Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Pechač > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)

Zobrazuji č. 3140 z celkem 75 doporučení prezentace Robert Pechač:
Práci pana Pechače doporučuji, a to zejména z důvodu flexibility, spolehlivosti, rychlých reakcí v e-mailové komunikaci a příjemného jednání. S jeho prací (dodání maker do formulářů ve Wordu) jsem spokojena.

Mgr. Markéta Rausová

T-Mobile
U Roberta Pechače jsem zadala tvorbu šablon pro Microsoft Word a Excel. Byl ochotný, spolehlivý a pracoval velmi rychle. Mohu jen doporučit!

Kateřina Šlaufová

www.dynamodesign.cz
V rámci rozvoje zaměstnanců, který ve Skupině ČEZ zajišťujeme, je kapitola rozpočtu významným bodem. Práce s velkoobjemovými soubory je v Excelu velmi riziková, proto využíváme služeb profesionála. Nejen, že umí požadované úkoly vyřešit, ale také nás učí, jak můžeme sami úskalí Excelu zvládnout. Pracuji s Excelem řadu let, a musím říct, že Robert Pechač ZÁSADNÍM způsobem ovlivnil to, jak v Excelu přemýšlím a jak jej využívám. Komunikace s ním je efektivní, umí se zaměřit na daný problém z vašeho pohledu, dává konkrétní návrhy šité na míru, je ochoten pomoci i v nestandardní krizové situaci, kterou potřebujete akutně vyřešit, a tak pro mě je to skutečný „přítel na telefonu.“ Děkuji!

Ing. Lucie Farníková

HR expert
www.cez.cz ~ lucie.farnikova@cez.cz ~ 606 733 673
Pan Robert Pechač školil v naší společnosti zaměstnance oddělení controllingu a účetnictví na efektivní analýzu dat, tedy velmi pokročilé metody a funkce programu MS Excel. Školení vedl lektor dle námi předem zadané osnovy a zároveň byl schopen velmi flexibilně reagovat na potřeby a dotazy účastníků. Lektora hodnotili účastníci jako velkého profesionála s rozsáhlými znalostmi v oboru, přičemž znalosti různých programů dokáže prakticky propojovat. Školení pana Pechače bylo vynikající jak po stránce odborné, tak lektorské. Jeho projev je sympatický a velmi přirozený. Dle účastníků bylo školení super, naučili se opravdu, co potřebovali a navíc obdrželi od lektora kontakt pro případné další dotazy. Spolupráci s panem Robertem Pechačem můžeme s důvěrou doporučit.

Anděla Jansová

specialista vzdělávání a rozvoje (Pražská plynárenská, a. s.)
www.ppas.cz ~ andela.jansova@ppas.cz ~ 267 175 158
Pokud hledáte školení na nějakou část MS Office a rádi byste si nechali ušít školení na míru, vřele Vám doporučuji pana Roberta Pechače. Mohu zde jen potvrdit slova ostatních doporučení. Pan Pechač má školení vždy dobře připravená, podklady jsou výstižné, srozumitelné a praktické. Jeho způsob výuky je názorný a přiměřený účastníkům. Opravdu hluboké znalosti v oboru jsou poznat, pan Pechač v případě potřeby předvede propojení různých programů. Dotazům z praxe věnuje pan Pechač dostatečný prostor a s ochotou pomáhá řešit problémy účastníků. Velmi oceňuji flexibilitu a profesionální úroveň pana Pechače. Opravdu se těším, že bude naše spolupráce dále pokračovat.

Ing. Ludmila Koubová

Robert Bosch spol. s r. o.
http://www.bosch.cz/cb
Velice profesionální trenér, trpělivý k širokému spektru účastníků. Skvělá spolupráce i na dodavatelské úrovni.

Nina Čevorová

HR Business Partner
Pan Pechač zhotovil doplňující a kontrolní makro do evidence dárkových poukázek v Excelu. Po našem zadání jsme návrh makra obdrželi následující pracovní den a po dalším odladění našeho „nedokonalého zadání“ jsme spustili tento doplněk do 48 hodin od prvního kontaktu. Přístup, komunikace, odbornost a vstřícnost – vše na profesionální úrovní.

R. Sedliský

HUDYsport a.s.
Profesionální přístup, rychlé jednání i zpracování úlohy (makro VB) dle zadání. Naprostá spokojenost.

Alexandr Michaljanič

správa sítí
www.samidata.cz
Pana Roberta Pechače jsme oslovili s poptávkou vytvoření nestandardního účetního programu na míru, který by obsahoval vše, co jako firma zabývající se celní deklarací potřebujeme. Pan Pechač zcela vyhověl našim požadavkům, vždy rychle a ochotně. Oceňujeme jeho profesionální přístup a s jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Spolupráci s ním můžeme jen doporučit.

Ladislav Žáček

www.zacek.info
Měl jsem tu čest se účastnit školení MS Excel pro pokročilé a mohu pana Pechače jen doporučit. Školení mělo spád i pro nejsilnější účastníky a zároveň dokázal pomoct slabším bez omezování ostatních. Velmi názorně vysvětloval veškeré funkce a poradil si i s náročnými dotazy za hranicí kurzu. Zároveň velmi kladně hodnotím poskytnuté materiály přímo od pana Pechače, které poskytl všem návštěvníkům kurzu. Nejenom skvěle připravené cvičné tabulky, ale především studijní materiál ke kurzu, který bude nadále sloužit všem účastníkům jako studnice informací v případě potíží. Dovolte mi vám pana Pechače doporučit jako skvělého lektora MS Excelu.

Michal P.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS