Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)


Zobrazuji č. 61-70 z celkem 76 doporučení

Pana R. Pecháče doporučuji. Dělal pro naši firmu program pro vystavování kalkulací a vše proběhlo bez problému a dle dohody. Program funguje jak má a splňuje naše požadavky.

Vojtěch Kvapilik
kvapilik@rps.cz 603 892 351

S panem Pechačem spolupracujeme již od roku 2018, kdy nám navrhl a vytvořil MS Access databázi pro naše specifické potřeby. Na spolupráci velmi oceňujeme rychlost zpracování našich požadavků, snahu hledání optimálních řešení a pečlivost. S ohledem na jeho profesionální přístup můžeme jeho služby doporučit.

Pavel Voves
Živá paměť, o.p.s.
info@zivapamet.cz 224 872 750

Pana Pechače jsem oslovil na základě informace na internetu jako odborníka na Microsoft Office – konkrétně databázi Access. Mám v této databázi genealogický program. Protože je tento program ve verzi 2003, mohl jsem ho používat pouze pro čtení. Přepis dat do jiného genealogického programu vzhledem k velikosti 900 MB byl pro mne neřešitelný. Pan Pechač mi pomohl vyřešit problém s Accessem 2003 tak, že je genealogický program opět plně využitelný a současně mi při této práci vyčistil notebook od všech zbytečných a zpomalujících souborů. Je mi 82 let, takže nejsem schopen ani pochopit, v čem jeho práce technicky spočívala, ale mohu říci, že s tak vstřícným jednáním jsem se již dlouho nesetkal. Závěrem chci říci, že s prací i jednáním pana Pechače jsem spokojen na 100 %.

Josef Neužil
starobní důchodce, dříve technický pracovník
neuzil.pepa@seznam.cz 602 479 812

Na p. Pechače jsem se obrátil na základě recenzí zde na portále Na volné noze. To, co pro jiné poptané byl neskutečný problém, který „nejde“, to p. Pechač bral jako zajímavou výzvu. Sám přicházel s nápady a podněty, jak by se co dalo řešit, bez čehož by celý projekt patrně vůbec nevznikl. Jsem rád, že jsem všechny své projekty v Access realizoval s ním, protože dal dohromady úžasné věci, které nejen mě dennodenně usnadňují práci. Za mě velká spokojenost.

Ing. Jan Hlavatý
projektant elektro silnoproud
www.janhlavaty.cz jan.hlavaty@email.cz 731 119 229

Pana Pechače jsem si našla pro svůj projekt na internetu a vybrala jsem si ho pro jeho skvělé hodnocení a dlouholetou praxi. Zvolila jsem správně. Jednalo se o projekt elektronického interního schvalovacího systému (propojení MS Excel s MS Outlook). Všechno jsme zvládli on-line, nebyla ani potřeba osobní schůzka. Panu Pechači jsem vysvětlila svůj záměr a vizi projektu. Ihned to pochopil a zorientoval se, i když šlo o interní procesy. Navíc sám od sebe navrhoval řešení lepší + ho napadaly různé překážky, které by tam mohly vzniknou a měl na ně řešení. Bylo vidět, že takových projektů má za sebou více a má přehled. Jakmile jsem cokoliv potřebovala, ihned mi reagoval a dodržoval termíny. Spolupráce s ním byla velice příjemná, rychlá a efektivní. Určitě jsem jeho služby nevyužili naposledy.

Nicol Rehovičová
PharmaSwiss Česká republika s.r.o.
www.pharmaswiss.cz nicol.rehovicova@bauschhealth.com

Velmi příjemná spolupráce, profesionální přístup a s výsledkem jsem nadmíru spokojená.

Jarka Brinkman

Neznám lepšího specialistu na Office 365 než je Robert Pechač. Mnohokrát jsem pro klienta potřeboval vytvořit template prezentace v ppt, případně hlavičkové papíry apod., které Robert vždy doručil bez problémů ve stanoveném termínu a za konkurenceschopnou cenu. Roberta nemohu než doporučit.

Herbert Brynda
reklamní agentura SUNSPOT COMMUNICATION
www.sunspot.cz herbert@sunspot.cz 773 940 801

Pan Pechač mi pomohl nastavit mé firemní CRM. Profesionální přístup. Jsem spokojený.

Michal Bardoň
www.michalbardon.cz michalbardon@centrum.cz 728 782 849

Pan Pechač mi dodává online školení pro práci s databází Microsoft Access. Mně tento typ školení vyhovuje, v krátké době získám přesně ty informace, které potřebuji, což je velmi efektivní. Odbornost pana Pechače je na vysoké úrovni, bez problémů mi vysvětlí jakoukoli otázku nebo vyřeší vzniklý problém. Je nadmíru ochoten, když jsem to potřeboval, školil mě dokonce i mezi svátky. Doporučuji ho každému, kdo potřebuje podporu v Microsoft Access.

Daniel Krivošík
jednatel firmy Total Quality Management, s.r.o.
tqm1.sk tqm@tqm1.sk +421905549655

Robert Pechač je profesionál na svém místě. V naší mezinárodní advokátní kanceláři WOLF THEISS organizoval tento lektor Excel školení pro pokročilé, představil našim Business Support a Legal týmům navíc i některá specifika, která se týkají i dalších produktů Microsoft Office. Školení vedl vtipnou formou s notnou dávkou trpělivosti, což náš tým velmi ocenil. Přistupoval jako školitel ke každému s osobitým přístupem a znalosti předal tak, aby nám co nejvíce usnadnil jejich zapamatování. Vše jsme si měli možnost vyzkoušet na konkrétních příkladech z naší praxe, zároveň se snažil nám dát prostor si přijít nejdříve s vlastním řešením. S pokračováním v těchto školeních počítáme a služby pana Pechače vřele doporučujeme.

Valérie Novotná
Office Operations Manager, Wolf Theiss Czech Republic
www.wolftheiss.com