Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Hasalík > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radim Hasalík — srdcař online marketingu

Zobrazuji č. 6170 z celkem 157 doporučení prezentace Radim Hasalík:
Využil jsem konzultace pana Hasalíka, které mi velmi pomohly zorientovat se v Google Adwords. Určitě doporučuji!

Jan Pivarcek

sqldatabasestudio.com
Děkuji za příjemné posezení, skvělé nápady a užitečné informace. Vážím si Vašeho profesionálního přístupu a mnoha originálních nápadů. Teď už se jenom pustit do práce a řídit se dle Vašeho doporučení. :-) Děkuji, ať se daří.

Iveta Nurová

biorezonanční detoxikace
www.detox-synergy.cz ~ info@detoxsynergy.cz ~ 776 719 528
Naše představy o konzultaci s panem Hasalíkem se naplnily. Získali jsme díky němu nestranný pohled na budování našeho projektu ToSevyplati.cz a odkazy na mnoho užitečných nástrojů. Jeho přístup nás motivoval k některým (dle našeho názoru) pozitivním krokům. Velmi také oceňujeme možnost Skype konzultace, která nám ušetřila množství času.

Luboš Šavrňák

majitel a provozovatel ToSevyplati.cz
www.ToSevyplati.cz
Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou. Tu samotnou práci neodvedl zcela za mě, vedl mě z dálky a tím mi dal opravdu mnoho. Přesně tak jsem to chtěla a on má očekávání naplnil. S jeho pomocí mé podnikání značně vyrostlo. Jeho přístup je velmi lidský, férový, vynalézavý a houževnatý. Radim umí vést a zároveň se s ním skvěle spolupracuje. Má dostatek zkušeností, kontaktů a z vlastní zkušenosti mohu napsat, že umí pomoci i s neobvyklými projekty.

Miroslava Novotná Bittnerová

majitelka webu LaskoMat.cz a Astrorozbor.cz
Radim Hasalík mi pomohl se správou reklamních kampaní. Obdržel jsem také odborné posouzení stávajících reklamních kampaní a doporučení na změnu. Spolupráci mohu doporučit.

Vladimír Plachý

Business & Management Consulting
Praktické ukázky byly užitečné a celá přednáška se nesla v zábavném duchu. Možná bych někde uvítal aktualizované příklady, ne pár let staré.

Jan Pokorný

Radime, děkuji za přednášku. Přínosné pro mne byly zejména vaše postřehy z praxe.

Pavel Ivon

Velmi poučná přednáška plná praktických informací. Žádné informatické vědy nepoužitelné do života. Na webové stránky se budu odteď dívat jinak.

Natália Čížová

Jsem moc ráda, že jste si udělal čas a dorazil k nám do předmětu Online marketingu. Všechno, co jste říkal, bylo podloženo praxí a tu já mám ráda. V průběhu přednášky mě napadalo plno věcí, které je u mě na webu třeba zlepšit, ale byla jsem i ráda, když zazněly informace, které už jsem znala nebo mám na webu nastavené správně.

Martina Kročilová

Děkuji za super přednášku, oceňuji zapálení a drive přednášky. Získala jsem se velmi cenné info, které v praxi rozhodně využiji! Určitě by nebylo na škodu poskytnout kontrole nahodilých webů delší časový úsek. Přijďte zase ;)

Barbora Doležalová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS