Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Vachová > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petra Vachová — provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny

Zobrazuji č. 51 a 52 z celkem 52 doporučení prezentace Petra Vachová:
K paní Vachové docházím již rok a půl. Zhruba před dvěma roky jsem si prošla složitým životním obdobím, které mě poznamenalo totálním psychickým i fyzickým vyčerpáním. Nemohla jsem běžně fungovat, vstát z postele, postarat se sama o sebe, vůbec jsem nevěděla co dál. Hledala jsem jakoukoliv cestu a našla právě paní Vachovou. Je to velice citlivá a zároveň silná žena, která je ochotná vás vyslechnout, rozebrat problém a najít nejvhodnější řešení. U paní Vachové jsem nalezla zlepšení svého zdravotního stavu po fyzické i psychické stránce. Podstoupila jsem zde taktéž beauty akupunkturu, která mi vyhladila jemné vrásky, zpevnila pleť a celkově dodala do obličeje život. Moc za všechno děkuji.

Šárka Stopnická

Chtěla bych poděkovat Petře Vachové, která mi pomohla od bolesti krční páteře. Také jsem měla potíže s častým točením hlavy. Již po 1. návštěvě jsem se cítila lépe, proto Petru doporučuji všem, co mají podobné potíže. Masáže v kombinaci s bylinkami mi přinesly úlevu a věřím, že problémy úplně vymizí. Za to opravdu moc děkuji.

Helena Babiaková

604 638 351
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS