Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Simona Horáčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Simona Horáčková — specialistka na obsah a sociální média

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Simona Horáčková:
Se Simonou jsem spolupracoval na mnoha klientech a kampaních jak lokálních, tak mezinárodních. Spolehlivě se pohybuje v podmínkách platforem Facebook a Instagram, četné zkušenosti má také z ostatních, řekněme minoritnějších sociálních sítí. Předností Simony je její komplexnost, kdy zvládne kampaň zrealizovat od kreativního konceptu, produkce obsahu, copywritingu a samozřejmě efektivního nastavení placené podpory. Doporučuji ji také z hlediska spolehlivosti, pracovitosti a přístupu.

Vítězslav Klement

Social Media Skillhead
Simona skvěle ovládá prostředí Facebooku a Instagramu, což jsou bezpochyby dvě nejdůležitější sociální sítě v současné době. Spolupracujeme s ní proto jak na úrovni lektorky, kdy vysvětluje našim studentům, jak obě tyto platformy využívat, tak formou konzultací pro školu Musartedo. Simonu mohu proto vřele doporučit každému, kdo chce rozvíjet svůj byznys přes sociální sítě, zejména chce-li to dělat efektivně z pohledu času a vynaložených finančních prostředků.

Pavel Kalina

ředitel školy Musartedo
musartedo.com ~ info@musartedo.com ~ 702 119 720
Simča mi pomáhala s plánováním postů na Facebooku a Instagramu v rámci mého osobního profilu jako producenta a DJe. Abych měl co sdílet, nafotila mi i dobré portréty včetně úpravy a vytvářela další obsah, např. videa s mojí ukázkou songu. Zároveň se postarala i o propagaci postů, u které mi vysvětlila, co a jak funguje. V srpnu mi pomohla s vytvářením obsahu a propagací eventu AMP Dance Event, který jsem organizoval v Rakovníku. Simču můžu doporučit, protože je flexibilní, má vkus ve vizuální stránce, je k dispozici a je na ni spoleh.

David Harag

DJ, hudební producent
dawevelli.booking@gmail.com ~ 778 000 897
Simona je velmi kreativní a velmi pečlivá bytost. Přemýšlí v souvislostech, brand guidelines jí nejsou cizí a dokáže vyplnit i ten nejsložitější report. To vypovídá o analytických schopnostech, které jsou, vedle kreativity, stěžejní pro úspěšnou komunikaci značky. Skvěle se s ní pracuje. Hledá způsoby, ne důvody, a vždy si poradí v rámci daného deadline.

Katarína Chytrá

Senior Manager, Client Leadership
katarina.chytra@mindshareworld.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS