Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Pechač > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)

Zobrazuji č. 5160 z celkem 73 doporučení prezentace Robert Pechač:
Měla jsem možnost poznat Roberta jako lektora (školení VBA) i jako programátora (databáze). V obou případech se jedná o odborníka ve svém oboru, velice ochotného a trpělivého člověka. Snaží se vyjít, pokud možno, ve všem vstříc a vždy hledá různé alternativy řešení. Mohu ho jedině doporučit a určitě se na něj budu obracet i v budoucnu.

Sylvia Kureková

Na základě vlastní dlouhodobé osobní zkušenosti mohu Roberta Pechače jednoznačně doporučit. Spolupracovali jsme spolu na vytvoření cenové databáze pro mého předchozího zaměstnavatele. Flexibilita, smysluplnost řešení, jednoduchost a účelnost předčila moje očekávání. Spolupráce probíhala v modelu, že na první iniciační schůzce jsme nastínili, co bychom rádi měli a jaké očekáváme výstupy, a pak už jen ladili jednotlivé úpravy, doplnění a funkčnost. Vstřícnost a orientace na potřeby zákazníka bych hodnotil známkou jedna, pokud použiji hodnocení 1 nejlepší, 5 nejhorší. Podle stejného modelu jsme ve 2017 zahájili i spolupráci při přípravě tendrové databáze, včetně monitorace centrální adresy a evidování VZ. Spolupráce probíhá na jedničku.

Marek Smrž

Hospital KAM Lead
marek.smrz@roche.com
Ve spolupráci s p. Pechačem jsme připravili a uvedli do provozu informační systém pro správu a řízení interních obchodních činností. SW vybavení, které bylo realizováno, významně zjednodušilo interní činnosti, umožnilo efektivní správu dokumentace, zrychlilo činnost obchodního manažera o 20 %, zlepšilo kontrolní činnosti a odstranilo duplicitní činnosti. Vlastní vývoj SW proběhl velmi rychle díky rychlé implementaci požadovaných změn a zlepšení. Oceňuji především rychlou reakci na požadavky změn a vylepšení, schopnost vyřešit i obtížně realizovatelnou funkcionalitu, poměr cena/výkon SW. Na základě zkušeností budeme dále spolupracovat s p. Pechačem na dalším rozvoji systému.

Ing. Jan Utinek

produktový manažer
www.krofian.cz ~ jan.utinek@krofian.cz ~ 725 880 348
Pan Pechač nám programoval makra do Wordu na kvalitativní analýzu dokumentů. Spolupráce byla perfektní a předčila naše očekávání.

Miroslav Nešvara

ICT vedoucí ve firmě PRESTO – překladatelské centrum
www.presto.cz
Pan Pechač školil v naší firmě balíček Microsoft Office – především tedy Excel. Se školením jsem byla velmi spokojená, jeho znalosti o daných softwarech jsou bez pochyby na úrovni experta. Školení bylo příjemné a pan Pechač pružně reagoval i na naše podněty a otázky. Velmi kladně hodnotím především způsob výuky. Vše bylo srozumitelně a citlivě vysvětleno, laik tedy neměl pocit, že by v látce „plaval“.

Eva Hátašová

eva.hatasova@external.fcagroup.com ~ 736 500 103
Spolupráce s panem Pechačem byla přesně taková jak si představuji řešení aktuálního problému. V rámci krátkého horizontu jsem potřeboval kumulovat data z více zdrojů do jednoho prostředí XLS. Pro celé pochopení a realizaci nám stačil jeden email a telefon. Následně jsem dostal hotové dílo, které bylo přesně dle domluvy. Rád bych ocenil flexibilní přístup a hlavně pochopení požadavků! Budu-li mít v budoucnu další požadavky na prostředí MS Office, vím kam se obrátit. Děkuji ještě jednou.

Petr Dvořák

petr@netfotbal.cz
Pan Pechač pro nás připravil školení VBA a velmi rád ho doporučuji dále. Navržený formát školení (4krát půl den) se skvěle osvědčil. Školení vhodně kombinovalo teorii s praxí, obdržené materiály včetně příkladů profesionálně připravené a v budoucnosti využitelné, veškeré dotazy byly zodpovězeny, dále se postupovalo po pochopení látky všemi zúčastněnými. Komunikace s panem Pechačem příjemná. V oblasti školení či konzultací stran Excelu/VBA vím na koho se v budoucnu obrátit.

Jan Martínek

Controlling Manager v Equa Bank, a.s.
www.equabank.cz
Robert Pechač pro nás přepracoval naši interní databázi v MS Access, která po letech svépomocných úprav a vylepšování přestávala plnit svůj základní účel. V panu Pechačovi jsem našel pro naši malou firmu ideálního partnera, domluva s ním byla vždy dokonale přímočará a rychlá. Věřím, že to nebyla poslední výzva, kterou nám pomohl překonat.

Michal Zeman

Pana Pechače mohu jen doporučit, pomohl mi zavést automatické generování dokumentů. Se spoluprací jsem byla pokaždé spokojená, zadanou zakázku vždy vytvořil na výbornou, případně následně ochotně poradil nebo doladil k dokonalému používání. Jsem ráda, že jsem nalezla odborníka, který mi dokáže pomoct a ušetřit tak spousty času.

Lucie Vondrysková

asistentka backoffice společnosti
Oceňuji výbornou spolupráci s panem Robertem Pechačem, velmi rychlou orientaci v problematice a kvalitní zpracování zakázky. Konkrétně jsme řešili pro naši firmu vývoj obchodně ekonomické databáze v MS Access. Na pana Pechače se budeme s důvěrou obracet i v budoucnosti.

Ing. Milan Pospíšil

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS