Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)


Zobrazuji č. 71-76 z celkem 76 doporučení

Nikdy jsem nebyl příliš slohově nadaný, proto spolupráci s panem Pechačem shrnu do pár vět. Pokud hledáte profesionála v oblasti funkcí a vůbec práce s MS Excel, který má perfektní přístup ke klientům, snaží se vyjít vstříc i přes šibeniční termíny a hlavně drží slovo, tak dále nehledejte. Pan Pechač je odborník na svém místě. Vřele doporučuji. On nebude z těch, který zklame.

Michal Odvody
michal@odvody.cz

Robert Pechač prováděl u nás ve firmě školení a musím konstatovat, že vše bylo v naprostém pořádku. Jednoduše řečeno, dostali jsme to, co jsme si objednali. Byli jsme s ním velice spokojeni.

Ing. Pavel Petřík
jednatel Geo Data s.r.o.
www.geodata.cz

Profesionální přístup, rychlé jednání i zpracování úlohy (makro VB) dle zadání. Naprostá spokojenost.

Alexandr Michaljanič
správa sítí
www.samidata.cz

Pana Pechače můžeme určitě doporučit. Pracuje velmi rychle a profesionálně.

Stanislav C.
inCommputer s.r.o.

Potřebovali jsme zefektivnit práci v nástroji MS Excel v rámci našeho týmu a na základě referencí jsme se rozhodli oslovit p. Pechače. Od prvotního zkontaktování jsme byli v úzkém kontaktu a p. Pechač odpověděl na všechny naše dotazy ohledně školení velmi promptně. Dohodli jsme se na online meetingu, kde jsme probrali témata a průběh školení. Před jeho konáním jsme zaslali vzorové dokumenty, se kterými v týmu pravidelně pracujeme. Školení probíhalo nad naše očekávání. P. Pechač uměl i na základě naší zpětné vazby přesně určit, které funkcionality v Excelu pro nás budou nejvíce přínosné. Přestože účastníci měli v rámci znalostí Excelu různou úroveň, tak pro každého bylo velmi přínosné. Množství kolegů se na závěr ptalo, kdy se dohodneme na dalším pokračování. Určitě při dalším vzdělávání v MS Excel budeme rádi i nadále spolupracovat s p. Pechačem především kvůli jeho individuálnímu přístupu a rozsáhlým podloženým zkušenostem.

Ján Oravčok

Školení bylo výborné, reflektovalo potřeby všech účastníků. Děkuji.

Markéta Brychtová
Sales Manager
marketa.lesakova@novartis.com 724 071 307