostikoval jiný léčitel. Bylinné preparáty ani dieta nezabraly. Po první Shiatsu masáži a uvolnění bloků na střední dráze bolesti břicha zcela ustoupily. Nyní pracujeme na bolestech kloubů a močových cestách a výsledky jsou po dvou termínech fyzicky patrné. Zní to jako zázrak, ale já to vnímám jako umění člověka ve svém oboru znalého a jsem moc vděčný. Je mi jasné, že když člověk nezmění některé své životní postoje, obtíže se opět jako upozornění těla na naše chování vrátí, ale i tuto informaci a konkrétní rady jsem od paní Vachové jako bonus získal. Paní Petra Vachová je opravdu člověk na svém místě. Je vidět, že ji její práce těší a naplňuje a oceňuji její široké znalosti a především dovednosti, které opravdu přinášejí kýžený výsledek. Děkuji moc za tu úlevu.

Josef Puczok
Relationship Manager - corporate finance
josef.puczok@gmail.com

Ráda se připojím se svou chválou na paní Petru Vachovou. Je opravdu vynikající nejenom masérkou, ale i terapeutkou s hlubokými znalostmi alternativní a čínské medicíny. K paní Petře chodím na různé typy masáží již pět let. Zcela mi pomohla od bolestí páteře. Nedávno jsem objednanou masáž chtěla zrušit, protože jsem ten den dostala velkou rýmu a byla nachlazená. Po domluvě na mě paní Petra zapracovala s baňkováním, reflexní terapií a ostatním svým umem. Výsledek byl ohromující - druhý den jsem byla bez rýmy, nachlazení a úplně fit. Spolupracovníci jen koukali. Paní Petro, moc Vám děkuji!!! Už se těším na další návštěvu.

Pavla P.

Paní Petru Vachovou mohu s klidným svědomím doporučit všem! Dostala jsem dárkový poukaz na masáž, říkala jsem si, že to bude fajn relax. Ale bylo to nad mé očekávání – super relax s odbouráním bolestí! Peťka je sympatická žena se skvělým prvotřídně profesionálním přístupem – svou práci dělá s láskou a velkým nasazením a má zlaté ručičky. Trpívala jsem častými migrénami, bolestmi krční a bederní páteře. Po absolvování masáží jsem byla mile překvapena a nevěřila jsem vlastnímu tělu. Když jsem odcházela, cítila jsem se jako znovuzrozená – lehce a s pocitem vyčištěné hlavy. Skoro 2 měsíce po masáži jsem neměla migrénu, ale dokonce ani malou bolest hlavy. I bolest páteře byla skoro pryč. A to vše jen po první návštěvě u paní Petry, navíc bez prášků a obstřiků. To je pro člověka trpícího migrénami jako by omládl o 20 let :-) Neumím úplně doslova popsat své pocity při a po masážích, ale každý si je může vyzkoušet na vlastní kůži a potom se bude rád vracet tak jako já, protože nikdo přece rád nežije s bolestí! Moc Vám děkuji Petři, že jste mi ukázala, že to jde bez tablet a obstřiků, které stejně pomohou jen na chvilku a mají spoustu vedlejších účinků. Těším se na viděnou!

Lenka Ch.
prodavačka ve zlatnictví Karel Stoch
lalinka.1@seznam.cz

Chtěla bych tímto poděkovat Peti, ke které chodím od narození mého prvního syna, kdy jsem začala trpět migrénami od krční páteře. Měla jsem pocit, že jsem již vyzkoušela vše — rehabilitace doporučené lékařem, slepého terapeuta pro vrcholové sportovce a masáže všeho druhu. Úspěch ovšem žádný nebo jen velmi krátkodobý. Pak jsem si u nás v kadeřnictví našla kontakt na Petru a řekla jsem si, že to zkusím. Velmi mě překvapilo a potěšilo její vstřícné a milé chování, chuť pomoci s problémem a řešit ho. Ráda se k Petře vracím, protože vím, že mi vždy od bolesti pomůže a stále vymýšlí, co nového by mi ještě mohlo dopomoci k lepšímu zdraví. Momentálně jsem doma se dvěma dětmi a u toho ještě pracuji denně na počítači, takže bohužel, bolesti se mi po nějakém období vrací. Vím ale, že stačí pár návštěv u Peti a vše bude opět OK. Takže díky a přeji mnoho úspěchu v práci.

Michaela Krčmářová
na rodičovské dovolené, pracující doma na PC
hope7@seznam.cz

Po návštěvě Petry Vachové jsem se zbavil bolesti zad, která mne trápila snad 3 měsíce. Navštívil jsem řadu odborníků i masérů, ale skutečná pomoc se mi dostala až tady. Mám už jasno, ke komu zajít s problémem nebo jen preventivně. Doporučuji každému, kdo nechce ztrácet čas a má rád viditelné výsledky.

Petr Červenec
www.sprinterbike.cz

Jsem pacientka s chronickým onemocněním, na které lékaři nemají dosud lék na úplné uzdravení. Jedná se o autoimunitní onemocnění s názvem CREST syndrom - lidově řečeno "nemocný celý člověk". A protože k tomu patří i kde co, začaly mi tuhnout svaly v celém těle, hlavně trpěly nohy. Vyhledala jsem proto úžasnou Peťulku Vachovou s ještě úžasnějšími ručičkami. Petra se postarala o to, abych šla ze Shiatsu masáže jako znovuzrozená :-) Moc děkuji všem nahoře za to, že mi ji poslali, neb jak se říká „Nic není náhoda!“ Nyní mohu fungovat v běžném životě zase dál.

Lenka Čechová
lenka.cech@seznam.cz 725 862 336

Chci moc poděkovat paní Petře Vachové za její velmi dobře odvedené masáže, které mě zbavily bolestí kolene, krční páteře a lupání v uchu. Obrátila jsem se na ni s vidinou, že mi alespoň ,,trochu" pomůže od těchto bolestí, když už mi nepomohly obstřiky ani tablety. Mé udivení bylo obrovské! Již druhý den po masáži koleno přestalo bolet, v uchu přestalo lupat a bolest krční páteře začala ustupovat. Po druhé masáži bolest páteře ustoupila úplně. Paní Petra je masérka s velkým ,,M"! Nechci dělat jen nějakou reklamu, ale paní Petra mi velice pomohla, a proto jí posílám veliké dík a všem, kteří mají bolesti ji vřele doporučuji! Ještě jednou děkuji!

Jarka V.
prodavačka ve zlatnictví Karel Stoch
javys@centrum.cz