Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 75 doporučení

S panem Pechačem spolupracuji prvním rokem a rozhodně jeho služby programátora budu i nadále využívat. Jeho práce je vždy důsledná. Naše požadavky plní v krátkém časovém termínu. Každopádně mohu pana Pechače jen a jen doporučit. Jiná, než kladná vyjádření, k němu mít nemohu.

Dagmar Bednářová
jednatelka společnosti DB Inkaso cz s.r.o.
www.inkasni-kancelar.cz info@inkasni-kancelar.cz 731 520 109

Robert pro nás vypracoval mnoho formulářů a procedur v MS Access. Má MS Access v malíčku, je rychlý a kód píše jako blesk. Lze se s ním dobře dopracovat k výsledku i když zrovna nemáte zadání úkolu zpracované formou mnohostránkového písemné zadání.

Marek SMýkal
Farma Polabí s.r.o.
774 582 370

Pan Pechač obratem reagoval na náš požadavek ohledně zpracování Kontrolního hlášení DPH. Související dotazy a problémy profesionálně zodpověděl a vyřešil. Požadovanou nadstavbu z naší strany zpracoval velmi rychle a dobře. Určitě se na něho obrátíme i v budoucnosti. Doporučuji.

Ing. Hana Pergerová
Head of office ve společnosti ISCAR ČR s.r.o.
www.iscar.cz pergerova@iscar.cz

Robert Pechač vytvářel pro našeho klienta šablonu ve Wordu na zakázku. Spolupráce byla po celou dobu bezproblémová a maximálně profesionální. Pokud bych měl něco vyzvednout, tak to byl zodpovědný a inovativní přístup. S klidným srdcem bych ho doporučil i jiným klientům a osobně se těším na případnou další spolupráci.

Filip Matys
Account Manager v Ewing PR
http://www.ewingpr.cz/cs?lng=cz matys@ewingpr.cz

S panem Pechačem mám tu nejlepší zkušenost. Přesně splnil mé zadání a vytvořením Makra pro MS Excel mi ušetřil spoustu hodin práce denně, kterou za mě právě vytvořené Makro samo udělá. Mohu vřele doporučit.

Jan Slavík
Warehouse Coordinator
www.backbone.cz jan.slavik@backbone.cz 732 670 218

Skvělá spolupráce online, vynikající office znalosti i programování, rozhodně doporučuji!

Filip S.
123shop

Pana Pechače mohu vřele doporučit. Připravoval pro nás tabulku, která generovala personalizované slevové vouchery na základě databáze klientů. S výsledkem práce jsme byli maximálně spokojeni. Především oceňuji jeho flexibilitu a kvalitu odevzdané práce.

Lukáš Brabač
jednatel FPS Repro, spol. s r.o.
www.fpsrepro.cz

Pan Robert Pechač pro nás připravil školení na Excel. Všichni účastníci byli spokojení - viz. vybrané komentáře od zaměstnanců níže: 1) „Pro mě to bylo přínosné, protože jsem si oprášil některé zapomenuté funkce a spoustu nových užitečných a snad i použitelných jsem se naučil. Líbilo se mi, že to bylo zaměřené opravdu na práci s údaji, filtrování, výběry a podobně – na to, co člověk asi nejvíc potřebuje – dostane ranec dat a z toho si musí svoje vydolovat.“ 2) „Bylo to naprosto super. Pan Pechač byl opravdu zkušený, věděl, co využijeme, uměl to velmi dobře prodat. Dlouho jsem neabsolvovala něco tak velmi užitečného a navíc velmi dobře podaného.“ 3) „Byl to nejlepší trénink na PC programy, jaký jsem kdy měla. Lektor byl velmi dobře připravený. Procházel s námi funkce, které se nám hodí každodenně, a o kterých jsme většinou neměli tušení. Dal nám dost času si postupy zafixovat a ověřit, že vše dobře chápeme. Výsledkem tréninku je, že se zkrátí doba plnění některých úkolů, protože budeme lépe zvládat každodenní operace s použitím Excel vychytávek. A hlavně naše výstupy práce budou na první pohled vypadat také profesionálněji :) “

Mgr. Lucie Pelíšek
Manager, Clinical Operations
www.chiltern.com 234 708 911

Pro naši společnost tento lektor již opakovaně poskytoval velmi pěkné a odborně dostačující školení v MS Excel, které vždy předčilo naše očekávání a účel, a to jak po stránce odborné, tak i svým rozsahem i samotnou prezentací lektora.

Roman Zajíček
Pražská plynárenská, a.s.
www.ppas.cz roman.zajicek@ppas.cz

Spolupráce s Robertem byla na vynikající úrovni. V krátkém čase naprogramoval veškeré požadované funkce. Rovněž servisní podpora velmi rychlá a profesionální. Těším se na další spolupráci.

Ing. Roman Šianský
RSI SOFT s.r.o.
www.rsi-soft.cz rsi@rsi-soft.cz 606 762 933