Doporučení z první ruky

Radim Hasalík — srdcař online marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 132 doporučení

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Už delší dobu jsem plánovala úpravy svého webu. Bylo mi jasné, že se co do cíle posouvá od informačního k prodejnímu, ale o detailech jsem neměla jasno. Konzultace s Radimem Hasalíkem mi hodně pomohla uvědomit si, co od svého webu očekávám, co funguje, a co je naopak potřeba změnit. I když úplně na všem se neshodneme, bylo to pro mě velmi cenné uvědomění a postrčení dopředu. Vím, že úpravy ještě nejsou konečné, ale mám jasněji, kudy se dále ubírat. Děkuji a doporučuji.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách
Ing. Michal Martoch

Radim Hasalík nám před rokem pomáhal s optimalizací textů na webu Worklinesluzby.cz a dále s optimalizací našich PPC kampaní na Google a Sklik. Spolupráce s ním byla více než příjemná. Nejenže kvalitně odvedl svou práci, ale současně je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv. Naše spolupráce dále pokračuje v oblasti PR, kde nám pomáhá při komunikaci s novináři, abychom se dostali do médií. Radime, děkuji!

Ing. Michal Martoch
průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery, zakladatel společnosti Talentwork

Spolupráce probíhá plně na profesionální úrovni. Radim Hasalík plní veškeré úkoly včas a s maximální kvalitou. Výborně se orientuje na internetovém trhu a je také velmi kreativní.

Josef Šíma
produktový ředitel Seznam.cz
www.seznam.cz marketing@firma.seznam.cz

Na základě dřívějších zkušeností jsme zastávali názor, že internetoví konzultanti pouze opakují stará známá fakta s cílem dostat z klienta co nejvíc peněz. Spolupráce s Radimem Hasalíkem mě příjemně zaskočila a změnila tento náš pohled. Po spuštění nové aplikace e-shopu nás upozornil na chyby spojené s přechodem, pojmenoval nedostatky ve sledování efektivity kampaní i nového systému a doporučil prvky, které bychom měli do stránek implementovat. Díky jeho radám jsme zvýšili konverzi příchozích návštěvníků v poměru k objednávkám a uvědomili jsme si chyby v návrhu webu, které jsme dříve neviděli.

Zdeněk Polách
ředitel internetového obchodu, Bontonland
www.bontonland.cz

Na spolupráci s Radimem oceňuji zejména jeho nikdy nekončící příval nových nápadů, trendů a vylepšení.

Jaroslav Fabián
marketingový ředitel ESET software
www.eset.cz
Ing. Kateřina Juríková

Setkání s Radimem dalo mým myšlenkám o osobní strategii v online prostoru směr a pomohlo mi ujasnit si, co vlastně chci. Z mnoha důvodů ze spolupráce nakonec sešlo. Přesto však ničeho nelituji. Radim obohatil mé další úvahy množstvím postřehů a nápadů, které mě posunuly zase o pěkný krok kupředu.

Ing. Kateřina Juríková
terapeutka a lektorka reiki se zaměřením na celostní léčení

Radim mi s nadšením sdělil řadu rad a tipů, jak vylepšit mé online portfolio z hlediska SEO a struktury stránek, ale i jak komunikovat na internetu. Při budování upravených stránek jsem se jeho radami řídil, a i když jsem ještě nezapracoval všechny návrhy na zlepšení, už teď je mé portfolio lépe dohledatelné a nabízí víc informací. Spolupráci s Radimem Hasalíkem mohu jen doporučit. Jeho zapálený přístup k věci vás nabudí chutí k tomu, udělat změny k lepšímu a posunout vaše podnikání o krok dál.

Tomáš Pilát
webdesignér a počítačový grafik se specializací na 3D ilustrace a vizualizace
www.tomaspilat.cz info@tomaspilat.cz 604 129 438

Do oblasti tvorby stránek jsme vstupovali jako nováčci vybavení teoretickými znalostmi a vlastními reálnými či nereálnými představami. Díky panu Hasalíkovi jsme získali zcela jasnou představu. Díky jeho profesionalitě a individuálnímu přístupu i pocit kompetentnosti a rovnocennosti při tvorbě našich stránek. Přestože to byl on, kdo investoval čas, úsilí a znalosti, měli jsme po celou dobu tvorby pocit, že jsou stránky naše, nikoli pouze produktem, který si koupíme. Kreativně pracoval s našimi představami a snažil se je velmi aktivně převést do reálných a proveditelných a hlavně fungujících rozměrů. Přístup pana Hasalíka je nejen zcela profesionální, ale za každých okolností, v jakoukoliv denní dobu i vstřícný, aktivní a respektující k přání a názorům klienta. Pana Hasalíka tedy můžeme jen doporučit a rozhodně s klidným svědomím svým známým doporučíme, jeho práce dalece předčila naše očekávání.

Veronika Kondrátová
spolumajitelka firmy
www.belivery.cz info@belivery.cz 723 657 481

Pomohl mi snížit náklady na provoz e-shopu, přivedl nové zákazníky, značně navýšil počet objednávek a hlavně za velmi přijatelné finanční částky, které mají rychlou návratnost.

David Vavrečka
spolumajitel a provozovatel obchodu
www.obchod-setrilek.cz obchod@obchod-setrilek.cz

S firmou Hasalik.cz jsme jako společnost naprosto spokojeni. Tato firma zastoupená panem Radimem Hasalíkem nás zaujala svým profesionálním přístupem a rychlým jednáním. Pan Hasalík je ve svém oboru opravdový profesionál, a proto ho můžeme všem vřele doporučit.

Jaroslav Hauser
servis a prodej, JAN VOJNA - průmyslové armatury
www.armatury-vojna.cz jaroslav.hauser@seznam.cz 607 102 425