Doporučení z první ruky

Petra Vachová — provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 52 doporučení

Mám sedavé zaměstnání a moje práce byla v poslední době spojena s velkým tlakem a stresem. Objevily se problémy rovnováhy v oblasti středního ucha a nevolnosti. Předepsané léky pomohly jen na určitou dobu a potíže se opět objevily. Teprve Petra mi pomohla. Našla bloky v oblasti krční páteře a v kombinaci s působení Reiki veškeré potíže pomalu odezněly. Díky Petře a jejímu pozitivnímu přístupu se můj stav opět vrátil do normálu. Její masáže a ostatní terapie mohu všem jenom doporučit.

Gregor V.

S prací paní Vachové jsem maximálně spokojená, je to kvalitně a pečlivě odvedená práce, jejíž účinky jsou hmatatelné. Mohu jen doporučit těm, kteří hledají opravdovou pomoc formou masáží atd. Porovnávám s ostatními maséry, mimo jiné z lázní Piešťany, Tatry a Rajecké Teplice.

Marcela Červencová

Petru znám nejen jako masérku, ale také v jejím osobním životě. To, že si vybrala právě tuto profesi je pro nás pro všechny nenahraditelná volba. Řadu let jsem pracovala jako wellness poradce a za svou praxi jsem se setkala s mnoha maséry, ale jen těžko potkáte druhou Petru. Rozsah jejich znalostí je nejen široký, ale převážně má hloubku. Svou profesionalitu umocňuje neustálým vzděláváním se, a to ji stále posouvá kupředu. A navíc, Petra má dar neutuchající vnitřní energie, kterou umí používat a právě toto dělá výjimečného maséra výjimečným.

Kamila Přibylová

K Petře jsem chodila plna očekávání, ale zároveň i obav a nedůvěry. Mé úporné bolesti hlavy i přes její odborné masáže tak nějak přetrvávaly a já začala pochybovat, má-li vůbec to komplikované dojíždění z Opavy do Ostravy nějaký smysl. To ovšem jen do okamžiku, kdy mi Petra dala Reiki. Pod proudem té životadárné energie, která prostřednictvím jejích rukou do mne prýštila, jsem zůstala ochromená ležet, přestala mluvit a styděla jsem se ji dokonce přiznat, co cítím, aby si nemyslela, že jsem divná, případně čtyř procentní :-) Bylo to to nejnádhernější, co jsem v poslední době měla příležitost prožít. A nejen to, úporné bolesti hlavy jsou fuč a už do sebe neláduji analgetika jako na běžícím pásu! Děkuji Ti Petro, že jsi mne k Reiki přivedla, naučila jsi mě s ním zacházet, že si ho dnes umím dávat sama, a že Tě smím vnímat jako člověka jednoho z mne nejbližších. Je mnoho povolaných, ale málo vyvolených. Myslím si ale, že Ty jsi už dnes ta vyvolená a že máš lidem ze svého obrovského bohatství (kterým tak nenápadně disponuješ) co dát. Tak dávej :-) Přeji Tobě i Tvým klientům hodně štěstí.

Monika Heraltová
monika.heraltova@email.cz 602 446 201

Chtěla bych tímto vyzdvihnout velmi kvalitní a odbornou práci masérky Petry Vachové. Již několik let trpím značnými bolestmi zad (bederní a krční páteř). V poslední době mě pak nejvíce trápily bolesti krční páteře (ztuhlost). Proto jsem zkoušela na internetu vyhledat zkušeného maséra, který by mi dokázal pomoci. Objevila jsem masáže paní Vachové a přečetla si o ní kladné reference. Navštívila jsem ji několikrát a s jejími službami a přístupem jsem velice spokojena. Velmi se snaží o to, aby klientovi pomohla od bolesti a potíží, které ho trápí. Pokud jsem k paní Vachové přišla vyčerpaná, s bolestí hlavy a zad, tak po její skvělé masáži jsem odcházela odpočinutá, uvolněná, prostě paráda. A také v následujících dnech po masáži se pak cítím velmi dobře. Mám víceméně sedavé zaměstnání, pracuji s počítačem. Všem, kteří také trpí chronickými bolestmi zad a případně i bolestmi hlavy paní Vachovou jen a jen doporučuji.

Romana Sladká

Mé první setkání s Petrou bylo zcela náhodné. Dlouho jsem řešila problém s váhou, ale bohužel bez větších úspěchů. Neřešila jsem sice nějakou větší nadváhu, ale celkově jsem byla nespokojená sama se sebou. Při rozhovoru s ní jsem si postěžovala, co mne trápí a ona jen nenápadně naznačila, že by mi mohla pomoci. Nějakou dobu jsem váhala a nevěřila jí. Při první schůzce mi napíchala jehličky a zbytek jsem nechala zcela na ní. Snažím se řídit jejími radami a pomalu se dostavují výsledky. Jsem strašně moc spokojená se všemi službami, které Petra na mne aplikuje. Vidím na sobě obrovskou změnu a to nejenom hmotnostní. Jejím velkým úspěchem je, že tu změnu vidí i okolí kolem mne a to mne motivuje ještě více. Jsem moc ráda, že mi ji náhoda přifoukla do mého života, i když nic není přeci náhoda. Už nyní se těším na další masáž a všem Petru vřele doporučuji.

Martina Kanyzová
zdravotní sestra

Petru Vachovou bych s nadšením doporučila celé své rodině, známým a všem lidem, kteří chtějí pracovat na zdraví svého těla i ducha. Nechala jsem si aplikovat akupunkturní jehličky do ucha a masáž Shiatsu a výsledek je vynikající. Cítím se omlazená, plná energie a vše opět funguje tak, jak má. Naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Za svůj život jsem vyzkoušela mnoho masérek a terapeutek a mohu prohlásit, že Petra je naprostá špička ve svém oboru. Neustále se vzdělává a aktivně zajímá o vše, co je spojeno s její profesí, a v této oblasti má bezpochyby hluboké znalosti. Mohu potvrdit, že její terapie se cíleně zaměřuje především na odhalení příčiny různých onemocnění nebo omezení. Petra se maximálně soustředí na práci s člověkem a dává do toho ze sebe vše. Je mojí kamarádkou už nějakou dobu a brzy jsem pochopila, že její práce je pro ni životním posláním a tak také přistupuje ke svým klientům. Věřím, že lidem dokáže opravdu pomoci, nebo dokonce i změnit život.

Zita Menkalová
bývalá zdravotnice, nyní analytik v IT
zoen@seznam.cz 725 742 182

Jako fyzioterapeut jsem zvyklá řešit si problémy spojené s páteří sama, v 8. měsíci těhotenství mě však začaly trápit tak silné bolesti od páteře, že jsem byla nucena vyhledat lékařskou pomoc, týden jsem strávila v nemocnici, bezvýsledně, s tím, že v těhotenství bohužel nic nesmím. Když jsem se vrátila, vyhledala jsem Petru a hned po první masáži jsem cítila velkou úlevu, že jsem byla schopna fungovat téměř normálně. Petra je člověk, který má bohaté zkušenosti a znalosti, které dokáže aplikovat na konkrétní problém, dodá energii, vyzařuje z ní touha pomoci a svýma poctivýma rukama pomoci umí. Peti díky a jen tak dál.

Martina Vlčková
fyzioterapeut

S Petrou Vachovou jsem se seznámil prostřednictvím dárkového poukazu, který mi věnovali spolupracovníci k narozeninám. Mé počáteční obavy Petra rychle rozptýlila profesionálním přístupem i svou schopností širšího chápání problémů, které nosíme v těle. Již po první návštěvě mi povolilo zablokování obratlů mezi lopatkami, které jsem si „pěstoval" řadu let. Následné masáže doplňované působením Reiki ve mně uvolnily spoustu nahromaděné energie a přinesly více radosti do života. Vrcholným zážitkem pak byla masáž Shiatsu s hlubokou relaxací. To vše v příjemné atmosféře a s chutí zeleného čaje. Chcete-li zažít něco příjemného s dlouhodobým účinkem, pak neváhejte. Petra je připravena.

Zdeněk Michálek

Paní Petra Vachová je velmi milá, masáže jsou vysoce profesionální. Moc mi pomohla. Všem velmi doporučuji.

Kamila Bušovská
dětská sestra