Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Pechač > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Microsoft Office

Zobrazuji č. 6165 z celkem 65 doporučení prezentace Robert Pechač:
Pana R. Pecháče doporučuji. Dělal pro naši firmu program pro vystavování kalkulací a vše proběhlo bez problému a dle dohody. Program funguje jak má a splňuje naše požadavky.

Vojtěch Kvapilik

kvapilik@rps.cz ~ 603 892 351
Pana Pechače můžeme určitě doporučit. Pracuje velmi rychle a profesionálně.

Stanislav C.

inCommputer s.r.o.
S panem Pechačem spolupracujeme již od roku 2018, kdy nám navrhl a vytvořil MS Access databázi pro naše specifické potřeby. Na spolupráci velmi oceňujeme rychlost zpracování našich požadavků, snahu hledání optimálních řešení a pečlivost. S ohledem na jeho profesionální přístup můžeme jeho služby doporučit.

Pavel Voves

Živá paměť, o.p.s.
info@zivapamet.cz ~ 224 872 750
Pana Pechače jsem oslovil na základě informace na internetu jako odborníka na Microsoft Office – konkrétně databázi Access. Mám v této databázi genealogický program. Protože je tento program ve verzi 2003, mohl jsem ho používat pouze pro čtení. Přepis dat do jiného genealogického programu vzhledem k velikosti 900 MB byl pro mne neřešitelný. Pan Pechač mi pomohl vyřešit problém s Accessem 2003 tak, že je genealogický program opět plně využitelný a současně mi při této práci vyčistil notebook od všech zbytečných a zpomalujících souborů. Je mi 82 let, takže nejsem schopen ani pochopit, v čem jeho práce technicky spočívala, ale mohu říci, že s tak vstřícným jednáním jsem se již dlouho nesetkal. Závěrem chci říci, že s prací i jednáním pana Pechače jsem spokojen na 100 %.

Josef Neužil

starobní důchodce, dříve technický pracovník
neuzil.pepa@seznam.cz ~ 602 479 812
Na p. Pechače jsem se obrátil na základě recenzí zde na portále Na volné noze. To, co pro jiné poptané byl neskutečný problém, který „nejde“, to p. Pechač bral jako zajímavou výzvu. Sám přicházel s nápady a podněty, jak by se co dalo řešit, bez čehož by celý projekt patrně vůbec nevznikl. Jsem rád, že jsem všechny své projekty v Access realizoval s ním, protože dal dohromady úžasné věci, které nejen mě dennodenně usnadňují práci. Za mě velká spokojenost.

Ing. Jan Hlavatý

projektant elektro silnoproud
www.janhlavaty.cz ~ jan.hlavaty@email.cz ~ 731 119 229
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS