Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renáta Gebauerová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Renáta Gebauerová — lektorka krasopisu, grafická designérka a majitelka ateliéru Písmodílna

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Renáta Gebauerová:
Všem, kteří si rádi počkají na skvělý výsledek, který se nezrodí za pár hodin, ale rozhodně stojí za to, vřele doporučuji Renátu a její cit pro detail, pevnou ruku a kreativní myšlení. S výsledkem velké zakázky jsem nadmíru spokojen a všem se velmi líbí! Děkuji.

Petr Lácha

Kurz Kaligrafie pro začátečníky ve Zlíně byl vynikající. Bohužel trval krátce, klidně bych se pod vedením báječné paní lektorky vydržela učit celý den. Vše bylo perfektně připravené i s chutným občerstvením.

Dáša Menšíková

S Renátou se mi skvěle spolupracovalo, reagovala svižně na všechny mé připomínky. Díky jejím šikovným rukám mám nyní půvabné logo ve formě ručně psaného podpisu, přesně podle svých představ.

Klára Krátká

Skvělé odreagování, kurz rychle utekl, klidně bych uvítala i delší. Naučili jsme se základy, teď je na nás cvičit, cvičit, cvičit. Občerstvení v přilehlé kavárně potěšilo. Všem tvořivcům doporučuji.

Dagmar Řezníková

Velmi příjemná atmosféra kurzu, připravené občerstvení, káva, spousta fixů a úžasné písanky (i v PDF na doma). Navíc další psací vychytávky k vypůjčení.

Barča Holcová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS