Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Soňa Parke > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Soňa Parke — lektorka a mentorka se zaměřením na kryptoměny, projektové řízení a startupy

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Soňa Parke:
Soňa opakovaně mentoruje naši skupinu podnikatelek. Všechna setkání má předem skvěle připravená a rozstrukturovaná. Situace, které řešíme, dokáže pojmenovávat bez emocí a s nadhledem. Svými otázkami mě nutí přemýšlet mimo moji bublinu a napomáhá mi vystupovat z mé komfortní zóny. Fascinuje mě svojí systematičností, pracovním tempem a tahem na branku. Díky za tvůj elán a všechny hloubavé otázky.

Anna Brunecká

www.dupetoshop.cz ~ anna@dupetoshop.cz ~ 774 172 667
Marketingová wonder woman, dokáže srozumitelně a přesně pojmenovat problém a nabídnout řešení. Pro ty, kteří s marketingem zápasí jako já, zjevení veskrze pozitivní!

David Hamr

davehamr@gmail.com
Se Soňou mám zkušenost jako s člověkem, který je upřímný a empatický sám vůči sobě. Pak může být taková i ke druhým. Z tohoto důvodu – plus její bohaté zkušenosti – jsem se na ni obrátila, když jsem tápala ve svém profesním životě. Protože jsem věděla, že mi nebude říkat, co chci slyšet, ale co si myslí, že mi má říct, po tom, co mě soustředěně poslouchá a vnímá. Odzrcadlila mi, co jsem potřebovala. Odcházela jsem s lehčím srdcem a za to díky.

Kateřina Tmějová

katerina.tmej@seznam.cz ~ 777 536 426
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS