Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Hasalík > Doporučení > 9. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radim Hasalík — srdcař online marketingu

Zobrazuji č. 8190 z celkem 157 doporučení prezentace Radim Hasalík:
Vzhledem k tomu, že s tvorbou webu nemám žádné zkušenosti, tak se mi na přednášce líbilo, že jsem získala na weby nový pohled. Zároveň jsem se naučila nové pojmy, které jsem před přednáškou neznala.

Michaela Vránová

Skvělý přístup, z přednášejícího bylo znát, že ho obor baví a rád se podělí o své zkušenosti.

Radek Vodička

S panem Radimem Hasalíkem jsme spolupracovali na optimalizaci našich webových stránek. Svým zapáleným přístupem nám otevřel nové obzory a pomohl nám v lepší orientaci ve světě internetového marketingu. V budoucnu doufáme v další spolupráci, protože pan Radim Hasalík je v této oblasti na rozdíl od nás opravdový odborník.

Barbora Kahlerová

www.jena.cz
Skvělá přednáška na Wordcampu. Skvělá motivace pro začínající nadšence a podpora pokročilých. Nejspíš jste ve svém oboru skutečně profík a jde vidět, že práce Vás baví.

Martin Pšenica

Současně vám děkuji nejen za ochotu, ale hlavně za podnětnou a inspirativní prezentaci na Wordcampu.

Marek Čierny

eXnico – Centrum odvykání kouření
www.exnico.cz
Chtěla bych vám poděkovat za skvělou hodinu, které jsem se dnes zúčastnila. Byla pro mě velmi inspirativní. Chci během následujících měsíců spustit vlastní blog a takové množství informací (a to velmi užitečných) mi pomohlo urovnat myšlenky a inspirovalo mě. Děkuji.

Tereza Bečková

https://www.facebook.com/tereza.beckova/
Využívání reálných webů na ukázku je super! Děkuji za bezva přednášku.

Tereza Hajná

účastnice přednášky
Z rozhovorů s vlastníky malých firem a zakladatelů napříč regionem střední a východní Evropy vím, že je budování byznysu plné výzev. Jsem vděčná za setkání s Radimem Hasalíkem v Praze. Na základě svých 16 let zkušeností s online marketingem Radim vybudoval skupinu Podnikatelé a živnostníci – výměna zkušeností. Je to nejvíce aktivní skupina v České republice pro živnostníky. Skupina má 17 000 majitelů firem, živnostníků a zástupců svobodných povolání. Ze setkání s Radimem a ostatními vlastníky malých firem v Praze je jasné, jak důležité je pro majitele v této komunitě sdílení, podpora a učení se od sebe navzájem. Děkuji Radimovi za veškerou práci, kterou dělá.

Nicola Mendelsohn

viceprezidentka Facebooku pro region střední a východní Evropy
www.facebook.com/photo.php?fbid=10154799… ~ press@fb.com ~ +490033170388883
Začátkem letošního roku jsme spolu řešili e-shop Stíníme.cz. Vaše rady mi velmi pomohly.

Leoš Petrla

Radim kvalitně zhodnotil navržený web sportovniauto.cz a přinesl zajímavé poznatky ohledně zastaralé struktury webu, na které mohu dále pracovat.

Jan Zelinka

sportovniauto.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS