Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 79 doporučení

Pan Pechač je naprostý profesionál, zajišťuje pro nás firemní školení MS Office a individuální konzultace na míru. Spolupráce s pane Pechačem je pro nás velkým přínosem. Doporučujeme!

Miroslava Frydrychová
HR Manager, Klepierre Czech Republic
www.klepierre.com

Pan Pechač pro nás připravil školení VBA a velmi rád ho doporučuji dále. Navržený formát školení (4krát půl den) se skvěle osvědčil. Školení vhodně kombinovalo teorii s praxí, obdržené materiály včetně příkladů profesionálně připravené a v budoucnosti využitelné, veškeré dotazy byly zodpovězeny, dále se postupovalo po pochopení látky všemi zúčastněnými. Komunikace s panem Pechačem příjemná. V oblasti školení či konzultací stran Excelu/VBA vím na koho se v budoucnu obrátit.

Jan Martínek
Controlling Manager v Equa Bank, a.s.
www.equabank.cz

Pro API – Akademii produktivity a inovací, s.r.o. pan Pechač realizoval školení na MS Word, Excel a Powerpoint pro začátečníky. Toto školení splnilo naše očekávání – doporučujeme.

Mgr. Jana Bejčková
manažerka publikačních činností ve společnosti API – Akademie produktivity a inovací, s.r.o.

Pan Pechač pro naši společnost vytvořil komplexní projekt v MS Access. Spolupráce z jeho strany je vždy velmi profesionální, flexibilní a korektní. S jeho prací jsme dlouhodobě spokojeni a v současné době připravujeme další projekty, které pro nás bude zpracovávat.

Lukáš Koubek
Novartis, Pricing manager

Pan Pechač do 24 hod konečně vyřešil to, na čem neuspěli dva předchozí specialisté. Krása problému spočívala v tom, že jeho zadání bylo triviální (jako Fermatova věta), řešení až tak ne. (Důkaz Fermatovy věty ale je přece jen komplikovanější… :-))

RNDr. Tomáš Chudoba, CSc.
DEA
www.dea.cz

V naší firmě mají školení Roberta Pechače pro produkty MS Office velice pozitivní ohlas. Robert Pechač problematice rozumí, vysvětluje srozumitelně a pochopitelně. Všichni posluchači jsou maximálně spokojeni s tempem a především přínosem do praxe. Jednoduše perfektní spolupráce!

Barbora Korbelářová
HR Specialist, XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.

U Roberta Pechače jsem zadala tvorbu šablon pro Microsoft Word a Excel. Byl ochotný, spolehlivý a pracoval velmi rychle. Mohu jen doporučit!

Kateřina Šlaufová
www.dynamodesign.cz

Pan Robert Pechač školil v naší společnosti zaměstnance oddělení controllingu a účetnictví na efektivní analýzu dat, tedy velmi pokročilé metody a funkce programu MS Excel. Školení vedl lektor dle námi předem zadané osnovy a zároveň byl schopen velmi flexibilně reagovat na potřeby a dotazy účastníků. Lektora hodnotili účastníci jako velkého profesionála s rozsáhlými znalostmi v oboru, přičemž znalosti různých programů dokáže prakticky propojovat. Školení pana Pechače bylo vynikající jak po stránce odborné, tak lektorské. Jeho projev je sympatický a velmi přirozený. Dle účastníků bylo školení super, naučili se opravdu, co potřebovali a navíc obdrželi od lektora kontakt pro případné další dotazy. Spolupráci s panem Robertem Pechačem můžeme s důvěrou doporučit.

Anděla Jansová
specialista vzdělávání a rozvoje (Pražská plynárenská, a. s.)
www.ppas.cz andela.jansova@ppas.cz 267 175 158

Pokud hledáte školení na nějakou část MS Office a rádi byste si nechali ušít školení na míru, vřele Vám doporučuji pana Roberta Pechače. Mohu zde jen potvrdit slova ostatních doporučení. Pan Pechač má školení vždy dobře připravená, podklady jsou výstižné, srozumitelné a praktické. Jeho způsob výuky je názorný a přiměřený účastníkům. Opravdu hluboké znalosti v oboru jsou poznat, pan Pechač v případě potřeby předvede propojení různých programů. Dotazům z praxe věnuje pan Pechač dostatečný prostor a s ochotou pomáhá řešit problémy účastníků. Velmi oceňuji flexibilitu a profesionální úroveň pana Pechače. Opravdu se těším, že bude naše spolupráce dále pokračovat.

Ing. Ludmila Koubová
Robert Bosch spol. s r. o.
http://www.bosch.cz/cb

Velice profesionální trenér, trpělivý k širokému spektru účastníků. Skvělá spolupráce i na dodavatelské úrovni.

Nina Čevorová
HR Business Partner, Generali PPF Holding
www.ppf.eu