Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radka Hájková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Radka Hájková — překladatelka angličtiny

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Radka Hájková:
Se slečnou Hájkovou spolupracujeme již dlouhou dobu. Jsme vždy velice spokojeni s odvedenou prací. Oceňujeme rychlé jednání, odbornou znalost a profesionální přístup. Navíc vždy za přijatelnou cenu. Vřele doporučujeme.

Aleš Janíček

Abuco ICT s.r.o.
www.abuco.cz ~ infoict@abuco.cz
Paní Hájková pro naši společnost připravovala překlady výročních zpráv. Vše bylo doručeno ve sjednaný čas a v profesionální kvalitě.

Pavla Zemanová

Tesco Stores ČR
Radka Hájková pro nás přeložila již několik textů a výročních zpráv. S její prací jsme vždy spokojeni. Jednoznačně může nabídnout vysokou úroveň angličtiny, ale také cit pro jazyk, jak anglický, tak český. Spolupráce s ní je navíc vždy velmi pozitivní, je to milá a sympatická mladá dáma, která se vždy snaží vyjít nám vstříc.

Eva Čech Valentová

Sdružení pro integraci a migraci
Radka Hájková pro nás opakovaně překládala texty pro použití na našich mezinárodních webových projektech – s těmito překlady posléze pracují rodilí mluvčí při překladech do mnoha dalších jazyků. Dodané překlady byly vždy jazykově čisté a paní Hájková dbala také na obsahovou konzistenci překládaných textů. Práce byla provedena v profesionální kvalitě a ve sjednaném časovém rámci. Paní Hájkovou tak mohu vřele doporučit.

Ing. Martin Pavlíček

jednatel Magazíny CZ s.r.o.
Radka je nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem kdy měl. Z jejího stylu výuky jsem byl vždy nadšený, protože umí nejen skvěle naučit, ale zároveň velmi motivovat. Naše spolupráce trvala přes 4 roky a za tu dobu jsem se díky Radce posunul natolik, že jsem nastoupil později do mezinárodní bankovní společnosti, kde už dnes komunikuji každodenně bez problému v angličtině. U Radky jsem vždy oceňoval její obrovský přehled / slovní zásobu v jakémkoliv tématu/oboru, který jsem s ní potřeboval do své práce řešit (tj. byznys angličtina, specializované bankovní pojmy a v podstatě jakékoliv IT odborné věci). Radku mohu jen a jen doporučit kromě výše uvedeného i za její maximální ochotu, perfektní přípravu našich lekcích i překladů pro mě v jakékoliv situaci. Děkuji za vše.

Jakub Matějec

ING Bank
Radka pro naši společnost překládala dokumenty a směrnice týkající se GDPR. Překlady byly dodány ve velmi krátké lhůtě a v perfektní kvalitě. Dokonce nás upozornila i na několik chyb ve výchozí české verzi. V budoucnu bych rozhodně neváhala opět využít jejích služeb, děkujeme!

Petra Peloušková

Ericsson
K Radce Hájkové jsem přišla v roce 2012, jelikož jsem se cítila nejistě při komunikaci v angličtině, s prosbou, že potřebuji rozmluvit. Za dobu, co jsem její lekce navštěvovala, jsem udělala neuvěřitelný pokrok. Radka je trpělivá, na hodiny vždy připravená, během našich lekcí se mi vždy plně věnovala, navíc se dokázala výborně přizpůsobit mému tempu a požadavkům. Mimo jiné mi poradila i další způsoby a možnosti, jak si zlepšovat angličtinu i mimo naše lekce. Náplně hodiny byly založené především na konverzaci o velmi různorodých a zajímavých tématech, vše probíhalo pohodově a v přátelské atmosféře. Radku Hájkovou jako učitelku angličtiny určitě doporučuji!

Iva Švecová

Radka přeložila naše české texty do angličtiny, aby si je mohl přečíst i cizinec. Překlad je podle všeho profi a vystihuje původní význam textu. Rodilí mluvčí, kterým se CD dostalo do ruky, neměli žádné výhrady.

Petr Kleňha

V.O.H.
S paní Radkou Hájkovou jsem měl tu čest při firemní výuce anglického jazyka. Výuka probíhala vždy velmi logicky a strukturovaně. Oceňuji především její trpělivost při vysvětlování gramatiky, jelikož to je oblast, která mi vždy činila velké problémy. Paní Hájková byla vždy výborně připravena, zábavná, ale také přísná, co se týče domácích úkolů. Během naší spolupráce jsem udělal obrovské pokroky a určitě ji mohu doporučit.

Ing.Tomáš Havel

obchodní manažer, BIONIK Stapro Group s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS