Doporučení z první ruky

Petra Vachová — provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 52 doporučení

Jsem dobře postavený manažer a prožíval jsem velmi těžké období – nic se mi nedařilo, chyběla mi energie, ubíjela mě práce, rozchod s přítelkyní a antidepresiva. Odjel jsem pryč, kde jsem si uvědomil, že na sobě chci pracovat. Pak jsem se od známých dozvěděl o Petře Vachové. Už první návštěva mě přesvědčila, že s Petrou to bude to pravé. Nejprve jsme rozebrali můj aktuální stav a jeho příčiny. Poté jsem začal studovat doporučené knihy, z nichž jsem rychle začal chápat, proč se můj život prozatím odvíjel tak, jak jsem si nepřál. Pravidelné návštěvy u Petry mi psychicky velmi pomáhaly. Kombinace Shambaly, Reiki, Shiatsu, masáží, akupunktury, speciálně namíchaných bylinných směsí dle čínských receptur a lidský a osobní přístup Petry měly velmi rychlý účinek. Po několika týdnech jsem začal prožívat „nový život.“ Pochopil jsem, že vše si ovlivňuji svým myšlením a zapracoval jsem na tom. Po pár měsících jsem se transformoval do pozitivní, spokojené, aktivní a vyzrálejší osobnosti. Začal jsem sportovat, byl jsem tvořivější a našel jsem sebedůvěru a energie pustit se do nové a zábavnější práce. Komplexní přístup Petry je naprosto přesvědčivý a osobní, takže vám návštěvu u ní mohu doporučit z vlastní výborné zkušenosti. Dnes, kdy jsem v pohodě, docházím k ní stále na masáže a relaxační techniky, které výborně ovládá. Pokud máte jakékoliv potíže nebo deprese, rozhodně Petru oslovte.

Petr Ryba

Vždycky jsem si myslel, že dobrou masáž může udělat jen chlap. Petra mě přesvědčila o opaku. Opravdu ví, kde je potřeba zatlačit a síly na to má skutečně hodně. Na druhý den po Petřině masáži byla má záda v kondici jak nikdy předtím. Maximálně doporučuji!

Petr Rumpertesz

Už to bude skoro rok, co docházím k Petře na masáže a čínskou medicínu. Popravdě musím říct, že jsem měl velké zdravotní problémy a díky jejímu přístupu se začalo všechno zlepšovat. Dnes nedám dopustit na její diagnostiku a následné postupy a řešení mých zdravotních problémů. Všechno se krásně urovnává a zlepšuje. Nebojím se taky konstatovat, že se zvětšil můj potenciál. Co ještě dodat… děkuji!

Lukáš Hurník

Petře velmi děkuji za obnovu mého zdraví. Když to shrnu, pomohla mi s krční páteří, dlouhodobě nízkou imunitou i ucpanými dutinami. Bez ní bych byla stále na antibiotikách, nemocná a vyčerpaná. Nyní pokračuji v její doporučené léčbě a je mi výborně. Petra má velké znalosti a dobrou intuici, empatii, což vede k těm nejlepším výsledkům. Určitě doporučuji!

Ingrid Mánková

Celý život sportuji. A také stárnu a tělo si žádá své… Setkávám se proto často s různými typy masáží a masérů, měla jsem možnost vyzkoušet Ajurvédskou masáž na Srí Lance, sportovní v Řecku atd. Od doby, co jsem poznala Peťu, mi však přijde ztráta času i peněz chodit na masáž k někomu jinému. Za těch cca 20 let zkušeností s masážemi jsem nepoznala kvalitnější péči. U krční páteře a šíje přesně ví, kam sáhnout a zatlačit. Stejně tak ví, kam umístit baňku či kámen nebo jakou bylinu zvolit. Neustále na sobě pracuje. Je vidět, že ji práce baví a mě ta její práce baví také.

Melita Vodičková
mel.b@centrum.cz 602 526 233

Chtěla bych poděkovat paní Petře Vachové za vyléčení bederní páteře. Dostala jsem od dcery k narozeninám dárkový poukaz dvakrát jednu hodinu akupunktury. Na rehabilitaci mi od bolesti nepomohly, ale paní Petra mě vyléčila. Už po první akupunktuře jsem cítila úlevu a po druhé bolesti vymizely úplně. Doporučuji každému, kdo má nějaké potíže, aby navštívil čínskou medicínu paní Petry Vachové. Je milá, pozorná a obětavá. Moc děkuji.

J. Kurusová
důchodkyně

Paní Vachová mi velice pomohla při mé nespavosti. Je velice milá, precizní a důvěryhodná. Při našem setkání jsem vždy měla dobrý pocit. Svou příjemnou energii šíří dál. Dnes spím jako miminko. Díky.

Jitka Rusková

Jsem pacientka s chronickým onemocněním – ravmatoidní artritida. K paní Petře jsem šla ze zvědavosti. Měla jsem bolesti kloubů a brala jsem prášky od bolesti, někdy i 2× denně. Paní Petra mě vyslechla a namíchala mi individuálně bylinnou směs. Bylinky zabraly, já jsem bez bolesti, cítím se dobře. Byla jsem překvapená, jak to funguje, prášky od bolesti neberu. Děkuji moc paní Petře za skvělý přístup a perfektní diagnostiku. Mohu vše vřele doporučit.

Lenka Benová
vedoucí skladu

Děkuji paní Petře Vachové, která mě pomocí akupunktury zbavila bolesti kolene. Budu-li ještě někdy mít bolesti, určitě ji znovu navštívím. Ještě jednou díky.

Anna Klechová
annaklechova@post.cz 739 903 759

Dnešní návštěva u Petry Vachové byla opravdovým zážitkem. Už vstup na recepci prozrazoval příjemný a vřelý vztah k pacientům. Přístup a povídání při mé první návštěvě s Petrou Vachovou bylo velice příjemné a zároveň všechny obavy opadly. Co se týká akupunktury, jedním slovem boží! Stále příjemný a milý hlas Petry Vachové a k tomu všemu kouzelné ručičky. Byla jsem jako Alenka v říši divů. Těším se na další návštěvu. Skvělá TČM!