Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Hasalík > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radim Hasalík — srdcař online marketingu

Zobrazuji č. 5160 z celkem 157 doporučení prezentace Radim Hasalík:
Radim se vyznačuje skvělou komunikační schopností, kterou potvrdil i při našem posledním hovoru. Děkuji za veškeré rady okolo podnikání, které mě inspirovaly a posunuly zase o krok dál.

Filip Podstavec

linkbuilder
www.podstavec.cz ~ filip@podstavec.cz ~ 604 743 610
Pan Hasalík mi poskytl telefonickou konzultaci ohledně mého podnikatelského záměru. Jeho postřehy mi pomohly, abych zvážil svůj záměr v širším kontextu. Pana Hasalíka můžu určitě doporučit jako zkušeného internetového marketéra.

Oliver Klamo

oklamo@seznam.cz
Spolupráce s Radimem je na profesionální úrovni. S jeho originálním přístupem jsme se vždy posunuli mílovými kroky kupředu. Chvílemi jsme dokonce měli pocit, že vlastní stroj času, protože na každý náš požadavek reagoval velmi rychle. Kreativita, otevřenost a flexibilita jsou jeho velké neocenitelné plus.

Bohuslav Dohnal

spolumajitel a zakladatel firmy netmail
www.netmail.cz ~ bod@netmail.eu
Děkuji za komplexní práci, kterou jste odvedl při vkládání informací o projektu Kholod.

David Horský

david.horsky@centrum.cz
Velmi ráda bych Vám poděkovala za Váš čas a cenné rady, které jste mi dnes během našeho telefonického rozhovoru poskytl. Pevně věřím, že se nám naskytne stejně úspěšná spolupráce i do budoucna.

Karolína Linhartová

Sales Manager | Hotel Clement Prague
www.hotelclement.cz ~ karolina.linhartova@hotelclement.cz ~ 222 314 597
Spolupráce s panem Hasalíkem byla velmi efektivní. Zaměřila se na pragmatické hledisko propagace mého webu na internetu. Za krátkou dobu jsem získala hodně informací praktického rázu, nabídl řešení, která byla cenově výhodná a přitom měla přímý dopad na nákupní chování zákazníků. V budoucnu se na pana Hasalíka velmi ráda opět obrátím.

Lenka Macháčková

majitelka obchodu Svět dárkových poukazů
svetdarkovychpoukazu.cz ~ zakaznik@svetdarkovychpoukazu.cz ~ 777 693 177
Děkuji vám za celou spolupráci! Byl jste skvělý a myslím, že jsem se od vás i něco málo přiučil.

Václav Čermák

překladatel
Pan Hasalík je naprostý profesionál. Na problém nekouká pouze z jednoho úhlu pohledu, což je dost podstatná věc. Určitě je to jeden z mála lidí, kteří ve svém oboru vystupují z řady.

MSc. Antonín Tuček

AT online media
www.atome.cz ~ info@atome.cz ~ 603 479 012
Přednáška byla skvělá! Vtipná a poutavá, jen mít více času. Tuto přednášku by potřebovali i tvůrci mého e-shopu. Každopádně za mě palec nahoru. Děkuji za možnost se přednášky zúčastnit.

Kateřina Hlávková

majitelka eShopu Magickysvet.eu
www.magickysvet.eu
Díky spolupráci s panem Hasalíkem jsem se posunul o velký kus dál a začal jsem se dívat na provozování svého eshopu jiným pohledem. S jeho prací jsem naprosto spokojen a doporučuji jej svým známým. Vyzdvihuji u něj maximální vstřícnost a ochotu, dále také moderní pohled na web a jeho propagaci.

Vojtěch Pniok

majitel internetového obchodu Nalep-to.cz
nalep-to.cz ~ info@nalep-to.cz ~ 728 114 514
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS