Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Hasalík > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radim Hasalík — srdcař online marketingu

Zobrazuji č. 101110 z celkem 116 doporučení prezentace Radim Hasalík:
Přednáška mi přišla jako dobře strávený čas. Pro mě osobně byly některé informace základní a už jsem je znala. Na druhou stranu jsem našla spoustu zajímavých podnětů k zamyšlení, které bych dříve považovala za jasné. Věřím, že se na problematiku stavby webu nyní dívám mnohem komplexněji. Super přednáška pro většinu studentů na našem oboru, kteří se setkali nebo setkají s tvorbou webu pro vlastní business. O kvalitě přednášky (nebo umění přednášet) mluví zájem a pozornost posluchačů. Myslím, že všichni dávali od začátku do konce pozor a ptali se na otázky.

Jasmína Popovičová

Pan Hasalík je zcela očividně odborník ve svém oboru. Součástí přednášky byla i ukázka hodnocení reálných webů/e-shopů, což hodnotím velmi pozitivně.

Jana Wiesnerová

Mnohokrát děkuji za takovou přednášku! Byla velmi energická a dokázala zaujmout. Tuto přednášku určitě řadím mezi ty, ze kterých jsem si odnesla mnoho užitečných a praktických poznatků do praxe. Velmi si vážím toho, že jste si na nás udělal čas a předal pár vašich cenných zkušeností.

Ester Šváchová

Za mě jedna z nejlepších přednášek na Vysoké škole ekonomické v Praze. Určitě jedna z těch nejpřínosnějších.

Honza Havlena

Pan Radim Hasalík mi pomohl zrealizovat business profil Facebooku a také skupinu – obojí směrem k mému podnikání, tj. Angličtina pro seniory 50+. Vždy byl velmi ochotný a dostupný na telefonu kdykoliv mi pomoct nejen s vytvářením obsahu FB, ale také s pochopením fungování principů této sociální sítě. Oceňuji také jeho proaktivní a lidský přístup ve chvíli, kdy došlo k neoprávněnému zablokování mé FB stránky. Okamžitě se snažil celou situaci vyřešit a všemi dostupnými prostředky odvrátit rozhodnutí, které učinila federální organizace, a to bez nároku na odměnu. Do poslední chvíle chránil moji čest a moje dobré jméno v podnikání. Nakonec vše dobře dopadlo a moje FB stránka byla opět publikována. Tímto děkuji panu Hasalíkovi za obětavou práci, vysoké pracovní nasazení a profesionalitu.

Gabriela Nováková

English Teacher for 50+
www.anglictina-seniori.cz ~ novakova@anglictina-seniori.cz
Výborná praktická a vizuální přednáška. Jsem velmi spokojen.

Boris Filcak

Na spolupráci s Radimem oceňuji profesionalitu, korektnost a zápal pro věc. Dělá svou práci rád a je to znát.

Blanka Dvořáková

spoluzakladatelka a majitelka Le Chocolat s.r.o.
www.lechocolat.cz ~ blanka.dvorakova@lchv.cz
Už těch díků sice bylo hodně, ale nedá mi to a přidám poslední – vážně díky moc za tvou páteční účast na Outlaw! Moc jsem si to užil, dokonce si odnáším i několik zajímavých postřehů do své vlastní praxe. Takže za mě rozhodně velká spokojenost.

Tobiáš Vybíral

UX designér
symbolisti.cz ~ tobias@symbolisti.cz
Radim je skutečný profesionál, praktik a znalec problematiky Google Analytics a dalších přidružených nástrojů v této skupině. Zároveň má velmi dobrý přehled o všech kategoriích webových aplikací. Dokáže proto zachytit možný problém ze strany webové a vyhledávací optimalizace, která s analytikou velmi úzce souvisí. Neváhá předat své těžce nabité zkušenosti a informace s neuvěřitelným nadšením, zároveň strukturovaně a přehledně začínajícím analytikům. Osobně jsem ze spolupráce nadšený. Díky školení jsem se za den posunul přinejmenším o měsíc dopředu. Ve spolupráci budeme rádi pokračovat i nadále.

Aleš Hochman

majitel firmy
pixelsky.cz
Semináře Radima jsou vždy velmi poutavé a prakticky využitelné. Studenti oceňují jeho široký rozhled v online marketingu, schopnost poskytnout konkrétní rady a doporučení v jejich vlastních projektech.

doc. Ing. Václav Stříteský, Ph.D.

Associate Professor, vyučující předmětu Marketing na internetu, Vysoká škola ekonomická v Praze
www.vse.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS