Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 79 doporučení

S Robertem je radost spolupracovat. Už jsme se setkali na projektech pro více klientů a vždy k maximální spokojenosti. Má neuvěřitelnou trpělivost při stovkách předělávek šablon a korektur a jakékoli záseky na straně klienta přechází s grácií sobě vlastní. Mohu ho také velmi doporučit, co se týče školení MS Office. Vše vysvětloval precizně a přesně v takovém tempu, jaké bylo třeba. Na všechny otázky znal odpovědi a byl nápomocen všem zaměstnancům klienta, pokud si s něčím nevěděli rady.

Vendula Dittrichová
RSJ, LapCom, EMUN
rsj.cz

V rámci rozvoje zaměstnanců, který ve Skupině ČEZ zajišťujeme, je kapitola rozpočtu významným bodem. Práce s velkoobjemovými soubory je v Excelu velmi riziková, proto využíváme služeb profesionála. Nejen, že umí požadované úkoly vyřešit, ale také nás učí, jak můžeme sami úskalí Excelu zvládnout. Pracuji s Excelem řadu let, a musím říct, že Robert Pechač ZÁSADNÍM způsobem ovlivnil to, jak v Excelu přemýšlím a jak jej využívám. Komunikace s ním je efektivní, umí se zaměřit na daný problém z vašeho pohledu, dává konkrétní návrhy šité na míru, je ochoten pomoci i v nestandardní krizové situaci, kterou potřebujete akutně vyřešit, a tak pro mě je to skutečný „přítel na telefonu.“ Děkuji!

Ing. Lucie Farníková
HR expert, ČEZ, a.s.
www.cez.cz

Hledal jsem na stránkách Na volné noze šikovného programátora na VBA a narazil jsem na pana Pechače. Na úvodní poptávku mi odpověděl ještě ten samý den. Hned mi sdělil své časové možnosti a už jsme navazovali spolupráci. V průběhu zakázky pan Pechač reagoval téměř okamžitě. Úpravy VBA reportu provedl přesně v té podobě, v jaké jsem si to představoval. Navíc reagoval velmi rychle (v řádu desítek minut) na problém, který se vyskytl kvůli změně databáze v datech od dodavatele. Spolupráci s panem Pechačem si velmi chválím a věřím, že naše spolupráce bude probíhat dlouhodobě.

Jiří Novotný
CFO Frank Bold Advokáti, s.r.o.
frankbold.org

S panem Pechačem máme velmi pozitivní zkušenosti. V rámci naší spolupráce jsme se věnovali propojení dvou systémů, které mezi sebou nekomunikují pomocí MS Accessu. Rychlost, kvalita práce a neskutečná flexibilita se přizpůsobit měnícímu zadání je něco, co je v dnešní turbulentní době velmi žádoucí a pan Pechač vše bezproblémově zvládl. Samozřejmostí bylo i školení věnované obsluze samotného softwaru a podpora po doručení finálního řešení.

Juraj Magál
Hilti Czech Republic
www.hilti.cz

Pan Robert Pechač provedl na základě výběrového řízení revizi naprogramování Produktového katalogu v MS Access pro služby Profinet v naší společnosti T-Mobile CZ, a.s. Jeho dodávka splnila naše požadavky, termíny i kvalitu. Při spolupráci projevil pan Pechač svou výbornou znalost MS Office, schopnost porozumět našim požadavkům i empatii při jednáních. Doporučuji jej pro obdobné zakázky nebo návazná školení.

Ing. Aleš Pajgrt, MBA
IT Project Manager, T-Mobile CZ, a.s.
www.t-mobile.cz

Pan Pechač je veliký profesionál. Je s ním výborná spolupráce a vždy se snaží vyhovět všem vašim požadavkům. Mohu jen doporučit.

Lucie Kubátová
Komerční banka, a.s.
www.kb.cz

Pan Pechač pro nás školil obchodní zástupce, kteří procházeli migrací z MS Office 2003 na MS Office 2010. Komunikace s panem Pechačem byla na výborné úrovni a ve všech požadavcích nám vyšel maximálně vstříc. Samotné školení bylo výborně zpracované a profesionálně odprezentované. Určitě doporučuji.

František Kojzar
Bramac střešní systémy, spol. s r.o.
www.bramac.cz

Spolupráci s pane Pechačem mohu jen doporučit, rychlé jednání a změny obratem nebyly v průběhu naší spolupráce problémem.

Štěpán Vrána
Siemens
www.siemens.cz

S panem Robertem Pechačem jsem spolupracoval na tvorbě databáze cen v Accessu. Naše firma má 39 divizí a zhruba 350.000 aktivních cen v 68 excelových cenících. Robert pro nás vytvořil vyhledávací a třídící databázi, která umožňuje jednak velice rychlé a jednoduché vyhledávání, ale třeba i export výběru a velice pružnou a komfortní práci s obsahem databáze pro mě jako administrátora. Od prvního návrhu po testování a připomínkování včetně následného rozšíření databázových funkcí probíhala naše spolupráce ve výborné atmosféře a velice oceňuji ochotu a flexibilitu přizpůsobovat se našim požadavkům i mým časovým možnostem. Roberovi patří mé velké díky a mohu ho jen doporučit.

Michal Milde
Strategic Pricing Coordinator, Parker Hannifin CZ&SK
www.parker.com

Pana Pechače jsme oslovili s požadavkem na vytvoření MS Excel aplikace pro zpracování obsáhlých tabulek se softwarovou inventurou. Profesionálně zpracovanou nabídku jsme dostali jen několik hodin po zadání. Výsledné řešení bylo přesně dle schváleného zadání a reakce na dodatečné úpravy vstřícné a rychlé.

Ing. Vladimír Škván
IT specialista, Bayer
www.bayer.com