Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Soňa Parke > Doporučení

Doporučení z první ruky

Soňa Parke — lektorka a mentorka se zaměřením na kryptoměny, projektové řízení a startupy

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Soňa Parke:
Bohdana Goliášová
Soňu jsem opakovaně zažila v roli mentorky a facilitátorky a už na tuto práci nechci do konce života najímat nikoho jiného. Soňa je nejstrukturovanější a nejorganizovanější člověk, kterého znám, což činí jakoukoli práci s ní úlevně přehlednou a jasnou. Soňa umí vyvinout pracovní tempo, které je doslova strašidelné, tudíž projekty, na kterých pracuje, postupují rychlostí blesku. Tuto referenci píšu Soně na požádání a s krajním sebezapřením, protože se bojím, že ji přeplatíte a přetáhnete k sobě.

Bohdana Goliášová

lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání
Mgr. Ivana Štefková
Se Soňou jsme v Impact Hubu vytvářely síť profesionálů napříč městy. Velmi si vážím toho, že v komunikaci nezůstává na povrchu, míří k podstatě, hledá cesty místo výmluv. Daří se jí překládat složité pojmy do lidského jazyka a její pozitivní energie je nakažlivá. Zůstáváme spolu v kontaktu a nepřestává mě to těšit.

Mgr. Ivana Štefková

psycholožka se zaměřením na podporu psychické odolnosti
Se Soňou jsem měl možnost spolupracovat na vícero projektech. Její energická povaha je skvělým doplňkem pro řešení všech překážek na projektech. Obzvláště si vážím jejího lidského přístupu. V oblasti investování do kryptoměn mi byla(je) skvělým průvodcem a rádcem. Během krátkého času jsem se dozvěděl vše potřebné, a taky mnohem více. Pokud již dlouho koketujete s proniknutím do světa kryptoměn, ale nevíte kde začít, Soňa je skvělou volbou jak hladce naskočit na tento vlak.

David Kadlčík

Account & Project Manager
1webit.cz ~ kadlcik@1webit.cz
Super holka co mi poradila nejjednodušší cestu vyřešení problému jak dostat BTC na fiat a na účet. Z lidí, co se ozývali po mém dotazu na FB jsem měl pocit, že to snad ani nejde a budu muset prodávat někomu osobně. Soňa mi poradila, jak autorizovat plně účet u Binance a jak spárovat s Revolutem, který mi taky doporučila pro nejlepší směnný kurz. S dalším problémem se na ni rád znovu obrátím.

Vojta Stix

Zajímala jsem se o bitcoin a krypto už nějakou dobu, ale nedostala jsem se k tomu sednout si na to, pochopit základy a začít investovat. Soňa se mnou prošla celé téma velmi pochopitelně a díky ní jsem si založila svůj první krypto účet a začala investovat a zkoušet i obchodování. Sednout si se Soňou a projít si kryptoměny a bitcoin bych doporučila každému, koho to zajímá a má k tomu nějaké otázky. ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: I have been interested in Bitcoin and crypto for a while but hadn't sat down to learn the basics and start investing. Soňa went through everything really clearly with me and I've been able to set up my account and begin trading crypto with confidence now. I'd recommend getting Soňa's help as she will go through everything with you and is able to answer any questions.

Sheridan McWilliam

Se Soňou jsem absolvoval několik kryptoměnových dýchánků a díky ní jsem pochopil, jak funguje blockchain, jak se těží bitcoin, zjistil, kde se dají kryptoměny obchodovat a nebo jak je bezpečně uložit. Nakonec mi pomohla koupit i svůj první bitcoin, teda aspoň část.

Vojtěch Kotlík

vojtakotlik@gmail.com ~ 721 833 518
Na spolupráci se Soňou oceňuji upřímnost, tah na branku a neuvěřitelný nadhled. Místo odpovědi na otázku Jestli A nebo B se Soňa ptá PROČ. Snaží se zorientovat v pozadí a důvodech, které k situaci vedou. Díky za nadhled.

Alice Bartůšková

Www.dupetoshop.cz ~ 774 813 662
Se Soňou nikdy neztrácíte čas. Ať s ní máte mentoring nebo s ní řešíte investování, vždy s ní získáte maximum během setkání. Oceňuji na ní její přehled, analytické myšlení a systematičnost.

Petra Orságová

petra.orsagova@seznam.cz ~ 777 887 082
Se Soňou jsem se seznámila jako s mentorkou a lektorkou. Získala si mě svým zájmem a nadšením, lidským a empatickým přístupem. Velmi dobře se mi s ní komunikuje – je otevřená, velmi upřímná a nebojí se pojmenovávat i nepříjemné věci. Což je velmi osvěžující. Obdivuji její velký přehled a schopnost přemýšlet „out of the box“. Inspiruje mě svojí systematičností, racionálním přístupem a velkou sebereflexí. Soňu vám velmi ráda doporučím. Spolupráce s ní je radost.

Zuzana Kulichová

slusitito.cz
Soňa naší neziskovce pomáhala a stále pomáhá s veřejnou komunikací. Umí se na věc velmi dobře podívat pohledem zákazníka, má skvělý cit pro prezentaci a dokáže velmi dobře zdůraznit, na čem opravdu záleží a co už není podstatné. Nikdy nechodí kolem horké kaše a jde vždy přímo k věci. Je na ni spoleh a co řekne, to platí. Je neobyčejně praktická, dává přednost datům před dojmy a konzultace s ní jsou vždy nabité hodnotnými informacemi. Díky ní jsme se vyvarovali několika osudových chyb a zase se nasměrovali správným směrem. Soňo, děkujeme!

Vojtěch Vild

vojtech.vild@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS