Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Zmítko > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Radek Zmítko — ilustrátor a grafický designér

Zobrazuji č. 2130 z celkem 42 doporučení prezentace Mgr. Radek Zmítko:
S Radkem jsem se setkala při své snaze zdokonalit se v dovednostech a znalostech programu Adobe Illustrator. Ihned mě přesvědčil, že má nejen veškeré funkce v malíčku, ale i potřebný cit pro věc. Poprvé jsem v akci viděla, jak jednoduše se může zrodit zajímavý vektor pomocí pár kliků. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji a děkuji za čas, který se mnou strávil.

Kristýna Kanderová

S Radkem se velmi dobře spolupracovalo. I když zadání ilustrace a jakékoliv kreativní práce jsou často ze strany klienta velmi obecné a není jasný výsledek, tak v tomto případě Radek velmi rychle pochopil mé potřeby a práci dokončil v rámci několika dnů přesně podle mých představ. Dříve než jsem s dokončením počítal a v rámci rozpočtu, který jsme si na začátku spolupráce stanovili. Spolupráci s Radkem určitě doporučuji. I já už se těším na další zakázku.

David Lörincz

specialista na Facebook reklamu
www.davidlorincz.cz ~ david@modrakrev.cz
Velice dobrá spolupráce, rychlá a bezproblémová. Mohu jen doporučit.

Josef Landergott

Rychlá, konkrétní a profesionální spolupráce s velmi zdařilým výsledkem. V případě potřeby kvalitních kreatur vím, že se zcela jistě zase obrátím na pana Zmítka.

Miroslav Dobeš

CEO Vidello Ltd.
vidello.com
Spolupráce s Radkem na profesionalizaci CV byla perfektní, udělal si rychle představu o požadavcích a flexibilně zapracoval veškeré návrhy. Při své kreativitě je zároveň velmi rychlý a naprosto spolehlivý. Jednoznačně mohu doporučit jeho grafické služby.

PhDr. Petra Menclová, Ph.D.

Pokud hledáte šikovného a spolehlivého grafika, tak Radek je tím pravým. Umí poradit a podívat se na věci zákaznickým okem – tzn., že umí vytvořit návrh, ale také popřemýšlet a poradit pokud už mu zadáte hotovou vizi. Několikrát se mi také stálo, že zadané věci musely být hotovy v krátkém čase – na Radka je i v tomto ohledu spoleh. Rychle komunikuje a během krátkého telefonátu umí vystihnout podstatu úkolu. Navíc zadaná práce je mu prioritou a je schopný úkol splnit v krátkém čase. Já s Radkem spolupracuji skoro 2 roky a to jak na projektech v práci, tak pro svůj vlastní projekt. S klidnou duší tak mohu Radka doporučit.

Jiří Taras

Projet lead
jiri.taras@icloud.com ~ 776 155 845
S Radkem se mi velmi dobře spolupracovalo i nadále spolupracuje. Připravovali jsme společně několik stovek až tisíce bannerů do výkonnostních kampaní, ale i infografiky pro tiskové zprávy či vizuály a GIFy na sociální sítě. Pokud je z mojí strany zadání nějak nejasné, vždy neváhá a doptá se. Navíc se vždy snaží vyjít maximálně vstříc s dobou dodání (která je podle mě většinou blesková). A nejvíc oceňuji Radkovu spolehlivost – nikdy vám nezapomene něco včas dodat a sám se i připomene. Proto mohu Radka opravdu vřele doporučit.

Lenka Rigerová

Marketing Manager
Na pana Zmítka jsme dostali doporučení čistě náhodou, když jsme potřebovali udělat redesign grafiky pro mobilní aplikaci a spolupráci nemohu hodnotit jinak než kladně. Kromě redesignu jsme s panem Zmítkem nakonec udělali grafiku pro leták, 2× design prodejní krabice, roll up a další věci. Klady: extrémně rychlé jednání, velmi příjemná a profesionální komunikace, poskytl nám veškerá zdrojová data, část tvorby v online režimu.

Ondřej Hamala

Timpex spol. s r.o.
www.timpex.cz ~ hamala@timpex.cz
Kurz a spolupráce s Radkem byla perfektní. A tím myslím jak s člověkem, tak s grafickým profesionálem. Konkrétně jsme společně pracovali v programu Affinity Designer. Kdo má podnikatelský záměr a plánuje se vydat na cestu grafika či markeťáka a pracovat právě v tomto programu, kurz je rozhodně užitečný. I přes to, že jsem nějaké základy již měl, Radek mi ukázal praktické fígle, které šetří čas a naučil jsem se plno nových věcí jak v programu, tak v celkovém oboru. Radkovi moc děkuji a všem ostatním ho doporučuji.

Radek Vais

student vysoké školy, podnikatel v začátcích
vajzikr@seznam.cz ~ 725 649 819
Můžeme vřele doporučit. Pan Zmítko pracoval na grafice obálky naší knihy. Domluva byla rychlá, vše platilo dle dohody a grafika je velice povedená – má dobré nápady. Spolupráce na základě zkušenosti pokračuje i nadále.

JohnDoe Family s.r.o.

nakladatelství
johndoe@johndoe.family
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS