Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Pechač > Doporučení

Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)

Zobrazuji č. 110 z celkem 73 doporučení prezentace Robert Pechač:
Pan Robert Pechač provedl na základě výběrového řízení revizi naprogramování Produktového katalogu v MS Access pro služby Profinet v naší společnosti T-Mobile CZ, a.s. Jeho dodávka splnila naše požadavky, termíny i kvalitu. Při spolupráci projevil pan Pechač svou výbornou znalost MS Office, schopnost porozumět našim požadavkům i empatii při jednáních. Doporučuji jej pro obdobné zakázky nebo návazná školení.

Ing. Aleš Pajgrt, MBA

IT Project Manager, T-Mobile CZ, a.s.
Pana Pechače využíváme převážně pro vývoj našeho CRM systému postaveného na databázi v SQL a uživatelském rozhraní přes Microsoft Access. Zároveň nám poskytuje školení aplikací Microsoft Office. Velmi oceňujeme jeho mimořádnou flexibilitu a proaktivitu v řešení všech úkolů. Rychlost jeho reakcí je bezkonkurenčně nejvyšší ze všech dodavatelů, se kterými spolupracujeme. Nejenže zadání řeší rychle, ale zároveň i pečlivě, profesionálně a prakticky bez chyb. Velmi často také přichází s řešeními, jak zadanou činnost ještě vylepšit, propojit s ostatními částmi systému nebo ji připravit jako univerzální pro další použití. Díky spolupráci s ním se nám tak podařilo vytvořit systém, který plně vyhovuje našim potřebám a je oceňován i v mezinárodní centrále naší společnosti. Před školením vždy zjišťuje potřeby a úroveň účastníků, aby ho připravil přesně na míru jejich potřebám. Účastníci si velmi chválí srozumitelnost jeho výkladu, individuální přístup a řadu tipů a triků, které často předává jako přidanou hodnotu.

Vladimír Šustr

Marketing Manager
www.syngenta.cz ~ vladimir.sustr@syngenta.com ~ 724 978 759
Pan Pechač pro naši firmu vyvinul databázový systém pro evidenci a analýzu cen a úhrad, a také prováděl školení. S výsledky jeho práce, s její kvalitou a flexibilitou pana Pechače jsme byli více než spokojeni. Mohu jej s důvěrou doporučit.

Ing. Petr Kutscherauer

Pricing Manager
www.novartis.com ~ petr.kutscherauer@novartis.com ~ 225 775 146
Pan Pechač pro naši firmu zpracovává relativně komplikované ceníky v Excelu. Sám přichází s případnými drobnými zlepšeními (asi by přišel i s většími, ale respektuje zadání :-) Nejasnosti v zadání pečlivě konzultuje. Pro nás je důležitá jeho rychlost a zodpovědnost, protože ceník musí na 100 % sedět, chyby by měly vážné dopady.

Tomáš Ledvina

product manager EL&EC HARTING s.r.o.
Pan Robert Pechač provedl v naší firmě školení v naprosto vzorné kvalitě. Pro naše potřeby navíc vytvořil podpůrný software pravidelných reportů od našich dodavatelů. Pokud se vyskytne problém, je okamžitě k dispozici, a to stále velice příjemně naladěn. Spolupráce s ním je příjemná a bezproblémová, čehož si v dnešní době velice cením. Vystupuje jako profesionál a jeho práce je vždy odvedena včas a ve vzorné kvalitě. Vřele doporučuji ke spolupráci.

Hanka Rubešová

produktový manažer A care s.r.o., divize Wound Care
www.acare.cz ~ hanka.rubesova@acare.cz
Robert Pechač prováděl u nás ve firmě školení a musím konstatovat, že vše bylo v naprostém pořádku. Jednoduše řečeno, dostali jsme to, co jsme si objednali. Byli jsme s ním velice spokojeni.

Ing. Pavel Petřík

jednatel Geo Data s.r.o.
www.geodata.cz
Firmu Roberta Pechače jsme pověřili úkolem přepracovat, doplnit a zabezpečit naši databázi v Accessu, která obsahuje větší množství dat získaných z výzkumných projektů. Data je proto potřeba je ukládat do bezpečné databáze, mít možnost využívat aktualizačních i přidávacích dotazů, podle zadaných vzorců dopočítávat některé údaje apod. Jedná se o jedinečná data, proto je nutné minimalizovat chyby, jako např. přepisy nebo duplikace. Robert Pechač vždy dokázal rychle reagovat a korigovat naše nápady a podněty, zapracovat je do databáze, případně přicházet se svými nápady. Komunikace probíhala podle potřeby telefonicky, emailem i osobním kontaktem. Pan Pechač nám na naše přání uspořádal školení, při kterém nás seznámil s možnostmi práce s databází. V kontaktu jsme i nadále, protože naše práce neustále přináší nové možnosti využití uložených dat, je potřeba ukládat nová data tak, jak to vyžadují právě probíhající projekty. Ceny za provedené práce jsou přiměřené. Firmu Roberta Pechače mohu na základě vlastních zkušeností doporučit.

RNDr. Markéta Vaňková, Ph.D.

vědecká pracovnice v Endokrinologickém ústavu v Praze
www.endo.cz ~ mvankova@endo.cz ~ 224 905 301
Doporučuji. Kromě technických předností bych dodal: korektní a časově spolehlivý.

Jan Morávek

vedoucí prodeje vrtacího nářadí Atlas Copco s.r.o., divize stavební a důlní stroje
724 284 570
Velmi pozitivně hodnotíme profesionální a korektní přístup pana Pechače. Konkrétně jsme společně řešili programování maker za účelem sledování a práce s pohledávkami a závazky pro našeho klienta. Pan Pechač nám vždy dodal přizpůsobený a dotažený produkt v kratším než smluveném termínu! Náš úspěch a finální řešení naší zakázky stálo na něm a díky tomu jsme obstáli. Naše požadavky na změny či úpravy v průběhu nebo po předání díla vždy zapracoval velmi rychle obratem. V případě, že potřebujete šikovného profesionála, který věci řeší rychle, s vysokou kvalitou a skutečným prozákaznickým přístupem, tak neváhejte a obraťte se na pana Pechače z Office4you. Doporučuji.

Tomáš Mácha

parnter, financial & business consultant | Reventon.cz
www.reventon.cz
Pana Pechače jsme oslovili s požadavkem na vytvoření MS Excel aplikace pro zpracování obsáhlých tabulek se softwarovou inventurou. Profesionálně zpracovanou nabídku jsme dostali jen několik hodin po zadání. Výsledné řešení bylo přesně dle schváleného zadání a reakce na dodatečné úpravy vstřícné a rychlé.

Ing. Vladimír Škván

IT specialista
vladimir.skvan@bayer.com ~ 605 205 695
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS