Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 79 doporučení

Pan Robert Pechač pro nás připravil školení na Excel. Všichni účastníci byli spokojení - viz. vybrané komentáře od zaměstnanců níže: 1) „Pro mě to bylo přínosné, protože jsem si oprášil některé zapomenuté funkce a spoustu nových užitečných a snad i použitelných jsem se naučil. Líbilo se mi, že to bylo zaměřené opravdu na práci s údaji, filtrování, výběry a podobně – na to, co člověk asi nejvíc potřebuje – dostane ranec dat a z toho si musí svoje vydolovat.“ 2) „Bylo to naprosto super. Pan Pechač byl opravdu zkušený, věděl, co využijeme, uměl to velmi dobře prodat. Dlouho jsem neabsolvovala něco tak velmi užitečného a navíc velmi dobře podaného.“ 3) „Byl to nejlepší trénink na PC programy, jaký jsem kdy měla. Lektor byl velmi dobře připravený. Procházel s námi funkce, které se nám hodí každodenně, a o kterých jsme většinou neměli tušení. Dal nám dost času si postupy zafixovat a ověřit, že vše dobře chápeme. Výsledkem tréninku je, že se zkrátí doba plnění některých úkolů, protože budeme lépe zvládat každodenní operace s použitím Excel vychytávek. A hlavně naše výstupy práce budou na první pohled vypadat také profesionálněji :) “

Mgr. Lucie Pelíšek
Manager, Clinical Operations
www.chiltern.com 234 708 911

Pro naši společnost tento lektor již opakovaně poskytoval velmi pěkné a odborně dostačující školení v MS Excel, které vždy předčilo naše očekávání a účel, a to jak po stránce odborné, tak i svým rozsahem i samotnou prezentací lektora.

Roman Zajíček
Pražská plynárenská, a.s.
www.ppas.cz

Spolupráce s Robertem byla na vynikající úrovni. V krátkém čase naprogramoval veškeré požadované funkce. Rovněž servisní podpora velmi rychlá a profesionální. Těším se na další spolupráci.

Ing. Roman Šianský
RSI SOFT s.r.o.
www.rsi-soft.cz

Měla jsem možnost poznat Roberta jako lektora (školení VBA) i jako programátora (databáze). V obou případech se jedná o odborníka ve svém oboru, velice ochotného a trpělivého člověka. Snaží se vyjít, pokud možno, ve všem vstříc a vždy hledá různé alternativy řešení. Mohu ho jedině doporučit a určitě se na něj budu obracet i v budoucnu.

Sylvia Kureková
Roche Czech Republic
www.roche.com

Pan Pechač nám programoval makra do Wordu na kvalitativní analýzu dokumentů. Spolupráce byla perfektní a předčila naše očekávání.

Miroslav Nešvara
ICT vedoucí ve firmě PRESTO – překladatelské centrum
www.presto.cz

Pan Pechač školil v naší firmě balíček Microsoft Office – především tedy Excel. Se školením jsem byla velmi spokojená, jeho znalosti o daných softwarech jsou bez pochyby na úrovni experta. Školení bylo příjemné a pan Pechač pružně reagoval i na naše podněty a otázky. Velmi kladně hodnotím především způsob výuky. Vše bylo srozumitelně a citlivě vysvětleno, laik tedy neměl pocit, že by v látce „plaval“.

Eva Hátašová
eva.hatasova@external.fcagroup.com 736 500 103

Spolupráce s panem Pechačem byla přesně taková jak si představuji řešení aktuálního problému. V rámci krátkého horizontu jsem potřeboval kumulovat data z více zdrojů do jednoho prostředí XLS. Pro celé pochopení a realizaci nám stačil jeden email a telefon. Následně jsem dostal hotové dílo, které bylo přesně dle domluvy. Rád bych ocenil flexibilní přístup a hlavně pochopení požadavků! Budu-li mít v budoucnu další požadavky na prostředí MS Office, vím kam se obrátit. Děkuji ještě jednou.

Petr Dvořák
petr@netfotbal.cz

Robert Pechač pro nás přepracoval naši interní databázi v MS Access, která po letech svépomocných úprav a vylepšování přestávala plnit svůj základní účel. V panu Pechačovi jsem našel pro naši malou firmu ideálního partnera, domluva s ním byla vždy dokonale přímočará a rychlá. Věřím, že to nebyla poslední výzva, kterou nám pomohl překonat.

Michal Zeman

Pana Pechače mohu jen doporučit, pomohl mi zavést automatické generování dokumentů. Se spoluprací jsem byla pokaždé spokojená, zadanou zakázku vždy vytvořil na výbornou, případně následně ochotně poradil nebo doladil k dokonalému používání. Jsem ráda, že jsem nalezla odborníka, který mi dokáže pomoct a ušetřit tak spousty času.

Lucie Vondrysková
asistentka backoffice společnosti

Oceňuji výbornou spolupráci s panem Robertem Pechačem, velmi rychlou orientaci v problematice a kvalitní zpracování zakázky. Konkrétně jsme řešili pro naši firmu vývoj obchodně ekonomické databáze v MS Access. Na pana Pechače se budeme s důvěrou obracet i v budoucnosti.

Ing. Milan Pospíšil