Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Pechač > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)

Zobrazuji č. 7173 z celkem 73 doporučení prezentace Robert Pechač:
Robert Pechač je profesionál na svém místě. V naší mezinárodní advokátní kanceláři WOLF THEISS organizoval tento lektor Excel školení pro pokročilé, představil našim Business Support a Legal týmům navíc i některá specifika, která se týkají i dalších produktů Microsoft Office. Školení vedl vtipnou formou s notnou dávkou trpělivosti, což náš tým velmi ocenil. Přistupoval jako školitel ke každému s osobitým přístupem a znalosti předal tak, aby nám co nejvíce usnadnil jejich zapamatování. Vše jsme si měli možnost vyzkoušet na konkrétních příkladech z naší praxe, zároveň se snažil nám dát prostor si přijít nejdříve s vlastním řešením. S pokračováním v těchto školeních počítáme a služby pana Pechače vřele doporučujeme.

Valérie Novotná

Office Operations Manager
www.wolftheiss.com
S panem Pechačem máme velmi pozitivní zkušenosti. V rámci naší spolupráce jsme se věnovali propojení dvou systémů, které mezi sebou nekomunikují pomocí MS Accessu. Rychlost, kvalita práce a neskutečná flexibilita se přizpůsobit měnícímu zadání je něco, co je v dnešní turbulentní době velmi žádoucí a pan Pechač vše bezproblémově zvládl. Samozřejmostí bylo i školení věnované obsluze samotného softwaru a podpora po doručení finálního řešení.

Juraj Magál

Pan Pechač je veliký profesionál. Je s ním výborná spolupráce a vždy se snaží vyhovět všem vašim požadavkům. Mohu jen doporučit.

Lucie Kubátová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS