Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renáta Kozáková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Renáta Kozáková — poradkyně pro vybavení domácnosti a certifikovaný prodej nádobí a produktů značky Zepter

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Renáta Kozáková:
Pokud má někdo úspěšně reprezentovat firmu a prodávat její výrobky, musí být přesvědčen o jejich kvalitě. Mohu říci, že paní Renáta téměř všechny výrobky firmy Zepter využívá, a proto je umí s výborným úspěchem nabízet a prodávat. Navíc je ještě velice vstřícná; vyskytne-li se nějaký problém, snaží se vždy v co nejkratší době pomoci. Je zástupce firmy Zepter na svém místě - málokdy se stane, aby z návštěvy odcházela bez podepsání smlouvy. O mém názoru se můžete přesvědčit i vy.

Jiřina Danešová

Na paní Kozákové jsem si vždy cenila toho, jak je lidsky příjemná, spolehlivá, pracovitá a velmi komunikativní. I když jde o prodej, umí naslouchat mým problémům a mým možnostem a pomůže pro mě najít nejlepší řešení. Je vždy ochotná a schopná se přizpůsobit mým časovým možnostem. Není jí zatěžko zařídit i věci, které by nemusela. Učila mě vařit a seznamovala s novými možnostmi nádobí, i když věděla, že si zrovna nic nebudu kupovat. Časem si získala moji důvěru v tom, že mi dokáže ukázat nejen výhody, ale i nevýhody, do koupě mě netlačí a dá mi dostatek času, abych mohla vše zvážit, ověřit a posoudit. A díky ní jsem s tím, co jsem postupně od Zepteru nakoupila, velmi spokojená.

Věra Borecká

Chci poděkovat paní Kozákové za ochotu a vstřícnost, s jakou se věnovala mé poněkud netypické objednávce. Mohu potvrdit její naprosto profesionální přístup, rychlé jednání a velice dobrou komunikativnost. S klidným svědomím ji můžu doporučit.

Marie Rožnovská

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS