Doporučení z první ruky

Petra Vachová — provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 52 doporučení

Mám problémy s otěhotněním. Po neúspěšném IVF jsem proto na první návštěvu šla trochu s obavou. Hned ve dveřích se na mě ale Petra koukla a svou empatií odhadla příčinu mých potíží, na jejíchž odstranění teď usilovně pracujeme. Hodiny jsou příjemné a vyhovuje mi, že Petra nedělá masáž, kterou si myslím já, že potřebuji, ale kterou si myslí ona, že potřebuji. Původně jsem šla na Shiatzu, ale vyzkoušely jsme baňkování, klasickou masáž, lávové kameny, Reiki atd... Kromě napravení těla se pokoušíme napravit i mou mysl, která do té doby nesmýšlela moc pozitivním směrem. Ještě máme spoustu práce před sebou, ale řekla bych, že díky jejím hodinám jsme na dobré cestě k úspěchu nejen s početím dítěte, ale i v dalším osobním či pracovním životě. Všem vřele doporučuji.

Kateřina S.

Petru Vachovou jsem našla v době, kdy jsem si myslela, že nemám šanci se uzdravit. Trpěla jsem 10 let velmi těžkými migrénami. Léčila jsem se, brala jsem silné léky, ale nic nepomáhalo. Bohužel, můj stav se zhoršoval. Petra Vachová mi hned při první terapii dala velkou naději, že můj život může být brzy mnohem lepší. Měla pravdu, z mých šedivých a nešťastných dní se během krátké doby staly dny krásné, plné barev, radosti a energie. Petra má nejen zlaté ruce, ale také srdce. Mockrát děkuji Petro.

Dagmar Středulová

Děkuji Petře za úžasný přístup a pomoc při úporné bolesti hlavy, krční páteře a zároveň prsní kosti. Pro léčbu použila vše od akupunktury přes baňky, lávové kameny, reiki a šambalu. I přes prvotní nedůvěru (jsem bývalá zdravotní sestra), se dostavil výsledek v podobě obrovské úlevy. Přes své vzdělání jsem netušila, že je možné mít blokádu prsní kosti, nešlo ani obléknout podprsenku. Teď jsem úplně ok, mám energii a přesto, že se ježdění do Ostravy-Poruby zdálo zdlouhavé, bylo velkým přínosem. Chci poděkovat a popřát spousty spokojených klientů bez bolestí hlavy a ostatních částí těla :)

Alena Klečková
provozovatelka květinářství v Bohumíně
aliklecko@seznam.cz

Paní Vachovou jsem navštívil kvůli dlouhodobé bolesti zad. Již po první masáži se mi dost ulevilo a po několika dalších bolest zcela zmizela. Navíc jsem se při jedné návštěvě zmínil o pálení žáhy, které mě trápilo delší dobu a za pomoci pár doteků byla bolest pryč. Zní to jako zázrak, ale nepátrám po tom. Vřele doporučuji paní Vachovou nejen při bolesti zad, ale také chcete-li komplexně vyřešit více obtíží, nebo se jen příjemně uvolnit, možná se vám uleví i v oblastech, kde jste žádné napětí nebo problém necítili. Děkuji Vám, Petro.

Vlastimil Peštál

Petra Vachová je úžasný člověk. Masáž proběhla ve velmi příjemném prostředí; léty a sedavým zaměstnáním ztuhlá záda jsou ta tam :-) Mohu opravdu všem jen doporučit!

Sáša Zelinská

Mnoho let se potýkám s bolestmi zad a migrénou. Po několika návštěvách u Petry se mi značně ulevilo. Petra je velice příjemná, svému oboru rozumí a práce ji baví. Navíc se soustavně vzdělává. Petra je úžasná. Svými znalostmi a uměním mě přesvědčila, že je ta pravá :) Petru s klidným svědomím doporučuji.

Lenka Kaločová

Po přečtení všech kladných doporučení plných chvály se musím k ostatním přidat, jelikož s takovým profesionálem ve svém oboru se člověk hned tak nesetká – navíc s velmi milým přístupem. Konkrétně já jsem s bolestmi krční páteře navštívila jak neurologickou ambulanci, tak rehabilitační pracoviště, ale efekt veškeré léčby a rehabilitací byl nulový. Již po první návštěvě u paní Petry se mé obtíže výrazně zlepšily. Při dalších návštěvách paní Petra zvolila na mé obtíže akupunkturu spojenou s užíváním bylinných odvarů ordinovaných přímo pro mne. Po těchto návštěvách jsou mé potíže již jen minimální. Petra Váchová je jedním slovem odborník s opravdu velice lidským přístupem.

Jana Kupčíková

Paní Petra své povolání bere jako koníček a zároveň poslání pomoci lidem. Ke své práci i k člověku samotnému přistupuje velmi zodpovědně a snaží se opravdu pomoci všemi dostupnými prostředky, které zná a nenechá se odradit neúspěchem. Masíruje na vysoce profesionální úrovni, navíc je velmi milá a příjemná. Můžeme ji všem jen doporučit!

Rostislav a Petra Lapčíkovi

Na Petru Vachovou jsem se obrátila se svými problémy, jako jsou otoky dolních končetin, celková únava, promrzání prstů u nohou v zimním období… Pomocí několika lymfomasáží (mj. úžasná záležitost) a individuálně namíchaných bylinných směsí se můj stav velice rychle zlepšil. Petru Vachovou mohu doporučit nejen jako terapeutku, která své práci rozumí a má ji velice ráda, ale také jako člověka s velice milým osobním přístupem ke klientovi.

Darja Schreiberová

Mám dlouhodobé chronické problémy s páteři a klouby. Již po třech návštěvách u paní Petry u mě došlo k viditelnému zlepšení celkového zdravotního stavu. Bez problémů teď mohu ležet na zádech a také bez větších bolestí spát na boku. Každé setkání s paní Petrou mi přináší jak fyzickou, tak i psychickou úlevu. Petra je vždy příjemná a milá a vždy od ní odcházím s dobrou náladou. Její masáže doporučuji všem lidem jak se zdravotními problémy, tak i zdravým lidem pro relax a pohodu. Petře přeji mnoho dalších úspěchů a moc ji děkuji!

Marie Krucinová