Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Zmítko > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Radek Zmítko — ilustrátor a grafik

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Mgr. Radek Zmítko:
S Radkem jsem se setkala při své snaze zdokonalit se v dovednostech a znalostech programu Adobe Illustrator. Ihned mě přesvědčil, že má nejen veškeré funkce v malíčku, ale i potřebný cit pro věc. Poprvé jsem v akci viděla, jak jednoduše se může zrodit zajímavý vektor pomocí pár kliků. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji a děkuji za čas, který se mnou strávil.

Kristýna Kanderová

S Radkem se velmi dobře spolupracovalo. I když zadání ilustrace a jakékoliv kreativní práce jsou často ze strany klienta velmi obecné a není jasný výsledek, tak v tomto případě Radek velmi rychle pochopil mé potřeby a práci dokončil v rámci několika dnů přesně podle mých představ. Dříve než jsem s dokončením počítal a v rámci rozpočtu, který jsme si na začátku spolupráce stanovili. Spolupráci s Radkem určitě doporučuji. I já už se těším na další zakázku.

David Lörincz

specialista na Facebook reklamu
www.davidlorincz.cz ~ david@modrakrev.cz
Velice dobrá spolupráce, rychlá a bezproblémová. Mohu jen doporučit.

Josef Landergott

Rychlá, konkrétní a profesionální spolupráce s velmi zdařilým výsledkem. V případě potřeby kvalitních kreatur vím, že se zcela jistě zase obrátím na pana Zmítka.

Miroslav Dobeš

CEO Vidello Ltd.
vidello.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS