Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radka Hájková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Radka Hájková — překladatelka angličtiny

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Radka Hájková:
Se slečnou Hájkovou spolupracujeme již dlouhou dobu. Jsme vždy velice spokojeni s odvedenou prací. Oceňujeme rychlé jednání, odbornou znalost a profesionální přístup. Navíc vždy za přijatelnou cenu. Vřele doporučujeme.

Aleš Janíček

Abuco ICT s.r.o.
www.abuco.cz ~ infoict@abuco.cz
Paní Hájková pro naši společnost připravovala překlady výročních zpráv. Vše bylo doručeno ve sjednaný čas a v profesionální kvalitě.

Pavla Zemanová

Tesco Stores ČR
Radka Hájková pro nás přeložila již několik textů a výročních zpráv. S její prací jsme vždy spokojeni. Jednoznačně může nabídnout vysokou úroveň angličtiny, ale také cit pro jazyk, jak anglický, tak český. Spolupráce s ní je navíc vždy velmi pozitivní, je to milá a sympatická mladá dáma, která se vždy snaží vyjít nám vstříc.

Eva Čech Valentová

Sdružení pro integraci a migraci
Radka Hájková pro nás opakovaně překládala texty pro použití na našich mezinárodních webových projektech – s těmito překlady posléze pracují rodilí mluvčí při překladech do mnoha dalších jazyků. Dodané překlady byly vždy jazykově čisté a paní Hájková dbala také na obsahovou konzistenci překládaných textů. Práce byla provedena v profesionální kvalitě a ve sjednaném časovém rámci. Paní Hájkovou tak mohu vřele doporučit.

Ing. Martin Pavlíček

jednatel Magazíny CZ s.r.o.
Radka je nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem kdy měl. Z jejího stylu výuky jsem byl vždy nadšený, protože umí nejen skvěle naučit, ale zároveň velmi motivovat. Naše spolupráce trvala přes 4 roky a za tu dobu jsem se díky Radce posunul natolik, že jsem nastoupil později do mezinárodní bankovní společnosti, kde už dnes komunikuji každodenně bez problému v angličtině. U Radky jsem vždy oceňoval její obrovský přehled / slovní zásobu v jakémkoliv tématu/oboru, který jsem s ní potřeboval do své práce řešit (tj. byznys angličtina, specializované bankovní pojmy a v podstatě jakékoliv IT odborné věci). Radku mohu jen a jen doporučit kromě výše uvedeného i za její maximální ochotu, perfektní přípravu našich lekcích i překladů pro mě v jakékoliv situaci. Děkuji za vše.

Jakub Matějec

ING Bank
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS