Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Hasalík > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radim Hasalík — srdcař online marketingu

Zobrazuji č. 7180 z celkem 157 doporučení prezentace Radim Hasalík:
Zúčastnil jsem se Radimova kurzu v Praze. Praktické ukázání předávaných informací na konkrétních webech bylo přínosné. Několik poznatků pro mě bylo překvapivě úplně nových.

Tomáš Kotlant

Přednáška v rámci předmětů na VŠE byla velmi zajímavá, možná i užitečná pro budoucí zaměstnání. Příjemná byla i forma, interaktivní a zábavná. Za mě jednoznačně palec nahoru. Až jednou budu řešit tuto problematiku, jednoznačně vím, na koho se obrátím. Děkuji.

Kateřina Boriková

Radime, přednáška byla suprová. Rovnou jsem na našich stránkách změnil pár věcí. Určitě mi dejte vědět, až budete někde mít další přednášku. Díky a ať se daří.

Tomáš Kodad

Seminář Radima Hasalíka se mi velmi líbil. Byl pro mne přínosem už jen proto, jak hezky komunikuje se svými posluchači. Má veliký dar – dokáže myšlenky proměnit ve slova i činy. Děkuji a přeji mnoho úspěchů :)

Eva Šárovcová

Zajímavá prezentace a téma. Speaker uměl zaujmout publikum.

Lucie Bindzarová

Přednáška se mi celkově hodně líbila. Je to naprosto odlišný přístup, než se kterým se setkávám běžně. Ačkoliv občas mi některé názory přišly trochu „tvrdohlavé“. Resp. když něco tak prostě být musí a jiná cesta neexistuje. Možná to tak je a já na to časem přijdu sám, ale působilo to trochu negativně. Nebo to možná bylo jen způsobem podání. Na závěr moc děkuji za dobré rady a nápady.

David Zelenka

Chtěl bych vám poděkovat za školení zaměřené na email marketing. Dal jsem na doporučení vašich služeb a myslím, že jsem rozhodně nešlápl vedle. Školení naplnilo má očekávání a rád na něj v budoucnu naváži další spoluprací. Vaše služby bych neváhal doporučit těm, kdo mají zájem získat kvalitní informace v příjemné, lidské a lehce stravitelné formě.

Jan Dědič

Svých 30 minut ZDARMA jsem si s Radimem doslova užil. Díky němu jsem si uvědomil spoustu věcí, které mi tzv. docvakly. Děkuji a DOPORUČUJI!

Jiří Daněk

video animátor
https://www.facebook.com/jiri.danek.39
Radim Hasalík nám pomohl s nastavením našich reklamních kampaní. Podporoval nás při zavedení nového produktu na trh. Dokázal nám odborně a srozumitelně odpovědět na všechny naše dotazy. Jeho služby můžeme doporučit.

Marek Rokoský

spoluzakladatel společnosti Renta z nemovitosti
rentaznemovitosti.cz ~ info@rentaznemovitosti.cz ~ 233 321 850
Přestože jsem spolupracoval na tvorbě několika webů a spousta informací mi již byla známá, tak jsem se dozvěděl mnoho nových a myslím, že velmi užitečných věcí. Děkuji za přednášku.

Jan Slovák

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS