Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 54 doporučení

Štefan Jakubjanski byl při zpracování loga ochotný, vstřícný, šikovný a rychlý. Jsem spokojen, tak to podle mě má být.

Ing. Pavel Svoboda
3D grafik a technik zaměřený na vizualizace nemovitostí
www.pavelsvoboda.info info@pavoda.cz 774 318 862

Doporučuji logo designéra Štefana Jakubjanskiho hned z několika důvodů. Na základě několika mých vět mi poslal první návrh a hned se trefil do mé představy. Chtěla jsem vytvořit logo, které mohu použít pro své webové stránky a zároveň pro nový hair salon s ženským klubem. Dalším požadavkem bylo, aby evokovalo ženskost s nádechem orientu. Jakmile jsem obdržela první návrh, hned jsem věděla, že budu spokojená. Při spolupráci se Štefanem mi vyhovovalo hned několik faktorů: výborná komunikace, rychlost, napojení na klienta, profesionalita a cit pro detail i celek, pochopení konceptu loga a jeho myšlenky a to na základě dobrého naslouchání, plnění mých přání a zároveň doporučení na základě jeho pohledu na věc, cenová dostupnost a veliké množství korekcí, kombinování barev a přípravy formátu. Z loga i práce Štefana jsem jedním slovem nadšená. Za mě úžasná spolupráce. S radostí tohoto designéra doporučuji dál!

Hana Moneam
průvodkyně ženským světem, hair stylistka, terapeutka a lektorka
hanamoneam.com hanka.glamour@gmail.com 606 227 588

Potřeboval jsem vytvořit logo pro svoji kreativní skupinu. A i když jsem nebyl zcela rozhodnutý, jak by se skupina měla jmenovat, a jak by mělo vypadat její logo, věřil jsem, že najdu šikovného a kreativního člověka, který by mi pomohl s realizací. Pan Jakubjanski dokázal projekt zrealizovat v úžasně krátkém čase. Jeho přístup byl velice vstřícný. Pomohl mi v otázkách identity a nabídl mi možnost vytvořit návrh ještě před najmutím. Musím říct, že jsem neměl zrovna jednoduché požadavky. Ale opravdu mě velice překvapilo, že během pár dnů jsem dostal do rukou návrh, který si mě ihned získal. Splňoval přesně mé představy. Jednoduchý, moderní a naprosto výmluvný. Spolu s návrhem mi pan Jakubjanski poslal i vizualizaci na reálných předmětech, což taktéž beru jako velké plus, díky kterému jsem si logo ihned oblíbil. Prakticky bez nějakých úprav jsem logo hned schválil a po potvrzení platby jej obdržel v několika různých formátech i s popisem, jak s nimi nakládat. To vše, otázka zhruba 4–5 dní. Při zadávání poptávky jsem jako prioritu vybral kvalitu. Pan Jakubjanski však splnil vše – rychlost, top kvalita, skvělá cena. Jsem mu za to velice vděčný a budu se těšit na spolupráci zase někdy v budoucnu.

David Neruda
terrazor@seznam.cz 777 359 006

Pan Jakubjanski vytvořil pro naši společnost nádherné a výstižné logo, díky kterému jsme snadno zapamatovatelní a během pár měsíců jsme několikanásobně zvýšili svůj obrat i díky vracejícím se zákazníkům. Logo není křiklavé, ale přesto vhodně upoutává pozornost. Je vytvořeno v různých formátech, takže když jsme si objednávali např. firemní ceduli, stačilo jen poslat vhodný formát mailem a byla to otázka pár vteřin. Logo se skládá z několika částí, které do sebe zapadají a každá část má své opodstatnění, které se vztahuje k předmětu činnosti naší společnosti. Pan Jakubjanski nám vytvořil i logo v 3D verzi, z něhož jsme nadšeni. Doporučuji všem, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu!

Martina Sluková
jednatelka BRUNO chirurgická ocel s.r.o.
www.brunoshop.cz brunoshop@email.cz 603 321 211

S panem Jakubjanskim je radost pracovat. Pominu-li skutečnost, že je to velmi nadaný grafik, tak je zároveň nesmírně ochotný, snaživý, má dobré nápady a opravdu dodržuje motto: ,,Dokud nebudete spokojen, tak na tom budeme pracovat.“ Naprosto splnil vše oč byl žádán, je trpělivý, a nenapadá mě jediná věc, kterou bych mu mohl vytknout. Nemluvě o tom, že i po skončení naší spolupráce mi nezapomněl říci, že se na něj kdykoliv mohu obrátit, bude-li něco potřeba. Za mě pět hvězdiček z pěti.

Filip Bůžek
buzekfilip@seznam.cz 725 870 197

Štefana jsem objevila na internetu a na to, že se vůbec neznáme, dokázal neuvěřitelné. U dvou projektů napoprvé vytvořil logo přesně podle mých představ a trendů – jasné, čisté, originální. K tomu skvělá komunikace, rychlost a ze stylu práce a komunikování byla patrná vášeň a zapálení pro kreativní tvorbu. Dávám nahoru všechny palce a se Štefanem budu dále spolupracovat.

Štěpánka Vontrobová
www.foodrestart.cz stepanka.vontrobova@gmail.com 777 182 666

Se Štefanem Jakubjanskim jsem spolupracoval na tvorbě loga pro svůj internetový obchod. Štefan vystihl ideu, byl ochotný provádět dodatečné úpravy a výsledek splnil má očekávání. Pracuje svědomitě a mohu ho proto s důvěrou doporučit i ostatním. Odvedená práce odpovídá ceně a mile potěší přátelský přístup.

Michael V.
michael.vavricka@seznam.cz 577 477 208

Pana Jakubjanského jsem oslovil s žádostí o vytvoření loga pro svůj autoservis. Štefan jako jediný vystihl ideu naší společnosti, byl ochotný provádět dodatečné úpravy a výsledek konečně splnil naše očekávání. Do budoucna počítám s další spoluprací.

Jiří Novák
provozovatel autoservisu a pneuservisu
https://www.facebook.com/NOTOservis/ notoservis@gmail.com 725 130 156

Pan Jakubjanski pro naši začínající PR agenturu vytvářel identitu naší společnosti, tj. logo společnosti, vizitky, hlavičkový papír a razítko. Spolupráce byla rychlá a efektivní. Naprostá spokojenost! Vždy vyšel vstříc našim požadavkům a neměl problém udělat i více návrhů. Vřele všem doporučuji.

Jakub Bejček
Bejček & Bláha Public Relations s.r.o.
bejcek@bbpr.cz 604 374 747

Spolupráce, která se týkala vytvoření loga pro nově vzniklou společnost a dále návrhu vizitek, se nesla v naprosto profesionálním duchu. Pan Štefan Jakubjanski bezproblémově komunikoval, obratem reagoval na případné dotazy a 100% zohlednil veškeré požadavky i zadání. Na základě maximální spokojenosti mohu jeho služby vřele doporučit.

Kateřina Doul
info@rightaway.cz 777 581 769