Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Pechač > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Microsoft Office

Zobrazuji č. 5157 z celkem 57 doporučení prezentace Robert Pechač:
Měla jsem možnost poznat Roberta jako lektora (školení VBA) i jako programátora (databáze). V obou případech se jedná o odborníka ve svém oboru, velice ochotného a trpělivého člověka. Snaží se vyjít, pokud možno, ve všem vstříc a vždy hledá různé alternativy řešení. Mohu ho jedině doporučit a určitě se na něj budu obracet i v budoucnu.

Sylvia Kureková

Na základě vlastní dlouhodobé osobní zkušenosti mohu Roberta Pechače jednoznačně doporučit. Spolupracovali jsme spolu na vytvoření cenové databáze pro mého předchozího zaměstnavatele. Flexibilita, smysluplnost řešení, jednoduchost a účelnost předčila moje očekávání. Spolupráce probíhala v modelu, že na první iniciační schůzce jsme nastínili, co bychom rádi měli a jaké očekáváme výstupy, a pak už jen ladili jednotlivé úpravy, doplnění a funkčnost. Vstřícnost a orientace na potřeby zákazníka bych hodnotil známkou jedna, pokud použiji hodnocení 1 nejlepší, 5 nejhorší. Podle stejného modelu jsme ve 2017 zahájili i spolupráci při přípravě tendrové databáze, včetně monitorace centrální adresy a evidování VZ. Spolupráce probíhá na jedničku.

Marek Smrž

Hospital KAM Lead
marek.smrz@roche.com
Ve spolupráci s p. Pechačem jsme připravili a uvedli do provozu informační systém pro správu a řízení interních obchodních činností. SW vybavení, které bylo realizováno, významně zjednodušilo interní činnosti, umožnilo efektivní správu dokumentace, zrychlilo činnost obchodního manažera o 20 %, zlepšilo kontrolní činnosti a odstranilo duplicitní činnosti. Vlastní vývoj SW proběhl velmi rychle díky rychlé implementaci požadovaných změn a zlepšení. Oceňuji především rychlou reakci na požadavky změn a vylepšení, schopnost vyřešit i obtížně realizovatelnou funkcionalitu, poměr cena/výkon SW. Na základě zkušeností budeme dále spolupracovat s p. Pechačem na dalším rozvoji systému.

Ing. Jan Utinek

produktový manažer
www.krofian.cz ~ jan.utinek@krofian.cz ~ 725 880 348
Pan Pechač nám programoval makra do Wordu na kvalitativní analýzu dokumentů. Spolupráce byla perfektní a předčila naše očekávání.

Miroslav Nešvara

ICT vedoucí ve firmě PRESTO – překladatelské centrum
www.presto.cz
Pan Pechač školil v naší firmě balíček Microsoft Office – především tedy Excel. Se školením jsem byla velmi spokojená, jeho znalosti o daných softwarech jsou bez pochyby na úrovni experta. Školení bylo příjemné a pan Pechač pružně reagoval i na naše podněty a otázky. Velmi kladně hodnotím především způsob výuky. Vše bylo srozumitelně a citlivě vysvětleno, laik tedy neměl pocit, že by v látce „plaval“.

Eva Hátašová

eva.hatasova@external.fcagroup.com ~ 736 500 103
Spolupráce s panem Pechačem byla přesně taková jak si představuji řešení aktuálního problému. V rámci krátkého horizontu jsem potřeboval kumulovat data z více zdrojů do jednoho prostředí XLS. Pro celé pochopení a realizaci nám stačil jeden email a telefon. Následně jsem dostal hotové dílo, které bylo přesně dle domluvy. Rád bych ocenil flexibilní přístup a hlavně pochopení požadavků! Budu-li mít v budoucnu další požadavky na prostředí MS Office, vím kam se obrátit. Děkuji ještě jednou.

Petr Dvořák

petr@netfotbal.cz
Pan Pechač pro nás připravil školení VBA a velmi rád ho doporučuji dále. Navržený formát školení (4krát půl den) se skvěle osvědčil. Školení vhodně kombinovalo teorii s praxí, obdržené materiály včetně příkladů profesionálně připravené a v budoucnosti využitelné, veškeré dotazy byly zodpovězeny, dále se postupovalo po pochopení látky všemi zúčastněnými. Komunikace s panem Pechačem příjemná. V oblasti školení či konzultací stran Excelu/VBA vím na koho se v budoucnu obrátit.

Jan Martínek

Controlling Manager v Equa Bank, a.s.
www.equabank.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS